Neler yeni

Tweak Kodi-iOS (32&64-bit)

karacaardic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
zip olarak yükledim turkvodu, video eklenti aşamasında f4mproxy yüklemiyor
Mesaj düzenlendi:

Kapatıp acdım yükledi

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yukleme kısmında ağ bağlı değil hatasi alıyorum nasıldı onun çözümü

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hallettim onu sagolasin. Ama zip dosyasi yukleyerek kurdum ama ici bos cikiyor yanlis biseylermi yaptim acaba cikamadim isin içinden.

Zİp dosyasına bakamadım, Belki siz yapamıyor olabilirsiniz. İsterseniz Konu içerisinde Repo Adresleri kısmında Kodi arşiv Reposu mevcut, içeriğinde Turkvood var o şekilde bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Zİp dosyasına bakamadım, Belki siz yapamıyor olabilirsiniz. İsterseniz Konu içerisinde Repo Adresleri kısmında Kodi arşiv Reposu mevcut, içeriğinde Turkvood var o şekilde bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.
Guncelledim oldu simdilik bi sikinti yok sagolasin

_ATi_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
arkadaşlar merhaba forumu yeni buldum süper paylaşımlar varmış bundan sonra buralardayım :)
Sizlere bir şey sorucam elimdeki cihaz iPad Pro 11" son çıkanlardan üzerindeki sürüm 13.2.2 Jailbreak yok Kodi'yi "Impactor" ile kurdum ardından Turkvod kurulumunu da yaptım fakat Mac adresi kısmında adresi yazıyorum ama kodi on an donuyor kapatıp açtığımda yine 02:00:00:00:00 olarak duruyor bunun bir çözümünü bilen var mıdır? teşekkürler

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar merhaba forumu yeni buldum süper paylaşımlar varmış bundan sonra buralardayım :)
Sizlere bir şey sorucam elimdeki cihaz iPad Pro 11" son çıkanlardan üzerindeki sürüm 13.2.2 Jailbreak yok Kodi'yi "Impactor" ile kurdum ardından Turkvod kurulumunu da yaptım fakat Mac adresi kısmında adresi yazıyorum ama kodi on an donuyor kapatıp açtığımda yine 02:00:00:00:00 olarak duruyor bunun bir çözümünü bilen var mıdır? teşekkürler
Hoşgeldin kardeş :)
Nihat1551

_ATi_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
iPhonu uzaktan klavye olarak tanıtıp o şekilde durumu çözdüm şu anda çalışıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben çok farklı bir soru sorucam bilmem kullananız varmı
İpad'imden Apple Tv yansıt yaptığımda tam ekran stream ediyor ?Fakat kodide film açınca tam ekran olmuyor varmıdır bunun bir ayarı filan ?
Çünkü inanılmaz içerik zenginliği var kodide.... Kodi varsa film derdin yok.
Sadece problemim ipadimden apple tv stream ettiğimde tam ekran oluyor tv de fakat kodi film açınca tam ekran olmuyor kullanan varsa apple tv bilgilendirirse sevinirim :okay:

Moderatör tarafından düzenlendi:

escape72

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hepsini yaptım benim turkvod dosyası gelmedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
yahu windows a bi turlu kuramadim zipten yukle diyorum yukleme basarisiz diyor. bagimliliklari yukleyemiyor nasil cozucem bu sorunu

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yukleme kismini gecemiyorum bi turlu.

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben çok farklı bir soru sorucam bilmem kullananız varmı
İpad'imden Apple Tv yansıt yaptığımda tam ekran stream ediyor ?Fakat kodide film açınca tam ekran olmuyor varmıdır bunun bir ayarı filan ?
Çünkü inanılmaz içerik zenginliği var kodide.... Kodi varsa film derdin yok.
Sadece problemim ipadimden apple tv stream ettiğimde tam ekran oluyor tv de fakat kodi film açınca tam ekran olmuyor kullanan varsa apple tv bilgilendirirse sevinirim :okay:
Yokmu kullanan arkadaşlar

Moderatör tarafından düzenlendi:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tamam deyip bekle yükler başka bir yere basma hata verir

Hallettim sagolasin.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Airplay ozelligi calismiyormu acaba. Telefondan yadan pc den aktarim nasil oluyor. Airplay tiki acik konumda.

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Airplay ozelligi calismiyormu acaba. Telefondan yadan pc den aktarim nasil oluyor. Airplay tiki acik konumda.

Ben apple tv ile yansıtıyorum, aslında televizyonumda wireles display var ama hiç denemedim işe yararmı diye :)

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben apple tv ile yansıtıyorum, aslında televizyonumda wireles display var ama hiç denemedim işe yararmı diye :)
Bende nasil yansitildigini soruyorum aslinda. Senin yansitip yansitmadigini bilmek icin degil

%99 Downloading.....

angarali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu hatanin sebebi nedir ne silebiliyorum nede yükleyebiliyorum kodiyi

Tips
Tips
Üst Alt