Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

fewlars

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bak şöyle yapalım iphone a emei atılmaz değişmez yani
Siz cihazınız neydi söyleyin ona göre ne yaptığınızı çözelim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
valla hocam bunu bizim ufaklık istanbulda bir telefoncudan almış. sonra güncelleme gelince güncellemiş . şimdi sinyal yok diyor öyle birşey. anlamadım gitti

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
valla hocam bunu bizim ufaklık istanbulda bir telefoncudan almış. sonra güncelleme gelince güncellemiş . şimdi sinyal yok diyor öyle birşey. anlamadım gitti
Forumlara ve iphone yabancı olduğunuz belli
Bir konuda yardımcı olunmasını isterseniz cihazınızın ne olduğunu sürümün ne olduğunu
Yazmalısınız ve ilgili konuya yazmalısınız yada yeni kpnu açmalısınız burası jailbreak bekleyenlerin konusu ve bize kızsalar haklılar

Örnek iphone 4
İos6.1.2 sürümlü cihazı gücelledik sinyal yokdaha önce gevey le kullanıyorduk vb gibi bir konu açmalısınız iphone da emei değişmez büyük ihtimalle geveyli cihazdır sim kart yuvasında çip gibi birşey varmı
Yada ultrasnow ile sim kilit sorunu aşılmıştır vb

Çözüm isterseniz bence cihazı modelini sürümünü konu açıp yazın yardımcı olurlar eyvallah

fewlars

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Forumlara ve iphone yabancı olduğunuz belli
Bir konuda yardımcı olunmasını isterseniz cihazınızın ne olduğunu sürümün ne olduğunu
Yazmalısınız ve ilgili konuya yazmalısınız yada yeni kpnu açmalısınız burası jailbreak bekleyenlerin konusu ve bize kızsalar haklılar

Örnek iphone 4
İos6.1.2 sürümlü cihazı gücelledik sinyal yokdaha önce gevey le kullanıyorduk vb gibi bir konu açmalısınız iphone da emei değişmez büyük ihtimalle geveyli cihazdır sim kart yuvasında çip gibi birşey varmı
Yada ultrasnow ile sim kilit sorunu aşılmıştır vb

Çözüm isterseniz bence cihazı modelini sürümünü konu açıp yazın yardımcı olurlar eyvallah

iphone 6
model : a1549
sürüm : 11.4
hocam yabancıyım gerçekten çok özürdilerim. bildiğim sürümleri vs.vs. bunlar

simkart yuvasını çıkardım baktım çip felan yok . düz simkartı takıyoruz.

edit : şuraya bir konu açtım iphone 6 - sürüm 11.4 yurtdışı cihazımın sorunu için yardım. umarım yardımcı olurlar çok teşekkürler serif61

Son düzenleme:

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
11.3.1 mount edilmiş başarı ile coolstar neyi bekliyor anlamadım? Videosu bile paylaşılmış. (Fake mi bilmiyorum ama)38F06C6E-CC61-4AD8-8733-E76965015C44.jpeg

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@TheL0w fake değil gibi.. bunu yapan adam daha öğrenciyim yolun başındayım diyor.. Nullpixel bi şeyi kanıtlamaz diyor.

Bakalım coolstar ne yapacak

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@TheL0w fake değil gibi.. bunu yapan adam daha öğrenciyim yolun başındayım diyor.. Nullpixel bi şeyi kanıtlamaz diyor.

Bakalım coolstar ne yapacak
Bence iş bitmiş gibi ya ama bakalım dedikleri gibi onay bekleniyor ya çünkü mount dışındaki her şey tamam

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
dostum bu adamın amacı bambaşka birşey bence bunlar bambaşka şeylerin peşindeler umarım unthedered çıkar.

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
dostum bu adamın amacı bambaşka birşey bence bunlar bambaşka şeylerin peşindeler umarım unthedered çıkar.
Untethered olursa of of mükemmel olur ama sanmam ya coolstar onla uğraşmaz :)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
aga şubata kadar geldi geldi gelmedi zaten pek telefonum olmayacak uzman erbaş olacağım sonrasında kullanmayı düşünmüyorum zaten
Mesaj düzenlendi:

Bence uğraşır hatırlarsanız bir sürprizim var demişti bu kadar beklettiyse belki olur ne bileyim hala açıklamadı sürprizi.

