Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ayarlardan her seyi silip telefonu 0 layip jailbreak yapinca eski jailbreak ve tweak kalintilari sorunlari devam eder mi?

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Her iki araç anladığım kadarıyla semi-untethered. Peki untethered çıkar mı? Bekleyelim mi? Birde insanlar Electra dan ziyade unc0ver ın daha stabil ve hızlı olduğun bahsediyor internet sitelerinde. Bilgi sahibi olan var mı acaba.
Untethered jb 2-3 senedir görmedim ben. Artık uğraştıklarını düşünmüyorum bunun için.
Mesaj düzenlendi:

Ayarlardan her seyi silip telefonu 0 layip jailbreak yapinca eski jailbreak ve tweak kalintilari sorunlari devam eder mi?
Cihazınız hali hazırda jb’li ise sıfırlama islemi elma logosunda kalmayla sonuçlanır. Kalıntılardan kurtulmanın tek temiz yolu restore etmektir.

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefona 2 gündür JB yapmaya çalışıyordum. En sonunda sıfırlayıp denemeye karar verdim. Cihazı sıfırladıktan sonra Cydia geldi. Ne alaka?

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sormak istediğim bir husus daha var. Unc0ver Jb aracı ile Jb yaptım ve şu an sorunsuz çalışıyor. Bu arada unc0ver sürekli sürüm güncelliyor. Yeniden Jb yapmak gerekir mi unc0ver ile veya başkaca bir faydası olur mu yapmanın.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar bir sorum olacak sizce elimde ki iphone 8 pls cihazima hangi araçla jb yapmaliyim hangisi daha kararli calisir hangisi daha avantajlidir tesekkurler

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ewet Uncover daha iyi diyorlar ama ben electra ile yaptım cihazı kapatıp açıp tekrar jailbrak lediğimde hemen oluyo hiç bir sorun yaşamadım 7 plus 11.4.1 yanlız bu işte tecrübeli olmakta önemli iyi araştır ona göre jailbreak yap

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar bir sorum olacak sizce elimde ki iphone 8 pls cihazima hangi araçla jb yapmaliyim hangisi daha kararli calisir hangisi daha avantajlidir tesekkurler
Aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum. Umarım net bir cevap gelir.

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum. Umarım net bir cevap gelir.
ya aslında unc0ver jb aracının tamamen ios 11 ile uyumlu olarak tasarlandığının farkındayım ama yine beta falan yazıyor ya insan içinde bir ukte bırakıyor bir yandan da substrate meselesi var unco aracında substrate olarak cydianın kendi modülünü kullanıyormuş diye duydum fakat electra kendi substrate sistemini kullanmaktaymış dolayısı ile cydia nın orjinal sistemi daha stabil çalışır diye düşünüyorum e tabi birde saurik in unc0veri desteklediğini ve her daim güncelleme alan güncel bir sistem olduğu için muhtemelen hakkımı unc0verden yana kullanacağım gibi görünüyor. bakalım sonuçlar ne şekilde olacak umarım pişman olmam...

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ya aslında unc0ver jb aracının tamamen ios 11 ile uyumlu olarak tasarlandığının farkındayım ama yine beta falan yazıyor ya insan içinde bir ukte bırakıyor bir yandan da substrate meselesi var unco aracında substrate olarak cydianın kendi modülünü kullanıyormuş diye duydum fakat electra kendi substrate sistemini kullanmaktaymış dolayısı ile cydia nın orjinal sistemi daha stabil çalışır diye düşünüyorum e tabi birde saurik in unc0veri desteklediğini ve her daim güncelleme alan güncel bir sistem olduğu için muhtemelen hakkımı unc0verden yana kullanacağım gibi görünüyor. bakalım sonuçlar ne şekilde olacak umarım pişman olmam...
Aynen bende bir kaç yorum okudum redditte. unc0verin daha stabil ve hızlı çalıştığını, şarj sağlığı konusunda da daha iyi olduğunu söyleyen bir kesim mevcut.

Edit: Electranın random resprings daha sık yaptığını söyleyen var.

Son düzenleme:

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Yüklenen tweak lere dikkat etmek gerek birbiri ile çakışan tweaklardan uzak durulmalı en iyi jailbreak yapan aracıda yüklesek elma ve respring te kalma riski yüksek. Artı tweakları tanımak aşina olmak gerek

curs3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İphone 7plus electradan jailbreak bastım 2/3 oldu cihaz elmada açılıp kapanıyo ne yapabilirim

curs3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
aynısını oluyo ne yapabilirim değişmedi yani elmada kapanıp açılıyor

curs3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Telefon hiç açılmıyor elmada kalıyor

curs3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
denedim olmuyor defalarca elma gelip gidiyor tamamen kapatıyorum tekrar deniyorum olmuyor
Mesaj düzenlendi:

napıcam hiç bilmiyorum

Tips
Tips
Üst Alt