Neler yeni

Tweak Kodi-iOS (32&64-bit)

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Video eklentilerinde Turkvoda giriyorum !!!!!!!you are banned !!!!!!! Yazıyor yüklediğim telefon jbsiz ondan mı acaba kendi telefonum da açılıyor, yada ayni Wi-Fiden girdiğimden dolayı mı acaba ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Video eklentilerinde Turkvoda giriyorum !!!!!!!you are banned !!!!!!! Yazıyor yüklediğim telefon jbsiz ondan mı acaba kendi telefonum da açılıyor, yada ayni Wi-Fiden girdiğimden dolayı mı acaba ?
Ekran görüntüsü alabilir miyiz?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeşim bunkodi tv tam olarak ne işe yarar anlayacağım tarzda açıklayabilirmisin?

Gülümse Kaderine :)
Kodi ile Tv kanalları izleyebilir, Türkiyede hizmet veren Dizi Film sitelerini Kodi üzerinden hepsine 1 anda ulaşabilir Reklamsız Dizi Film izleyebilirsin.
2596A704-1D75-4C87-93C2-0B7DD95A3078.png

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kodi ile Tv kanalları izleyebilir, Türkiyede hizmet veren Dizi Film sitelerini Kodi üzerinden hepsine 1 anda ulaşabilir Reklamsız Dizi Film izleyebilirsin.
Ekli dosyayı görüntüle 14430
Kardeşim Ben Film İndirip izlemeyi seven biriyim maledef cotomovies kapandı popcorntimeda kapalı şuan burdan film indirip izleyebiliyormuyum çevrimdışı birde uygulamayı yükledim içi bom boş nasıl çalışacak?

impaxbro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kardeşim Ben Film İndirip izlemeyi seven biriyim maledef cotomovies kapandı popcorntimeda kapalı şuan burdan film indirip izleyebiliyormuyum çevrimdışı birde uygulamayı yükledim içi bom boş nasıl çalışacak?

indirip çevrimdışı izleyemezsin konunun basında ilk mesajda linkler verildi onları ekleyerek izleyebilirsin ve ayrıca indirip izlemek için itorrent kullan

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
indirip çevrimdışı izleyemezsin konunun basında ilk mesajda linkler verildi onları ekleyerek izleyebilirsin ve ayrıca indirip izlemek için itorrent kullan
Tamam peki şimdi uygulamayı yükledim ama içerisi boş nasıl izleyecem peki yardımcı ol kardeşim sana zahmet?itorent dediğin bir tweakmi peki cydiadanmı kuracam onu

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Olmaz olur mu, Akşamki maçı ön sıralardan izleme imkanınız var kurulum yaptığınız takdirde :)
Ramazan kardeş kurban olim bu olayı bana öğretebilinmi ben ne yapacam şuan ilk olarak onu bi anlatsan kodiyi yükledim dilide türkçe yaptım ee şimdi ne yüklemem lazım apple tv ve betfilix filmlerini izlemek için yardım gurbanım

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ramazan kardeş kurban olim bu olayı bana öğretebilinmi ben ne yapacam şuan ilk olarak onu bi anlatsan kodiyi yükledim dilide türkçe yaptım ee şimdi ne yüklemem lazım apple tv ve betfilix filmlerini izlemek için yardım gurbanım

Konuda eklenti kurma işlemi var, Orayı takip et. Ekleyeceğin adres ise Kodi Arşiv Repo adresleri kısmında yazıyor.

drhuseyin91

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
iPhoneSe
ios 12.1.4

Kodi-ios 64yükledim. Ancak ekran görüntüsündeki gibi hata veriyor. Ekranın yarısında açılıyor ve butonlar da işlemiyor. Yan çevirdiğimde de aynı sorun mevcut. 32 versiyonunu da denedim ancak o hiç açılmadı. Tweaki sitesinden indirdim. Cydia’dan da indirip denedim. Aynı sorun devam ediyor...32853F95-035A-41E3-A835-08C5B4833C1C.png

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
İyi kötü uygulamayı çalıştırdım film yeride buldum fakat alt yazı olayımı çözemiyorum bir türlü biriniz yardım edermisiniz kaynak ekle diyor alt yazı seçeneğine gelince ne ekleyeceğimi bilmiyorum el atın gardaşlar

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi kötü uygulamayı çalıştırdım film yeride buldum fakat alt yazı olayımı çözemiyorum bir türlü biriniz yardım edermisiniz kaynak ekle diyor alt yazı seçeneğine gelince ne ekleyeceğimi bilmiyorum el atın gardaşlar

opensubtitles sitesine git üye ol. Daha sonra Kodi Altyazı eklentilerinden opensubtitles kaynağını yükle ve eklentiyi yapılandıra girip siteye üye olduğun bilgilerini gir.
Daha sonra ayarlardan dil sekmesine git ve indirilecek altyazılardan Türkçeyi seç. Tamamdır.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Turkvoda uzun basılı tut bilgi kısmı cıkack ona tıkla sonra güncelle de . Düzelir

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Turkvoda uzun basılı tut bilgi kısmı cıkack ona tıkla sonra güncelle de . Düzelir
Peki iphoneda kaliteli film indirip daha sonra izleyebileceğim bir yol yada site yada uygulama varmı kardeşim kodi download yapmıyor çünkü

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kodi hemen hemen tüm işletim sistemlerinde bulunan ücretsiz bir medya akışı uygulamasıdır. Bir bilgisayar kullanarak veya jailbreak'li bir telefon ile iOS'ta Kodi kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Cihazlarda olmazsa olmaz bir uygulama olduğundan konusunu açma gereğinde bulunuyorum ;) Haftaiçi Güncelleme alan Kodi-IOS'u Jailbreak'li cihazlar için kurulum Dil değiştirme ve eklenti kurma işlemlerini size anlatacağım.

