Neler yeni

FutureRestore ile 11.3-11.3.1Restore (SHSH Kaydı ile) [Windows]

deviL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben şimdi başlıkta anlatılanları yaparak geçebilirmiyim? Bir yerde okumuştum 6s lerde bu işlem geçerli değil diye doğru mu bilmiyorum. İphone 6s 9.3.3 versiondayım. Shsh kayıtlarım var.

moshmec

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben şimdi başlıkta anlatılanları yaparak geçebilirmiyim? Bir yerde okumuştum 6s lerde bu işlem geçerli değil diye doğru mu bilmiyorum. İphone 6s 9.3.3 versiondayım. Shsh kayıtlarım var.
Açıkçası 6s ile ilgili bir bilgim yok. Benim cihazım 6s+ ve ben redditteki ingilizce anlatımla yaptım. Muhtemelen buradaki de aynısıdır diye tahmin ediyorum. Adım adım takip etmedim buradaki anlatımı...

deviL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Açıkçası 6s ile ilgili bir bilgim yok. Benim cihazım 6s+ ve ben redditteki ingilizce anlatımla yaptım. Muhtemelen buradaki de aynısıdır diye tahmin ediyorum. Adım adım takip etmedim buradaki anlatımı...
Anladım hocam, reddit linkini verebilirmisiniz rica etsem.

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam merhaba coolstarın dediği gibi 3 tane verdiği kodlarla shsh kaydımı aldım bu üçünden hangisini kullanacağım

Son düzenleme:

gaiska_1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.4.1 den shsh kayıtlı 11.3.1 geri dönüş imkanzsı mı .reddit link deki gibi yapsak olmaz mı

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.4den imkan varmı acaba telefonu dfuya soktum mevcut sürümümde gitti 11.3.1 de kurulmadı mecbur 11.4e geçeceğim

moshmec

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Nonceset ayarlayamadan/doğru yapamadan eğer futurerestore yapıp, get apnonce loop a girdiyse cihazınız, açılışınız da kurtarma modunda kaldıysa, reiboot veya benzeri programlar ile cihaz açılışını kurtarabilirsiniz...

yavuzgurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Nonceset ayarlayamadan/doğru yapamadan eğer futurerestore yapıp, get apnonce loop a girdiyse cihazınız, açılışınız da kurtarma modunda kaldıysa, reiboot veya benzeri programlar ile cihaz açılışını kurtarabilirsiniz...
reiboot ile nasıl kurtarabilirim acaba

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.3.1 surumundeyim tum icerigi ve ayarlari sifirla dedigim zaman guncel surume geciriyormu oldugu surumemi sifirliyor? Telefonu sifirlayip jb kurmak istiyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
11.3.1 surumundeyim tum icerigi ve ayarlari sifirla dedigim zaman guncel surume geciriyormu oldugu surumemi sifirliyor? Telefonu sifirlayip jb kurmak istiyorum

Olduğu sürüme sıfırlar

ardaozdemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam ios 10.3.2 deyim ios 11.3.1 shsh2 kaydım var future restore ile güncelleme şansım varmı?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam ios 10.3.2 deyim ios 11.3.1 shsh2 kaydım var future restore ile güncelleme şansım varmı?
Tabikide var. Konudaki anlatım ile tek farkınız nonce ayarlamak içinbaşka bir tweak kullanmanız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ardaozdemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tabikide var. Konudaki anlatım ile tek farkınız nonce ayarlamak içinbaşka bir tweak kullanmanız

Hocam bende nonce tweakini bulamadım 10.3.2 ye uygun ondan sordum emin olamadım. İndirdiğim ipa 11.3.1 içinmiş impactor uyarı verince farkettim. Cihaz şuan jailbreakli cydiada bu tweak i bulabilir miyiz yani direkt ordan yükleme şansımız var mı?

deviL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Hocam selamlar, aslında jailbreak'a sahibim ama sürüm güncellemem lazım o yüzden soruyorum. İos 9.3.3 jb li telefona sahibim. Konu da ki anlatımla sürümü 11.3.1 yapabilirmiyim?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam bende nonce tweakini bulamadım 10.3.2 ye uygun ondan sordum emin olamadım. İndirdiğim ipa 11.3.1 içinmiş impactor uyarı verince farkettim. Cihaz şuan jailbreakli cydiada bu tweak i bulabilir miyiz yani direkt ordan yükleme şansımız var mı?
System info tweakını deneyin.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam selamlar, aslında jailbreak'a sahibim ama sürüm güncellemem lazım o yüzden soruyorum. İos 9.3.3 jb li telefona sahibim. Konu da ki anlatımla sürümü 11.3.1 yapabilirmiyim?
Evet yapabilirsiniz

Tips
Tips
Üst Alt