Neler yeni

Tweak Kodi-iOS (32&64-bit)

karacaardic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
11.3.1
zip olarak yükledim turkvodu, video eklenti aşamasında f4mproxy yüklemiyor
Mesaj düzenlendi:

Kapatıp acdım yükledi

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yukleme kısmında ağ bağlı değil hatasi alıyorum nasıldı onun çözümü

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hallettim onu sagolasin. Ama zip dosyasi yukleyerek kurdum ama ici bos cikiyor yanlis biseylermi yaptim acaba cikamadim isin içinden.

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Hallettim onu sagolasin. Ama zip dosyasi yukleyerek kurdum ama ici bos cikiyor yanlis biseylermi yaptim acaba cikamadim isin içinden.

Zİp dosyasına bakamadım, Belki siz yapamıyor olabilirsiniz. İsterseniz Konu içerisinde Repo Adresleri kısmında Kodi arşiv Reposu mevcut, içeriğinde Turkvood var o şekilde bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Zİp dosyasına bakamadım, Belki siz yapamıyor olabilirsiniz. İsterseniz Konu içerisinde Repo Adresleri kısmında Kodi arşiv Reposu mevcut, içeriğinde Turkvood var o şekilde bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.
Guncelledim oldu simdilik bi sikinti yok sagolasin

_ATi_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Sürüm
12.4
arkadaşlar merhaba forumu yeni buldum süper paylaşımlar varmış bundan sonra buralardayım :)
Sizlere bir şey sorucam elimdeki cihaz iPad Pro 11" son çıkanlardan üzerindeki sürüm 13.2.2 Jailbreak yok Kodi'yi "Impactor" ile kurdum ardından Turkvod kurulumunu da yaptım fakat Mac adresi kısmında adresi yazıyorum ama kodi on an donuyor kapatıp açtığımda yine 02:00:00:00:00 olarak duruyor bunun bir çözümünü bilen var mıdır? teşekkürler

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
12.4
arkadaşlar merhaba forumu yeni buldum süper paylaşımlar varmış bundan sonra buralardayım :)
Sizlere bir şey sorucam elimdeki cihaz iPad Pro 11" son çıkanlardan üzerindeki sürüm 13.2.2 Jailbreak yok Kodi'yi "Impactor" ile kurdum ardından Turkvod kurulumunu da yaptım fakat Mac adresi kısmında adresi yazıyorum ama kodi on an donuyor kapatıp açtığımda yine 02:00:00:00:00 olarak duruyor bunun bir çözümünü bilen var mıdır? teşekkürler
Hoşgeldin kardeş :)
Nihat1551

_ATi_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Sürüm
12.4
iPhonu uzaktan klavye olarak tanıtıp o şekilde durumu çözdüm şu anda çalışıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt