Neler yeni

FutureRestore ile 11.3-11.3.1Restore (SHSH Kaydı ile) [Windows]

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@tecnics Hayır onunla alakalı değil. Esasen 11.x.x sürümündeki geri dönüş işlemleri, bu sürümdeki açıktan faydalanarak nonce değerinin ayarlanmasıyla yapılabilen bir süreçti. Ancak henüz 11.2.x ve 11.3.x için bu yönde bir açık bulunmadığından yapılamıyor.

tecnics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@tecnics Hayır onunla alakalı değil. Esasen 11.x.x sürümündeki geri dönüş işlemleri, bu sürümdeki açıktan faydalanarak nonce değerinin ayarlanmasıyla yapılabilen bir süreçti. Ancak henüz 11.2.x ve 11.3.x için bu yönde bir açık bulunmadığından yapılamıyor.
Anladım hocam teşekkürler, peki ben şuan JB'Siz bu sürümde nasıl kalabilirim yani ota yüklemelerini almak istemiyorum... önceden bir profil yüklüyorduk ve gelmiyordu güncelleme halen bu yöntem varsa benimle paylaşırmısınız? Teşekkürler...

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
11.3.1 sep 11.1.2 ile uyumsuz olduğundan dönemezsiniz. Ancak 11.3.1 e restore yapabilirsiniz.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
konuyu baştan sona okudum anlamadığım net emin olmadığım için soruyorum şimdi bende ip6s 11.3.1 sürümde cihaz var jailbreak yapılabilen sürümlere 11.1.2-11.0.1-10.2-10.2.1 shsh kayıtlarım var bu sürümlere düşebilir miyim 11.3.1 den yoksa en fazla 11.1.2 sürümünde olmam mı gerekiyordu?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
konuyu baştan sona okudum anlamadığım net emin olmadığım için soruyorum şimdi bende ip6s 11.3.1 sürümde cihaz var jailbreak yapılabilen sürümlere 11.1.2-11.0.1-10.2-10.2.1 shsh kayıtlarım var bu sürümlere düşebilir miyim 11.3.1 den yoksa en fazla 11.1.2 sürümünde olmam mı gerekiyordu?
Maalesef şuan herhangi bir geçiş yapamazsınız. Yakında tekrar kullanılabilir hale gelebilir. Ancak o da 11.1 sürümlerine düşmek için değil aynı sürüme restore için.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Acil yardim ios 11.3.1 yapamadim,yaptigim tum islemler burada nonce almayi basardim cihaz acik, future restore win 64 indirdim diger future restore v161 ide indirdim,benim bilgisayar 32 bit.
Future restore win 64 cikartip icini downgrade klasorune kopyaladim,sizin turuncu ile yesil belirtmis oldugunuz yeri goremedim. 3 fotograf linktedir, cmdye (windows 10 powershell penceresi)yazdigim kod hata verdi dogru kodu atarmisiniz ozelden ?
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@ReVdL hocam fotoğraflar görünmüyor, foruma yükleyebilir misiniz?

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
çıkarılan ipsw dosyasında uygun olmayan baseband kodu sorununu yaşayan oldu mu ? örnek ip 6 için .6.30.04 olması gerekirken farklı bir rakam çıkıyor

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
paylaşımı açtım videoda forumdaki foroğraflarla olmuyor denmiş, sadece videodaki yöntemmi çalışıyor ?
Videodaki yöntem sonradan güncellenmişti ilk olarak yaptığımız resimli olandı videodaki işlem geldikten sonra resimli olan islemler çalışmamıştı.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@ReVdL powershell ile değil.. direk komut penceresi üzerinden çalıştırman gerekiyor. O kısımdan dolayı sorun olmuş olabilir.

Komut satırını admin olarak açıp kodlarla deneyebilir misin?

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@ReVdL powershell ile değil.. direk komut penceresi üzerinden çalıştırman gerekiyor. O kısımdan dolayı sorun olmuş olabilir.

Komut satırını admin olarak açıp kodlarla deneyebilir misin?
shift tusuyla klasöre sağ tuş tıklıyorum komut penceresini burada aç diye yazı gelmedi

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
başlat a cmd yazıp, çıkan sonuca sağ tıklayıp ordan admin olarak açmayı dene
açıyorumda klasoru tasıyamıyorum power shell gibi(1. yöntemi deneyeceğim, şuan son sürümünde ipsw dosyasını indiriyorum)

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar herkese iyi bayramlar bir sorum olucak şuan ios 11.3.1 sürümündeyim ios 11 den buyana tüm shsh kayıtlarım var şuan futurerestore ile 11.1.2 ye dönüş yapabilirmiyim şimdiden teşekkürler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhabalar herkese iyi bayramlar bir sorum olucak şuan ios 11.3.1 sürümündeyim ios 11 den buyana tüm shsh kayıtlarım var şuan futurerestore ile 11.1.2 ye dönüş yapabilirmiyim şimdiden teşekkürler
Maalesef dönüş yapamazsınız

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sansa bak tuh pc 32 bit .Desteklemiyormuş 64 bit, v161 15 haziranla gelen futurerestore ile deniyeyimmi ? internet kafeye mi gideyim ?
Mesaj düzenlendi:

Acil yardım future restore programı güncellenmiş yeni sürümle yapılırmı? 32 bit pcde yeni sürüm çalışırmı (v161windows)? Eski win 64 sürüm ios 11.3.1 ile çalışıyormu??
Çalışıyorsa internete kafaye gidip deneyeceğim.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Sansa bak tuh pc 32 bit .Desteklemiyormuş 64 bit, v161 15 haziranla gelen futurerestore ile deniyeyimmi ? internet kafeye mi gideyim ?
Mesaj düzenlendi:

Acil yardım future restore programı güncellenmiş yeni sürümle yapılırmı? 32 bit pcde yeni sürüm çalışırmı (v161windows)? Eski win 64 sürüm ios 11.3.1 ile çalışıyormu??
Çalışıyorsa internete kafaye gidip deneyeceğim.
64 bit bilgisayar gerekiyor hocam

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

64 bit bilgisayarda hata verdi,itunes kurulu değildi ondan olabilirmi ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

itunes kurulu değilse normaldir hata vermesi.. kurup tekrar dener misin?

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

internet kafede denedim, daha sonra deneyeceğim birde benim pc 32 bit programı modifiye edip 32 bit için uygun yapabilmek mümkünmü ?

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
S.a Arkadaşlar benim sürüm 11.3.6 beta sürümü bunu 11.3.1 sürümüne indirebilirmiyim şuan faturerestore çalışıyormu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt