Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sürekli aynı hatayı alıyorum maalesef. Bir yerde bir hata var ama çözemedim.

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Telefondaki tüm istenilen kilitleri kaldırdım, Itunes güncelledim, cydia impactor 0.9.51 yükledim, xcode kısmında revoke yaptım, ipa yüklemeye başladığında apple id ve oluşturduğum şifreyi giriyorum, yükleme başlıyor ama sonunda aşağıdaki hatayı veriyor.

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Telefondaki tüm istenilen kilitleri kaldırdım, Itunes güncelledim, cydia impactor 0.9.51 yükledim, xcode kısmında revoke yaptım, ipa yüklemeye başladığında apple id ve oluşturduğum şifreyi giriyorum, yükleme başlıyor ama sonunda aşağıdaki hatayı veriyor.
Farklı bir Apple ID kullanma şansınız varsa onunla deneyin birde.

Ek olarak ipa’yı yeniden indirip tekrar denemenizi de öneririm.

realspek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürekli bu hatayı alıyorum . Ne yapmalıyım
Mesaj düzenlendi:

B82DC23F-9DBB-47E4-B899-548F2B585AB1.png

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iTunes açıp iPhone güven dediniz mi?

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 1/3 te restart atıyor ama bir değişiklik olmuyor sonrasında tekrar yapınca uygulamadan atıyor nasıl çözerim ?

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İ7 plus telefon tweakbox tan yükledim az önce Electra ya tıkladım birincide açılıp kapandı ikincide kapandı 15 dakikadır elma logosu gelip gidiyor 10 saniyede açamıyorum telefonu

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bİlgisayarsız tweakboxtan indiremiyormuyuz cydia?

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dfu modda cihaz nasıl sıfırlanıyor? güncelleme yaptırmak istiyor itunes.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Evet ama hala aynı hata. Ayrıca cydia impactor ve ipaları yeniden indirdim ama aynı sorun.
Aldığınız hatayı sağ tıklayarak aratın googlede videolara bakarak çözmeye çalışın
Ben öyle yapmıştım

realspek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürekli bu hatayı alıyorum . Ne yapmalıyım
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 8691
bu hatayı alan arkadaşlar için çözümü

Apple’ın OTA mekanizması kullanılarak indirilen tüm güncellemelerini cihazdan tamamen silin. Bunun için Ayarlar > Genel > iPhone Saklama Alanı menüsüne gidin ve cihazınızda bulunan mevcut OTA ile indirilen yazılım dosyalarını tespit ederek silin.

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Google line:81 olarak revoke ile çözüm hep. Revoke yapıyorum ama ipa kurdurmuyor. Bu ipa yı başka türlü kuramaz mıyım :/ Başka pc den deneyeceğim artık.

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beyler yardım edebilecek varmı telefonu açamıyorum elma yanıp sönüyor sürekli power tuşu+ses açma kapama işe yaramıyor tweakbox tan yükledim ikinci aç kapada daha açılmadı elma logosu gelip gidiyor 10 saniye arayla

erenozdmrr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şuanki uncover ve electra araçları ile ıos 11.4.1 deki İphone 6pluslara jailbreak yapılamıyor herhalde ilerleyen günlerde güncelleme yaparlarmı ?

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iPhone 7 32GB (A1778) cihazımda ios 11.4 sürümüne birebir bu konuda anlatılanlar ile jailbreak yaptım. konu sahibine teşekkürler.
Ek olarak cihazdaki parolayı kaldırmam gerekti. yoksa cydia yüklenmiyordu. bunu konu anlatımına eklemelisiniz.
Ayrıca; " Ayarlar-Genel-Aygıt yönetimi" başlığından "güven" diye seçmek gerekiyor."Profil" diye bir başlık yok o kısımda.

Bir de sorum olacak: Cydia yükledikten sonra Electra uncover ı silebilir miyiz? sıkıntı olur mu silmemiz?

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iPhone 7 32GB (A1778) cihazımda ios 11.4 sürümüne birebir bu konuda anlatılanlar ile jailbreak yaptım. konu sahibine teşekkürler.
Ek olarak cihazdaki parolayı kaldırmam gerekti. yoksa cydia yüklenmiyordu. bunu konu anlatımına eklemelisiniz.
Ayrıca; " Ayarlar-Genel-Aygıt yönetimi" başlığından "güven" diye seçmek gerekiyor."Profil" diye bir başlık yok o kısımda.

Bir de sorum olacak: Cydia yükledikten sonra Electra uncover ı silebilir miyiz? sıkıntı olur mu silmemiz?
Silebilirsin fakat telefonu kapatıp açtığın zaman tekrar jailbreak yapman gerekeceği için eğer Electra ya da unc0ver'ı silersen tekrar jailbreak yapmak için bir kere daha indirmen gerekecek.Yani mantıklı olan şey silmemen.

erenozdmrr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
A7/A7X/A8/A8X İşlemcili cihazlara güncellemeyle destek gelicekmiş en kısa sürede yine beklemekten başka çaremiz yok :(

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt