Neler yeni

iOS 11.4.1 Jailbreak Yayınlandı!

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Her iki araç anladığım kadarıyla semi-untethered. Peki untethered çıkar mı? Bekleyelim mi? Birde insanlar Electra dan ziyade unc0ver ın daha stabil ve hızlı olduğun bahsediyor internet sitelerinde. Bilgi sahibi olan var mı acaba.
Untethered çıkma ihtimali yok, uncover saurik tarafından destekleniyor.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Teşekkürler. Peki bir süre daha oturması için beklemeli miyiz? Malum hala güncellemeler yapılıyor.
Size kalmış, şu an için çok sorun yok gibi. Yine de güncellemeler gelmeye devam edecektir.

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eski jailbreak kalintilarini nasil silecegiz acaba cydia cok arizali bu sekilde..

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Unc0ver i bilgisayar olmadan, cydia impactor vs uğraşmadan kurdum. İlk denememde cydia gelmedi, ikinci defada geldi. Herşey gayet hızlı ve stabil.

Denemek isteyenler adresinden yapabilir.

Not: Tel iphone se.

cenksafi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.3.1 den 11.4.1 e geçiş yapabilirmiyiz acaba ?

Mince

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
electranın yeni versiyonu çıkmış, ayrıca cydia ikonu gözükmeyen varsa özelden yardımcı olabilirim :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
electranın yeni versiyonu çıkmış, ayrıca cydia ikonu gözükmeyen varsa özelden yardımcı olabilirim :)
Burdan yardımcı olursan çok kişiye yardımcı olmuş olursun.. özelden tek kişiye yardımcı olacaksın ama burdan belkide onlarca kişiye yardımcı olmuş olursun..

aruo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba. Appcake tarzı 11.4.1 jailbreak destekli tweak arıyorum yardımcı olabilirmisiniz

onurx12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefon kendi kendine kapanıp açılıyor daha sonra cydia açılmıyor bir kaç kez
oldu çözümü ne=

sazan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
please wait 2/3 öyle kaldı ya ne kadar sürüyor bu böyle tahminen

Rozealcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Forumdaki Jb silme konularına bir bakın.. sürümünüze göre silme metodları mevcuttur
9.3.3 kalintilarini silecegim, cihazim 11.4.1 , hangisine gore metod uygulamam gerekiyor
  • surum kaybi olmaz degil mi
  • veri kaybi?

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
i5s 11.4.1 için electra 1.2.7 oldu teşekkürler. Bu arada iki sorum var; indirebileceğimiz tweaklerin listesi vb var mı? iOS11 tweaklerinin hepsi sorunsuz çalışır mı?

hasretim_ach

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
cydiada hata veriyor tweak yükleme aşamasında atıyor cydia sorun neden kaynaklanıyo acaba filazilla yok yüklenmiyor

sazan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende electraya basınca already jailbroken yazıyor cydia geldi icleaner pro ve NGXPlay yükledim simgeleri ana ekrana geldi icleaner çalışıyor ngx deneyemedim daha telefonu araca bağlayamadım
Carbridge çalışmıyor uyumsuz şuan Yükleyince simgesi gelmedi ana ekrana
Şarj sorunum var bu konuda yardım edebilirmisiniz

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende electraya basınca already jailbroken yazıyor cydia geldi icleaner pro ve NGXPlay yükledim simgeleri ana ekrana geldi icleaner çalışıyor ngx deneyemedim daha telefonu araca bağlayamadım
Carbridge çalışmıyor uyumsuz şuan Yükleyince simgesi gelmedi ana ekrana
Şarj sorunum var bu konuda yardım edebilirmisiniz
CarBridge simgesi ekrana gelmiyor bildiğim kadarıyla lakin program çalışmıyor doğru. NGXPlay de ise sadece ekran yansıtma aktif o da dikey olarak sadece tam ekran olmuyor. Onun dışında app leri kullanamıyorsunuz. Şarj sorunu olmadı bende. Unc0ver aracını kullandım.

hellboy940

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
klvyem bozuk kusur bkmyın.
uzun uğrşlr sonucu jb oldu ip 6+

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dostum neler yaptın da oldu? ben bir türlü başaramadım.
Açıklamada ki her şeyi yaptım hani şu kapatman gereken: iPhone’umu bul, parola, parmak okuyucu, siriyi ve altındaki tüm uygulamaları ve arka planda olan tüm uygulamalar. Sonra telefonu açıp kapattım. Sonrasında google a electra 1.2.7 yazdım. İndirdim ipasını indirip imactordan yükledim. Yüklerken sorun olmasın diye baya bekledim. Aynı şeyi electrayı açtıktan sonra da yaptım. Electra ilk yüklenirken sadece wifi açık olmalı. İyi şanslar

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
iphone 7 plus 11.4.1 var elimde. Jailbreak yapsam mı yoksa beklesem mi bilemiyorum. 11.3’te sürüm kaybettim jailbreak esnasında. 7+ jailbreak yapan var mı acaba?

Tips
Tips
Üst Alt