Neler yeni

iOS 14.3'e SHSH'siz Yükseltme

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İlk sayfadaki mesajda da denildiği gibi bu yöntem kurumlara/şirketlere tanınmış Apple tarafından. Bu profil de cihazınızı kurum/şirket cihazı olarak gösteriyor yani o uyarı mesajı bunun için başkasının sizin cihazını denetlemesi kontrol etmesi v.s söz konusu değil.
Yükledim herşey tamam ama bu uyarı ne demek oluyor?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu şekilde yükledim. Tüm parolalarım iCloud’da kayıtlıydı. Yeni bir cihaz olarak ayarlayarak hesabımla giriş yapmama rağmen iCloud verilerinizi sıfırlamamız gerek dedi ve tüm parolalarımı temizledi. Bunu geri getirmenin bir yolu yok mu acaba?

Paloma

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yükledim herşey tamam ama bu uyarı ne demek oluyor?

Bir konuda bir işlem yapıyorsanız konuya yazılan mesajlarıda okumanız gerekiyor çözümü orda yazdım
Mesaj düzenlendi:

Telefona hard reset atıp tekrar jailbreak yapın tekrar yazılım güncellemeyi deneyin

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dün denedim 6s+ ile. İos 12.2 den 14.3 e sorunsuz geçtim.

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Önce otomatik güncellemeyi aktif ettim..profili yükledim..14.3 güncellemesi geldi..güncellemeyi yaptım..tekrar jailbreak yaptım..sonuç hızlı ve başarılı oldu..saygılar

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 14.3 için (iPhone 6S) SHSH kaydı alabilir miyiz?
Kayıt alabilirsek FutureRestore ile yükseltebilir miyiz?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iOS 14.3 için (iPhone 6S) SHSH kaydı alabilir miyiz?
Kayıt alabilirsek FutureRestore ile yükseltebilir miyiz?
Bu yöntemde SHSH kaydına gerek yok, yönergelere uyarak 14.3'e geçebilirsiniz 14.3'ün altındaysanız.

aganti

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaşlar,
bende 14.3 başarılı bir şekilde geçtim.
ancak PC ye bağlayınca jailbreak dosyasını görmiyor...
hangi tweak eksik acaba.
yüklü olanlar:Aple file conduit2. AppSync Unified....
saygılar

Ekli dosyalar

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar. Checkr1n kullanıyorum. Adımları aynı şekilde yapsam bir sorun olur mu? Restore Footfs checkra1n de nasıl yapıyoruz? Bilgi verirseniz sevinirim :)

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. Checkr1n kullanıyorum. Adımları aynı şekilde yapsam bir sorun olur mu? Restore Footfs checkra1n de nasıl yapıyoruz? Bilgi verirseniz sevinirim :)
Jailbreak aracının bir önemi yok. Bu yöntemle 14.3 yapıp jailbreak yapabilirsiniz. Sıkıntı yok. Saygılar

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak aracının bir önemi yok. Bu yöntemle 14.3 yapıp jailbreak yapabilirsiniz. Sıkıntı yok. Saygılar

Cevap için teşekkürler Peki restorefootfs nasıl yapıyoruz

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Cevap için teşekkürler Peki restorefootfs nasıl yapıyoruz
Ben yapmadım. Sadece ota blocku kaldırdım. 14/3 yükselttim ve tekrar jailbreak yaptım.

Bu iki ayarı değiştir. Telefonu kapat aç. Tekrar jailbreak yap. Sonra profili yüklediğinde 14.3 güncellemesini zaten göreceksin. Konuyu açan arkadaş gayet güzel ve net takip edeceğiniz adımları yazmış. 5 dk sürmüyor. Saygılar

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben yapmadım. Sadece ota blocku kaldırdım. 14/3 yükselttim ve tekrar jailbreak yaptım.

Bu iki ayarı değiştir. Telefonu kapat aç. Tekrar jailbreak yap. Sonra profili yüklediğinde 14.3 güncellemesini zaten göreceksin. Konuyu açan arkadaş gayet güzel ve net takip edeceğiniz adımları yazmış. 5 dk sürmüyor. Saygılar

Hocam eyvallah güzel yazmışsın ama attığın resimdeki araç unc0ver aracı. Orada restore footfs var ben ondan belirttim checkr1n kullandığımı.

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
slm arkadaslar

ipad mini 3 icinde gecerli mi???

12.4 yüklü jb var bunu 14.3 yapa bilirmiyim??

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hocam eyvallah güzel yazmışsın ama attığın resimdeki araç unc0ver aracı. Orada restore footfs var ben ondan belirttim checkr1n kullandığımı.
Checkrain kullanmadım sadece yolu gösterdim. Ve ayrıca ben restore rotfts yapmadım. Ota bloku kaldırdım. Profili yükledim olay bu.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
checkra1n uygulamasının içerisinde mevcut.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
"1. Restore RootFS ile cihazınızı sıfırlayarak temiz bir kurulum yapın. "
Bunu yapınca cihazımızı sıfırlayacak derken cihazımdaki bütün fotoğraflar sms vs. gidecek manasında mı ? Burada sıfırlamadan kastedilen yoksa sadece cydia içindeki verilen sıfırlanması mıdır ?

Tips
Tips
Üst Alt