Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

emrecirci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
inşallah bende de olur sadece carbridge için istiyorum

emrecirci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
benim cihazda i 6plus desteklemiyor olabilirmi ? treadm1ll atıyor uygulamadan

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
benim cihazda i 6plus desteklemiyor olabilirmi ? treadm1ll atıyor uygulamadan
ip6 6+ ve 5s cihazları voucher swap exploitini desteklemiyor. Treadm1ll exploitinin çalışılabilirliği hakknda pek bilgim yok exploit hatası veriyor olabilir denemeye devam edin

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bilgisayarsız kurmak istiyorum hâlâ uyglamadan atıyor fixliyeceklermi bugün?

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak butonuna basıyorum ''please wait 1/3'' dedikten sonra kapanıyor electra.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
k
Çalışmayan tweak olursa telefonu respring döngüsüne mi sokar? Başka ciddi bir durum olur mu?
Kardeş uyumsuz tweak kurma yani şüpheli hiçbir şeyi respringe sokmadan bir bakmıssınki yeniden başlamış aniden elmada kalmış. Konudaki linklerde tweaklere göz at 11.4b3 e jb olduğu için önceden geliştiriciler ona göre 11.4 uyumlu yaptılar ha kurarsan çalışmazsada bekle güncellerler

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
k

Kardeş uyumsuz tweak kurma yani şüpheli hiçbir şeyi respringe sokmadan bir bakmıssınki yeniden başlamış aniden elmada kalmış. Konudaki linklerde tweaklere göz at 11.4b3 e jb olduğu için önceden geliştiriciler ona göre 11.4 uyumlu yaptılar ha kurarsan çalışmazsada bekle güncellerler
Saçma sapan tweakler elbette kurmayı düşünmüyorum. Sizin 11.4b3 için uyumlu gösterdiğiniz tweaklerden bahsediyorum hocam. Onlarda elma problemi yaşamam değil mi inşallah.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Saçma sapan tweakler elbette kurmayı düşünmüyorum. Sizin 11.4b3 için uyumlu gösterdiğiniz tweaklerden bahsediyorum hocam. Onlarda elma problemi yaşamam değil mi inşallah.
onlar çalışır büyük ihtimal ama dikkatli ol yinede

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Elmada kalmanın çözümü yok değil mi hocam
electrada nonce yeri var oraya aldığın bloblardan birinin generatorunu yaz sitede nonce set konusu var bilmiyorsan böylece futurerestore ile 12 ye geçebilirsin jb li sürüme

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
electrada nonce yeri var oraya aldığın bloblardan birinin generatorunu yaz sitede nonce set konusu var bilmiyorsan böylece futurerestore ile 12 ye geçebilirsin jb li sürüme
Bilmiyorum ama inşallah hiç de öğrenmek zorunda kalmam ellerinize sağlık çok teşekkürler 😊

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
11.1.2 de uyumsuz tweak yüzünden elmada kalmıştım kurtarmadım şimdi 11.4.1 icin set nonce falan ayarlasak tekrar ayni hataya düşmesek?

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben hala yapamadım nasıl yapacağım bi yardım edin lütfen

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Nonce set konusunu atabilir misin? Aramadan araştırdım da çok çöp konu çıktı.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Nonce set konusunu atabilir misin? Aramadan araştırdım da çok çöp konu çıktı.
Uyumlu olmayan hiç birşeyi kurupda denemezsen bir şey olmaz heleki crackli!

Noncere hakkında bilgim yok ama forumda konu olması lazım hatta bugün güncellenmişti noncereboot.

Moderatör tarafından düzenlendi:
Tips
Tips
Üst Alt