Neler yeni

Electra ~ iOS 11.0-11.1.2 Jailbreak

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba arkadaşlar ben yeni uye oldum ve jailbreak hastasıyım :) ama malesef telefonum kendi kendine 11.2.6 guncelleme yapmış geri donme sansımda yok sanırım baska cozumu var mı ?

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba arkadaşlar ben yeni uye oldum ve jailbreak hastasıyım :) ama malesef telefonum kendi kendine 11.2.6 guncelleme yapmış geri donme sansımda yok sanırım baska cozumu var mı ?
Güncellemeyi geri alamazsın, bulunduğun sürüm için ne yazık ki jailbreak yok. Sağlık olsun diyelim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Güncellemeyi geri alamazsın, bulunduğun sürüm için ne yazık ki jailbreak yok. Sağlık olsun diyelim

hadi yaa kotu oldu hayırlısı olsun o zaman beklicez artık

C

clkgkmn

Guest
repo
flex 3 beta indir
Electra no source errors
yukle bu sorunu yasamazsin

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar, yeni üyeyim. Cihaz iphone X 11.1

Ilk defa bugün electra jailbreak yaptim.
Cydia geldi, tweak yüklemeleri Ayarlarda görünmüyor, ve islevi yok. Anemone yükledim fakat sürekli hata aliyorum. Forumdaki bu konuyla alakali okuduklarimi denedim ama malesef sonuc alamadim.
Hard-Reset ve Substrate Compatibilty Layer-Preference Loader silip yükleme islemlerini yaptim. Sonuc ayni.

Anemone giremiyorum.
Filza ve ICleaner Pro yüklü suan.

Lütfen yardimci olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus

Cydia geldi, tweak yüklemeleri Ayarlarda görünmüyor, ve islevi yok. Anemone yükledim fakat sürekli hata aliyorum. Forumdaki bu konuyla alakali okuduklarimi denedim ama malesef sonuc alamadim.
Hard-Reset ve Substrate Compatibilty Layer-Preference Loader silip yükleme islemlerini yaptim. Sonuc ayni.

Anemone giremiyorum.

Reposunu ekleyip RocketBootstrap'ı güncelle veya kur.

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Reposunu ekleyip RocketBootstrap'ı güncelle veya kur.
dediginiz kaynagi yüklemeye calisiyorum ama ici bos, yeniledim, hard-reset tekrar jailbreak yaptim gene ici bos.
cevap icin tesekkürler

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Anemone giremiyorum.

Tüm kurduğun tweakleri repo ları sil sonra Substrate Compatibilty Layer-Preference Loader sil Anemone hiçbirşey kalmasın hard reset at sonra uyumlu tweak olması lazım

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tüm kurduğun tweakleri repo ları sil sonra Substrate Compatibilty Layer-Preference Loader sil Anemone hiçbirşey kalmasın hard reset at sonra uyumlu tweak olması lazım
Hepsi bos degil repolarin, uyumlu tweak derken hangisi mesela?
Mesaj düzenlendi:

Tüm repolar mi boş gorunuyor
Repo acildi, tekrar herseyi sildim ve yeniden hart-reset yaptim ve yüklemeleri yaptim ama sonuc olarak degisen bisey olmadi.
Bide Subsrate Compatebility Layer ve PreferenceLoader ayri ayri ve tekbasina yükledim. daha sonra Ecplipse X yükledim ios 11 uyumlu diyordu.
Neyi yanlis yapiyorum?

Son düzenleme:

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Degildi, eclipse kurarken kuruldu
Mesaj düzenlendi:

Telefonda rocketbootstrap kurulu mu öncelikle ona bakar misin. Anemone’u da kaldır.
Suan kurulu tweakler ve kaynaklarin ekran görüntüsünü yolluyorum

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ilyasemin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Rocketbootstrap ve anemone kur simdi
Herseyi sildikten sonra, hard-reset attim. ilk olarak Substrate Compatibility Layer kurdum ilkin tek basina. Busefer eclipse i kurdum 2. olarak, yaninda Rocketbootstrap ve Preference Loader vs. de kuruldu.

Suan sorun giderildi.

Yardimin icin cok tesekkür ederim.

Bu noktadan sonra yüklenmesi elzem uygulamalari nerden bulabilirim, son 2 yildir jailbreak de kullanmadim, biraz uzak kaldim.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Herseyi sildikten sonra, hard-reset attim. ilk olarak Substrate Compatibility Layer kurdum ilkin tek basina. Busefer eclipse i kurdum 2. olarak, yaninda Rocketbootstrap ve Preference Loader vs. de kuruldu.

Suan sorun giderildi.

Bu noktadan sonra yüklenmesi elzem uygulamalari nerden bulabilirim, son 2 yildir jailbreak de kullanmadim, biraz uzak kaldim.

JailbreakTR Repo

Uyumlu Repoları bu konu altında ekleyeceğim.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus

Suan sorun giderildi.

Rica ederim, forumda herşey mevcut. Konulara bakabilirsin.

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba iPhone 11.1.1 Electra 1.0.4 ipa kurdum Cydia geldi.cydia girdim hata verdi sonra güncelleme istedi günceledim hata verdi daha sonra hata devam edince Cydia install zorla kaldır yanlışlıkla kaldırdım Cydia kayboldu nasıl tekrar Cydia gelir cihazıma tlf ilk defa kuruyorum cydia’yı yardımınız için tşkler.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba iPhone 11.1.1 Electra 1.0.4 ipa kurdum Cydia geldi.cydia girdim hata verdi sonra güncelleme istedi günceledim hata verdi daha sonra hata devam edince Cydia install zorla kaldır yanlışlıkla kaldırdım Cydia kayboldu nasıl tekrar Cydia gelir cihazıma tlf ilk defa kuruyorum cydia’yı yardımınız için tşkler.

Jailbreak yapıp SSH ile cydiayı tekrar kurabilirsin. SSH bağlamtısı nasıl kurulur biliyor musunuz?

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sana zahmet yardımcı olur musun tam olarak. Cydia deb yüklücem terminalden mi

TayfunRAras

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İphone x 11.1.2 versiyondayım. Jb de sıkıntı var mıdır yüklemeli miyim?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Sana zahmet yardımcı olur musun tam olarak. Cydia deb yüklücem terminalden mi

Evet, gün içerişinde yardımcı olunacak sana.

Tips
Tips
Üst Alt