Neler yeni

Tweak Kodi-iOS (32&64-bit)

corpse35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Emeğine sağlık güzel anlatım tabletten yaptım . Ama pc den çalıştırabilenvarmı bu programı ? zip ile yüklüyorum depodan yükle diyince depoya bağlanamıyor

memetcns

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bu kodinin kurulumunu birisi bana tane tane detaylı anlatabilir mi. Dizi film maç yayını vs her şey izlenebiliyor mu ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Moderatör tarafından düzenlendi:

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar turkvod çalışmıyor mu? Bugün girdim çalışmıyor, günlük dosyasını kontrol edin yazıyor. Ne yapmam gerekiyor birisi yardımcı olabilir mi?

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben bugün turkvoda girip yayın izleyemedim. Onu merak ettim. Maçlar bittikten sonra girebildim. Yogunluktan kaynaklanıyor sanirim. Yoğun zamanlarda bağlanmak icin ne yapmam gerekiyor.

c4spo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Zip dosyasından yükle dedikten sonra turkvod dokunduğumda hiç bi şey çıkmıyor karşıma nedendir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Zip dosyasından yükle dedikten sonra turkvod dokunduğumda hiç bi şey çıkmıyor karşıma nedendir?

Ekte turkvod zip dosyası var onu indir önce sonra kodinin içinden zip dosyasını yükle dediğinde onu seç

c4spo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ekte turkvod zip dosyası var onu indir önce sonra kodinin içinden zip dosyasını yükle dediğinde onu seç
İnternetten ufak bi araştırma sonucu güncel olanı bulup indirip ekledim. Tekrardan teşekkürler.

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar aktif kullandığınız kodi repoları neler ?

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Turkvod

Teşekkürler anca crew de sürekli güncellemeyi denetleyin hatası veriyor neden olabilir

iflankes

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Offff Allahım bu ne resmen jailbreaksiz nasıl yaşamışım diye düşünüyorum efsane uygulama thank you

Tips
Tips
Üst Alt