Neler yeni

FutureRestore ile 11.3-11.3.1Restore (SHSH Kaydı ile) [Windows]

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
çok kararsız bir uygulama açtığınızda restart olma olasılığı çok yüksek. o yüzden istediğin zamn yapamazsın ama her ihtimale karşı nonce u ayarlı tutmak yararına olabilir
merhaba hocam :) simdi ipayi yeniden indirip cihazda nonce ayarlayimmi? birden itunesde filan elmadankaliesa fr ile geri donmek icin

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@gokmenecer hocam hiçbirşey anlamadım :)) şimdi bu yayınlanan noncereboot1131 ipasını telefona yükleyip hazırda beklesin mi yoksa yüklemeyip uygulamanın güncellemesinimi bekleyeyim :))

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Dogukan telefona yükleyip nonce u ayarla öyle kalsın ;) sorun olursa en azından daha önceden ayarlanmış olur

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@alsha aynen nonce u ayarla kalsın o şekilde ;)
@ramazandemiral 11.0 diye yazıyor ama ben olsam 11.0.x-11.1.2 arasında nocnesetter1112 yi kullanırım :D
tamam hocam nonceni ayarladim.ama 1 haftadan sonra ipa imzasi kapanacak. o zaman yenidenmi ipa indirip nonce ayrlamam lazim? yoksa birdefa ayarlasam ipayi silsem restart olunce felan yinede nonce ayarlanmis oluyormu cihazimda kaliyormu?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
tamam hocam nonceni ayarladim.ama 1 haftadan sonra ipa imzasi kapanacak. o zaman yenidenmi ipa indirip nonce ayrlamam lazim? yoksa birdefa ayarlasam ipayi silsem restart olunce felan yinede nonce ayarlanmis oluyormu cihazimda kaliyormu?
1 kere nonce ayarlaman yetiyor. ara ara girip sadece kontrol edersin.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
telefon restart filan olunca nonce ayari kaliyormu ? yani ipayi silsenme noncem ayarlanmis olarak kaliyormu cihazda ?
ayarladıktan sonra kontrol edeceksin, o girdiğin değeri ekranda görmen gerekiyor. noncesetter11'deki gibidir muhtemelen

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ayarladıktan sonra kontrol edeceksin, o girdiğin değeri ekranda görmen gerekiyor. noncesetter11'deki gibidir muhtemelen
tam anlamadim hocam ipaya girip nonce ayarladikdan sonra yeniden girince o ayarlar ekranda yazilmalimi?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
öncesinde kontrol edebilityorduk ama yenişsinde ayarlanıp ayarlanmadığını kontrol edemiyoruz :D
geliştiricisine bu soru soruldu.. eğer ayarla butonuna bastıysanız ayarlamıştır.. kontrol edilemiyor dedi :D

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
öncesinde kontrol edebilityorduk ama yenişsinde ayarlanıp ayarlanmadığını kontrol edemiyoruz :D
geliştiricisine bu soru soruldu.. eğer ayarla butonuna bastıysanız ayarlamıştır.. kontrol edilemiyor dedi :D
tesekkurlwr hocam :)

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba arkadaşlar, bende 11.3 Beta 6 yüklü. Bu şekilde beklemeli miyim; yukarıdaki işlemleri gerçekleştirmeli miyim? shsh2 kaydı aldığımda 11.4 yazıyor dosya adında, kafam karıştı. Daha evvel bir arkadaşımız bekleyin demişti bu Beta6 sürümünde; jailbreak çıkarsa bu sürümde yapabilecek miyim? Doğrusu bu işlerde de yeni sayılırım. Ne yapacağımı bilemiyorum, yardımcı olur fikir verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba arkadaşlar, bende 11.3 Beta 6 yüklü. Bu şekilde beklemeli miyim; yukarıdaki işlemleri gerçekleştirmeli miyim? shsh2 kaydı aldığımda 11.4 yazıyor dosya adında, kafam karıştı. Daha evvel bir arkadaşımız bekleyin demişti bu Beta6 sürümünde; jailbreak çıkarsa bu sürümde yapabilecek miyim? Doğrusu bu işlerde de yeni sayılırım. Ne yapacağımı bilemiyorum, yardımcı olur fikir verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
11.3 Beta 6 da kal ve Jailbreak bekle. 11.3.1 için SHSH kayıtların Yoksa zaten mecburen bu beta sürümünde kalman gerekiyor

JailbreakTR

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
noncereboot1131 uygulamasını açmak istediğimde restart atıyo yardımcı olabilirmisiniz.

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tekrar tekrar deneyin.

JailbreakTR
Hiç denemeyin olmuyor 20 sefer denedim gene. Olmadı telefonu bozarsın en son baktım telefonun ekranın da yeşil şeritler geçmeye başlayın ca vaz geçtim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hiç denemeyin olmuyor 20 sefer denedim gene. Olmadı telefonu bozarsın en son baktım telefonun ekranın da yeşil şeritler geçmeye başlayın ca vaz geçtim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bi çözümü yokmu peki :(

Tips
Tips
Üst Alt