Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

emirkaraokur46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler yardım edebilecek varmı telefonu açamıyorum elma yanıp sönüyor sürekli power tuşu+ses açma kapama işe yaramıyor tweakbox tan yükledim ikinci aç kapada daha açılmadı elma logosu gelip gidiyor 10 saniye arayla
Geçmiş olsun hocam elmada kalmışsın çözümü yok diye biliyorum ipsw den imzası açık olan sürümü indirip itunes ile dfu modda telefonu güncelleyerek açabilirsin yinede araştır ben bir yol bulamamıştım 11.3.1 de elmada kaldığımda

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
8AAC943E-9C8D-4B28-956C-C674AAF773FC.png
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar slm, üsttekileri seçince atıyor cancel diyincede öyle kalıyor??? ne yapmalıyım???
(ipad air)

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Geçmiş olsun hocam elmada kalmışsın çözümü yok diye biliyorum ipsw den imzası açık olan sürümü indirip itunes ile dfu modda telefonu güncelleyerek açabilirsin yinede araştır ben bir yol bulamamıştım 11.3.1 de elmada kaldığımda
Eyvallah bende 12.1.1 e güncelledim kurtardım jailbreak gitti maalesef

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba. 6s kullanıyorum ve sürüm 11.4.1. Hangi jb aracını kullanmam gerekiyor ve şu an için carbridge uygulaması çalışıyor mu? Sadece bu uygulama için jb yapacağım. Hayırlı olsun herkese bu arada. :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba. 6s kullanıyorum ve sürüm 11.4.1. Hangi jb aracını kullanmam gerekiyor ve şu an için carbridge uygulaması çalışıyor mu? Sadece bu uygulama için jb yapacağım. Hayırlı olsun herkese bu arada. :)
Uncover’ı deneyebilirsiniz, CarBridge büyük ihtimalle çalışıyordur. Denemeniz gerekir.

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam iphone 6 11.4.1 electra ile üsttekini seçince uygulamadan atıyor bazen telefona restart atıyor bunun anlamı nedir ?

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 11 uyumlu olanları seçiyorum özellikle ama filza, icleaner ve untrested hos blocker dışında çalıştırabildiğim başka bir tweak daha olmadı.

youtube ++ , rocket for instagram, realcc veya herhangi bir call recorder... hiçbir tweak i ios 11.4 electra üzerinde çalıştıramadım. appcake üzerinden yüklemek istediğim uygulamalar 32bit hatası veriyor ve çalışmıyor.
sadece bende mi var bu sıkıntılar?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
ios 11 uyumlu olanları seçiyorum özellikle ama filza, icleaner ve untrested hos blocker dışında çalıştırabildiğim başka bir tweak daha olmadı.

youtube ++ , rocket for instagram, realcc veya herhangi bir call recorder... hiçbir tweak i ios 11.4 electra üzerinde çalıştıramadım. appcake üzerinden yüklemek istediğim uygulamalar 32bit hatası veriyor ve çalışmıyor.
sadece bende mi var bu sıkıntılar?
Appcake'de birçok uygulama çalışmıyor zaten diğer tweakler için güncelleme gerekebilir.

emirkaraokur46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia yı güncelleyen varmı güncelleme var ama sıkıntı yaşarım diye güncellemedim henüz

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İphone 5s flex3 beta uyumlumu tweak indirebilirmiyim?

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
6 yıldır ilk kez jailbreak işlerine bulaştım. ciddi şekilde gerileme var. bir tane adblocker yok adam akıllı. instagram ve youtube reklamlarını bile engelleyemiyorum. bekleyen arkadaşlara tavsiyem acele etmesinler 11.4 için. bi çok tweak'in güncelleme alması lazım.

nobren_berkay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Electra Güncelledi !!!!!
Değişiklikler ve Önceki sürümler
1.2.3:
  1. 11.2-11.4.1’deki A7 ve A8 cihazları için threadm1ll istismarını v1ntex ile değiştirin
  2. Bazı cihazlarda çalışmayan başlangıçtaki yeniden başlatmanın düzeltilmesi

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Electra Güncelledi !!!!!
1.2.3:
  1. 11.2-11.4.1’deki A7 ve A8 cihazları için threadm1ll istismarını v1ntex ile değiştirin
Nasıl değiştireceğiz

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Electra Güncelledi !!!!!
1.2.3:
yükledik sağolasında jb yazısına tıklayınca atıyor

Tips
Tips
Üst Alt