Neler yeni

Electra ~ iOS 11.0-11.1.2 Jailbreak

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yeni gelen bu iki reponun bi sakıncası varmı hocam. Ben ellemedim bi sorunda gözükmüyor..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yeni gelen bu iki reponun bi sakıncası varmı hocam. Ben ellemedim bi sorunda gözükmüyor..

Güncelleme yaptınız mı ben yaptım yukarıdaki hatayı verdi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Güncelleme yaptınız mı ben yaptım yukarıdaki hatayı verdi
Yaptım bi sorun çıkmadı. Sadece bigboss ve hackyouriphone repolarının içi boş oldu, tekrar yenile deyince onlarda düzeldi. Yeni eklenen repolarda sorunsuz, tweakleri falan inceledim sıkıntısız..

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Gerekli güncelleme mi tam güncelleme mi dediniz ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gerekli güncelleme mi tam güncelleme mi dediniz ?
Ben ne gerekli ne tam yaptım. Yoksay diyorum önce.. Değişiklikler bölümünden elle cydia yı güncelledim. Önce bakıyorum nelere güncelleme gelmiş diye.

Fantasticomer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar arkadaşlar.
Net olarak Sorunlar giderildi mi?
Jb yapayım mı ne dersiniz?
Cihaz İphone X
Sürüm iOS 11.1

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Canbaba

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar yeni üye oldum forumu inceledim çok harika bi site herkeze teşekkür eder başarılar dilerim öncelikle iphone 7 plus kullanıyorum Sürümü 10.1.1 Şarj durumunda bir problem var sanki hızlı şarjı gidiyor neden olabilir ilginiz için şimdiden teşekkür ediyorum cihazımda yüklü olan programlar Ext3nder extra_recipe Activator Cydia Cydown

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhabalar yeni üye oldum forumu inceledim çok harika bi site herkeze teşekkür eder başarılar dilerim öncelikle iphone 7 plus kullanıyorum Sürümü 10.1.1 Şarj durumunda bir problem var sanki hızlı şarjı gidiyor neden olabilir ilginiz için şimdiden teşekkür ediyorum cihazımda yüklü olan programlar Ext3nder extra_recipe Activator Cydia Cydown
Hoşgeldiniz,
Eraser ile bi cihazınızı sıfırlamanızı öneririm. Kurduğunuz tweaklerin crack olmamasına da dikkat edin.

Canbaba

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Eraser dediğiniz olay nedir Yusuf Bey
Mesaj düzenlendi:

bu işlemi yaptıktan sonra geri nasıl bulucam jailbreak yada nasıl yüklüyebilirim
Mesaj düzenlendi:

iCloud girişe izin vermiyor birde onu nasıl çözebilirim jailbreak ten ötürü müdür ?
Mesaj düzenlendi:

uygulamalar geç iniyor normal mi acaba ?

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Activator sarjı sömürür. Kaldırıp bi deneyin

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Eraser dediğiniz olay nedir Yusuf Bey
Mesaj düzenlendi:

bu işlemi yaptıktan sonra geri nasıl bulucam jailbreak yada nasıl yüklüyebilirim
Mesaj düzenlendi:

iCloud girişe izin vermiyor birde onu nasıl çözebilirim jailbreak ten ötürü müdür ?
Mesaj düzenlendi:

uygulamalar geç iniyor normal mi acaba ?
Eraser cihazınızı sıfırlar. Verilerinizin yedeğini alıp deneyin. Herşeyi en baştan yapmanız gerekir

JailbreakTR

Canbaba

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkür Ediyorum ilgi ve alakanız için Yusuf Bey
Mesaj düzenlendi:

sizede teşekkür ediyorum darkness hocam

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
herkese selamlar yeniden. 11.0.2 elektra jb haftada bir siliniyor. herkes de böyle mi acaba yoksa benmi yanlış bir şey yaptım. boyle değilse sizde dogrusunu yazabilirseniz çok sevinirim. saygılar..

s040410041

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba arkadaslar iphone x icin bioprotect x i kuruyorum ancak lisans istiyor ayarlara giremiyorum var midir bir yontemi yada cracklisi? Birde basili tutmadan sadece yukari kaydirarak acik uygulamalarin hepsini silebilecegim bir tweak?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba arkadaslar iphone x icin bioprotect x i kuruyorum ancak lisans istiyor ayarlara giremiyorum var midir bir yontemi yada cracklisi? Birde basili tutmadan sadece yukari kaydirarak acik uygulamalarin hepsini silebilecegim bir tweak?

Crack yok eğer bulursanız yüklemenizi şiddetle önermiyoruz. Bu jailbreak çok hassas. Crack tweakler çok zararlı. 3 dolar veriğp satın alın

s040410041

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Crack yok eğer bulursanız yüklemenizi şiddetle önermiyoruz. Bu jailbreak çok hassas. Crack tweakler çok zararlı. 3 dolar veriğp satın alın

Yusuf üstadım watusi ti satin almistim paypal ile simdi paypal e girdigimde numarana msj gonderdik diyo ancak abd ile kaydolmuştum haliyle msj gelmiyor PayPal a giremiyorum. Sayet sizin icin bir sorun teskil etmeyecekse ben sizin hesabiniza parasini gondersem siz alabilir misiniz? Mumkun mudur?

Tips
Tips
Üst Alt