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
aga şubata kadar geldi geldi gelmedi zaten pek telefonum olmayacak uzman erbaş olacağım sonrasında kullanmayı düşünmüyorum zaten
Mesaj düzenlendi:

Bence uğraşır hatırlarsanız bir sürprizim var demişti bu kadar beklettiyse belki olur ne bileyim hala açıklamadı sürprizi.
Sanki sürprizin electra ile ilgili olmadığını söylemişti pwn tam hatırlamıyorum ama

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sanki sürprizin electra ile ilgili olmadığını söylemişti pwn tam hatırlamıyorum ama

Sence bunların her deddiği doğru mu o pwn salağın teki hiç sevmiyorum sadece bir ümit adamlar yakında çıkacak dediler 2 ay kadar süre oldu ama çıkmadı mesela bu gibi düşün bir dedikleri diğerini tutmuyor.

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sence bunların her deddiği doğru mu o pwn salağın teki hiç sevmiyorum sadece bir ümit adamlar yakında çıkacak dediler 2 ay kadar süre oldu ama çıkmadı mesela bu gibi düşün bir dedikleri diğerini tutmuyor.
Doğru diyorsun dostum, o pwn en sinir bozucuları aralarında. Sabırla bekliyoruz, untethered olursa gerçekten değer bu kadar beklemeye.

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Coolstar anket yapmış hangi sürüm desiniz diye delireceğim
Kendisi sağolsun herkes 11.3.1’de. Şu 2 videoyu izledim delircem ya her şey hazır nullpixel ve kendisi çok ama çok benciller gerçekten yayınla gitsin hocam ya

Edit: Yorumlarda gördüm biri demiş 11.4 az çıkarsa ankette belki ona da çıkaracaktı çıkarmaz diye. Acaba kaç kişinin beklediğini mi ölçüyor?

H

hsahin4

Guest
Burada yazılan yorumları görünce, 2 sene önce olan buna benzer bir hezeyan aklıma geldi. Samsung Galaxy S6 kullanıcıları 1 yıl boyunca nougat sürümünü beklediler. Samsung TR dahil olmak üzere, her merciye mailler atıldı, baskı balata vs vs. Delirenler, çıldıranlar, sabırdan çatlayanlar vs vs. Ve sonunda beklenen nougat sürümü geldi. Tabiki hemen yükseltmeler yapıldı ama 1 ay içinde %95 kullanıcı marshmallow sürümüne downgrade yaptı çünkü beklentiler çok yüksekti ve beklenen bu değildi.
Aynı şey şimdide yaşanacak gibime geliyor. Çıldıranlar, delirenler, sabırdan çatlayanlar :) Beklentileri bu kadar yükseltmeyin derim, selamlar :)

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Burada yazılan yorumları görünce, 2 sene önce olan buna benzer bir hezeyan aklıma geldi. Samsung Galaxy S6 kullanıcıları 1 yıl boyunca nougat sürümünü beklediler. Samsung TR dahil olmak üzere, her merciye mailler atıldı, baskı balata vs vs. Delirenler, çıldıranlar, sabırdan çatlayanlar vs vs. Ve sonunda beklenen nougat sürümü geldi. Tabiki hemen yükseltmeler yapıldı ama 1 ay içinde %95 kullanıcı marshmallow sürümüne downgrade yaptı çünkü beklentiler çok yüksekti ve beklenen bu değildi.
Aynı şey şimdide yaşanacak gibime geliyor. Çıldıranlar, delirenler, sabırdan çatlayanlar :) Beklentileri bu kadar yükseltmeyin derim, selamlar :)
Dostum doğru hepimiz heyecanlıyız evet fakat jb zaten değişmiyor ki cydia aynı cydia zaten bekleyenlerin hepsi eskiden jb yapmış ne olduğunu bilen kişiler. Farklı bir şey geleceğini sanmıyorum eğer jb stabil olursa ki olacaktır yoksa yayınlamazlar kimsenin şikayet edeceğini sanmam. Beklentilerimiz sabit :)

Tips
Tips
Üst Alt