Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir bilen “ Acele etmeyin. Hafta sonuna 2 jailbreak aracıda stabil hale gelip güncellenmeye devam edecek”

sefaaltas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0verı nerden indireceğiz yeniyimde kusura bakmayın

ermenuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba bana yardımcı olur musunuz lütfen. Jailbreak yapacağım lakin iki faktörlü kimlik doğrulama aktif olduğu için işlem yapmıyor. İptal edeyim dedim değiştirme yerine falan giriyorum lakin açık olarak görünüyor kapatma seçeneği de sunulmamış. Ne telefondan ne de pcden kapatma işlemine dair bişi bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba bana yardımcı olur musunuz lütfen. Jailbreak yapacağım lakin iki faktörlü kimlik doğrulama aktif olduğu için işlem yapmıyor. İptal edeyim dedim değiştirme yerine falan giriyorum lakin açık olarak görünüyor kapatma seçeneği de sunulmamış. Ne telefondan ne de pcden kapatma işlemine dair bişi bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.
Uygulamaya özgü parola kullanın

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uncover 5s desteklemiyor ne yapmalıyız simdi?

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uncoversiz direkt tweakbox tan indirsek olmuyormu bu illeti😂

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba. Cydia Impactor bu hatayı veriyor. Revoke certificate yaptım ama hala aynı hatayı alıyorum electra ipasını kurmaya çalışırken. Çözüm nedir acaba arkadaşlar.

Ekli dosyalar

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Şifre oluşturdum her seferinde, yüklemeye başlıyor ama en sonunda bu hatayı veriyor.

ermenuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
i6s 11.4.1 kullanıyorum. Sorunsuz tek de yüklemeyi yaptım. Jailbreak başarılı. Her şey için sağolun arkadaşlar.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
aynen öyle yaptım oldu sanırım hala bazı tweaklar uyumlu değil appsync uyumlu değil mesela veya uyumlu bir repo varmı acaba
Karen’in kendi reposundaki uyumlu değilse hiçbiri uyumlu değildir.

Tips
Tips
Üst Alt