İPhone / iPad'de Kodi Kurma
Öncelikle Jailbreak'li cihazlar için Aşağıda belirttiğim Repo adresinden size uygun olan Kodi-iOS kurulumunu gerçekleştirin. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Sırasıyla işlemlerimizi yapalım.
Repo :

Manuel Kurulum

Dil Ayarları

1-Uygulamamizi açalım ve settings butonuna tıklaylim.

Ekli dosyayı görüntüle 7997

2- Açılan sayfada interface kismina tiklayalim.

Ekli dosyayı görüntüle 7998

3- Regional sekmesinde Language bölümünde yazan English kısmını Turkish olarak değiştirelim.

Ekli dosyayı görüntüle 7999

4- Dil değiştirme islemimiz tamamlanmıştır.

Ekli dosyayı görüntüle 8000

Eklenti Kurma

Eklenti Kurma İşlemleri için turkvod kurarak devam edelim.

1- Uygulamamizi açalım ve dosya yoneticisi butonuna tıklaylim.

Ekli dosyayı görüntüle 8004

2- Kaynak ekle kısmına tıklayalım.

Ekli dosyayı görüntüle 8005

3- <Hiçbiri> yazan kısma tıklayıp Görselde bulunan adresi girelim. ve alt sekmede medya kaynağı için bir isim yazalım, tamam butonuna basalım.

Ekli dosyayı görüntüle 8006

4- Ana ekrana gelip Ayarlar butonuna tıklayıp Eklentiler sekmesini açalım.

Ekli dosyayı görüntüle 8007

Ekli dosyayı görüntüle 8008

5- Gelen Ekranda Zip dosyasından yükle Kısmını seçerek Ayarlar kısmına tıklayıp bilinmeyen kaynaklardan eklenti yükleme özelliğini aktifleştirelim.

Ekli dosyayı görüntüle 8011Ekli dosyayı görüntüle 8009Ekli dosyayı görüntüle 8010

6- Aktifleştirdikten sonra Sağ altta bulunan Geri butonuna basıp tekrar Zip dosyasından yükle işlemlerini gerçekleştirelim. Yazmış oldugumuz turkvod seçenegine tıklayalım. Ve gelen repository.turkvod klasorünü seçelim ve bekleyelim üstte eklendi tarzında bir bildirim alacaksınız.

Ekli dosyayı görüntüle 8011Ekli dosyayı görüntüle 8012Ekli dosyayı görüntüle 8013

7- Sonraki aşama Depodan yükle olacaktır, Tıklayalım ve Gelen ekranda turkvod yazan satırı seçelim. Seçtikten sonra video eklentileri diyoruz ve karsımıza çıkan turkvod butonuna tıklıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 8014
Ekli dosyayı görüntüle 8015
Ekli dosyayı görüntüle 8016Ekli dosyayı görüntüle 8017

9- Açılan Ekranda Yükle diyerek kurulum ve gerekli eklentilerin kurulması için onay veriyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 8018
Ekli dosyayı görüntüle 8019

10- Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra ana ekranda videolar kısmına tıklayıp video eklentilerini seçiyoruz ve turkvod'u açıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 8024Ekli dosyayı görüntüle 8025Ekli dosyayı görüntüle 8020Ekli dosyayı görüntüle 8021
Ekli dosyayı görüntüle 8023

1-
2- (Birden fazla platform mevcut Puhu tv denendi çalışıyor.)
3- (EZ Maintenance+ Program Eklentisi)
Not: Repo Linki'ne tıklayıp açılan sayfada adres çubugundan linki kopyalayıp http:// ekleyerek kodi kaynak ekle kısmına ekleyebilirsiniz.

NOT: İşlemlerimiz bu kadar. Bu Konu altında Güncel Eklentileri Paylaşabilirsiniz. Umarım anlatıcı bir dil ile anlatımda bulunmuşumdur :) ilerleyen günlerde konu içeriğine zamanım olursa güncelleme sağlayabilirim.
Herkese iyi forumlar dilerim.
Ben yükledim tıklıyorum atıyor direk açılmıyor
iPhone 7 32 GB

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben yükledim tıklıyorum atıyor direk açılmıyor
iPhone 7 32 GB
Kodi 32 yi kurmussunuz sanırım 64 biti kurun
Mesaj düzenlendi:

Peki iphoneda kaliteli film indirip daha sonra izleyebileceğim bir yol yada site yada uygulama varmı kardeşim kodi download yapmıyor çünkü

itorrent forumda var

kararyok

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
opensubtitles sitesine git üye ol. Daha sonra Kodi Altyazı eklentilerinden opensubtitles kaynağını yükle ve eklentiyi yapılandıra girip siteye üye olduğun bilgilerini gir.
Daha sonra ayarlardan dil sekmesine git ve indirilecek altyazılardan Türkçeyi seç. Tamamdır.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardeşim kodii nasıl kurarım baştan detaylı anlatırmısın
Mesaj düzenlendi:

zip dosyasından ekle işlemini yaptıkdan sonra ağ bağlı değil hatası alıyorum

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt