Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tethered mı Untethered mı şuanki jailbreak. Yeniyim henüz kusura bakmayın.

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende de aynı problem oluştu
çözümü var mı
Bilmiyorum cevap gelmedi kurcalayarak yapmaya calisacagiz ben deniyorum ilk yapan digerine anlatsin en son denedigimde hicbir tweak kurulamiyordu

YvzEser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hadi gözümüz aydin çekmecede duran 6s 11.4.1 i çikartmanin zamani geldi.

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba; İpad air de çalışmamışdı güncellendi mi? Electra siteden indirip tekrar denemeli miyim?

smallmyth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar Cydia Impactorde Electra ipasını kullanırken '' file: http-win.cpp; line: 182; what: Problem with the SSL CA cert (path? access rights?) ''
diye bir hata alıyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaslar already jailbroken yazip cydia gelmemesi sorununu nasil cozdunuz

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
cydia logosu geldi fakat atıyor :/ ne yapmalıyım???

nczk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yeniden başlatıp tekrar yükledim altta Tweeks ikonunu kapadım yükledim bu defa cydia aktif oldu, gerekli güncellemeler uyarısı verdi, gerekli mi tam mı yoksa yoksayı mı seömeliyim?
Mesaj düzenlendi:

tam olmamıs jb işlemi.yeniden dene ilk bendede öyle oldu
yeniden başlatıp tekrar yükledim altta Tweeks ikonunu kapadım yükledim bu defa cydia aktif oldu, gerekli güncellemeler uyarısı verdi, gerekli mi tam mı yoksa yoksayı mı seömeliyim?

blackkart

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Mesaj düzenlendi:

cydia acılırken atıyor sandım ben acılıyosa o konu hakkında bilgim yok oyle olmadi bana

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Ne yaptigina dair sonradan sonucu yazarsan seviniriz

caglarerbil7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar daha önce hiç jb yapmadım ilk defa yapıcam nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz telefon 11.4.1 çıkmış galiba

Merty37

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sonunda :) kavuştuk peki bu tweakler ne zaman gelir ??
Mesaj düzenlendi:

İ6 11.4.1 için yapamayan arkadaşlar tweakboxdan indirin pcye gerek yok iphonu bul siriyi kapatın uçak moduna alın 2-3 kere deneyin olucak sonunda bende böyle oldu

Ekli dosyalar

caglarerbil7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

İ6 11.4.1 için yapamayan arkadaşlar tweakboxdan indirin pcye gerek yok iphonu bul siriyi kapatın uçak moduna alın 2-3 kere deneyin olucak sonunda bende böyle oldu
Tweakboxu indirdim telefona ordan 11.4.1 electrayı indirip yüklicem sadece demi

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

tweakbox.org dan iOS 11.4 olanı indirip mi ordan indireceğiz ??

caglarerbil7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

Cydia geldi açıyorum beyaz ekran verip atıyor uygulama

eresbos67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sayfasında nerden jailbreak için gerekli olan ipa dosyasını nerden indiriyoruz bir dünya link var orda bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Her iki araç anladığım kadarıyla semi-untethered. Peki untethered çıkar mı? Bekleyelim mi? Birde insanlar Electra dan ziyade unc0ver ın daha stabil ve hızlı olduğun bahsediyor internet sitelerinde. Bilgi sahibi olan var mı acaba.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
sayfasında nerden jailbreak için gerekli olan ipa dosyasını nerden indiriyoruz bir dünya link var orda bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen
En üstte gördüğünüz download yazısına tıklamanız yeterli.

Tips
Tips
Üst Alt