Neler yeni

FutureRestore ile 11.3-11.3.1Restore (SHSH Kaydı ile) [Windows]

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
nasil ayarladin bende program acmadi nonce ayarlayamadim
cihazı uçuş moduna al,wifi açık kalsın sadece klasörler açık kalsın arka planda uygulama yenileme kapat uygulamayı boş sayfaya taşı, ayrlar siri uygulama önerilerini kapat, wigdetleri arama ekranından sil hepsini... Ekranda oyalan cihazı yeniden başlat, uygulamayı tekrar tekrar çalıştır, oluyor.

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
cihazı uçuş moduna al,wifi açık kalsın sadece klasörler açık kalsın arka planda uygulama yenileme kapat uygulamayı boş sayfaya taşı, ayrlar siri uygulama önerilerini kapat, wigdetleri arama ekranından sil hepsini... Ekranda oyalan cihazı yeniden başlat, uygulamayı tekrar tekrar çalıştır, oluyor.
hocam olsa bile resimdeki hatanin nedeni bilinmiyor

furkannn_yigit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Abi Selamunaleyküm bu soru önceden sorulmuşsa kusura bakmayın bakamadım sorulara abi şimdi elimde iphone 5S telefon var ios 11.4 sürümünde 10.2 de shsh kaydım var bu dediğiniz adımları kullanarak sürüm düşürmem mümkün mü?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
öncelikle 11.3.1 beta 6 yı yüklemeniz gerekli.. sonrasında nonce aracı ile ayarlamayı yapıp ondan sonra konuda anlatılan manuel baseband ve sep adımları ile işlem yapabilirsiniz.

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
öncelikle 11.3.1 beta 6 yı yüklemeniz gerekli.. sonrasında nonce aracı ile ayarlamayı yapıp ondan sonra konuda anlatılan manuel baseband ve sep adımları ile işlem yapabilirsiniz.
Kardeşim NonceSet yükledim fakat 50. Sefer bastım fakat her seferin de reset attı fakat bir türlü yüklenmedi iPhone’ 6 iOS 11.3.6 beta

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kardeşim NonceSet yükledim fakat 50. Sefer bastım fakat her seferin de reset attı fakat bir türlü yüklenmedi iPhone’ 6 iOS 11.3.6 beta

valla ipa çok kararsız.. o nedenle ya kararlı hale gelene kadar beta6 da bekleyeceksiniz ya da denemeye devam mecburen :D

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
valla ipa çok kararsız.. o nedenle ya kararlı hale gelene kadar beta6 da bekleyeceksiniz ya da denemeye devam mecburen :D
Beklemeye devam edeceğiz başka da yolu yok

furkannn_yigit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
11.3.1 beta 6 yı nasıl yükleyeceğim acaba ? :)

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Anladım abi Eyvallah saolasın

Kardeşim Google de iOS 11.3.6 beta indir yaz zaten site çıkar ve masa üstüne çıkar telefonu pc ye bağla ve telefonun kapat ve hom tuşuna beraber bas telefon kapanıp açıldığı ve elma gözüktüğünde sadece hom tuşuna bas ordan bağlantı işareti telefonun da çıktığın da bilgisayarından şift tuşuna bas ve indirdiğin beta 6 dosyasını yükle de gerisini zaten pc yapacak

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bide yönetici arkadaşlar size zahmet iOS 11.3.1 için de böyle bir yer ve çalışma yaparmısınız burası 11.1.2 için de 11.3.1 için de bir yer açın ordan işimizi daya rahat yapalım teşekkürler

furkannn_yigit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yok olmaz indir yakında betalar kalkar hiç inemezsin

Tamamdır abim saol ben bişey olursa senle paylaşırım abi

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
evet oldu boyle tesekkur ederim:)
Mesaj düzenlendi:

hocam senin sayende yaptim tesekkurler:)

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Konu 11.3 - 11.3.1 sürümlerinde nasıl kullanılacağı şeklinde düzenlenmiştir.
ilk mesaja burdan gidebirsiniz

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
degerli adminler ReVdL arkadasin dedigi gibi cihazi ucak moduna alip wifi acinca uygulama oyle aciliyor.baslik duzeltin boyle isterseniz

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@gokmenecer Hocam günaydın olası bi futurerestore için yayınlanan noncereboot1131 ipasını telefona yükleyip hali hazırda bulundurmamız gereklimi.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer Hocam günaydın olası bi futurerestore için yayınlanan noncereboot1131 ipasını telefona yükleyip hali hazırda bulundurmamız gereklimi.
çok kararsız bir uygulama açtığınızda restart olma olasılığı çok yüksek. o yüzden istediğin zamn yapamazsın ama her ihtimale karşı nonce u ayarlı tutmak yararına olabilir

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
çok kararsız bir uygulama açtığınızda restart olma olasılığı çok yüksek. o yüzden istediğin zamn yapamazsın ama her ihtimale karşı nonce u ayarlı tutmak yararına olabilir
JBli cihazlarda jb aktif değilken de restart atıyor mu?

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bekleyelim o halde hocam kararlı bi ipa yayınlanma ihtimali varmı

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Dogukan aynen şu anda beklemek en iyisi.. yakında bir güncelleme gelebilir ona. Dün discord yayınında da bahsettim zaten ;)

@ramazandemiral bu zaten 11.2.x-11.3.1 arası olduğu için jb lilerde öncekinin kullanmak lazım :D

Tips
Tips
Üst Alt