Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

GvnBdak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweakler çalışmıyor mu bana mı öyle geliyor cylinder indirdim çalışmadı ama yüklendi

GvnBdak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uyumlu tweak yüklüyorum yükleniyor ama ayarlarda görünmüyor ve aynı zamanda çalışmıyor nedeni nedir bilen var mı ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Uyumlu tweak yüklüyorum yükleniyor ama ayarlarda görünmüyor ve aynı zamanda çalışmıyor nedeni nedir bilen var mı ?
Tweakleriniz ayarlarda görünmüyorsa konusuna bakın.

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
cydia ilk girişte atıyor ikinci girişte açılıyor bunun bir çözümü varmı ?

murathan64

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
XenHTML tweakini yükledim kurmak için respring yapınca siyah ekranda ortadaki yuvarlak dönüp duruyor ama telefon açılmıyor, tuşlara basıp reboot yaptım düzeldi ama jailbreak devre disi kaldı, yeniden aktifleştirdim yine siyah ekranda yuvarlak dönüyor açılmıyor. Reboot yapıp electrayi silip geri yukledim ama sonuç ayni. Yardımcı olabilecek var mi

ekarakass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
XenHTML tweakini yükledim kurmak için respring yapınca siyah ekranda ortadaki yuvarlak dönüp duruyor ama telefon açılmıyor, tuşlara basıp reboot yaptım düzeldi ama jailbreak devre disi kaldı, yeniden aktifleştirdim yine siyah ekranda yuvarlak dönüyor açılmıyor. Reboot yapıp electrayi silip geri yukledim ama sonuç ayni. Yardımcı olabilecek var mi
Electra ile jailbreak yaparken tweak sekmesini kapatıp jail yap cydiadan son kurduğunu kaldır düzelir diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murathan64

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Electra ile jailbreak yaparken tweak sekmesini kapatıp jail yap cydiadan son kurduğunu kaldır düzelir diye düşünüyorum

XenHTML yi kullanamayacağım o zaman dimi

ekarakass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
XenHTML yi kullanamayacağım o zaman dimi
11.3.1 ile uyumlumu bilmiyorum ama anladığım kadarıyla XenHTML rweakınden kaynaklı galiba en son onu kurdum sorun çıktı demişsin muhtemelen ondan kaynaklı dediğim şekilde bi kaldır bakalım sorun düzelecekmi

murathan64

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.3.1 ile uyumlumu bilmiyorum ama anladığım kadarıyla XenHTML rweakınden kaynaklı galiba en son onu kurdum sorun çıktı demişsin muhtemelen ondan kaynaklı dediğim şekilde bi kaldır bakalım sorun düzelecekmi

tamam bi deneyeyim teşekkürler

Nsetkurt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cydia girişte hata veriyor ve tweak yüklerken de hata veriyor daha önceden hiçbir tweak kurulmuyordu şimdi siyah ekranda hata veriyor hiçbir tweak kurulmuyor cydia sorunsuz kurulmuştu ama yardımcı olursanız sevinirim
Sanırım sorunu buldum ama repoları bulmam lazım cydia yüklediğimde repoların bazılarını sildim o yüzden oluyor olabilir cydia yeni kuran arkadaşlardan biri repo sayfasının ekran fotosunu atarsa sevinirim onları ekleyince sanırım düzelecek

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sanırım sorunu buldum ama repoları bulmam lazım cydia yüklediğimde repoların bazılarını sildim o yüzden oluyor olabilir cydia yeni kuran arkadaşlardan biri repo sayfasının ekran fotosunu atarsa sevinirim onları ekleyince sanırım düzelecek
Filza uzerinden mi sildiniz

newkiwi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cydia yok. Anakonu okudum puty falan yazıyor bende pc yokİmkanım da yok.
Telefon üzerinden nasıl hallederim?
Bende aynı sorunla uğraşıyorum gelimyor bir türlü putty ile shhde yaptım doğru şekilde yok gelmiyor(bir kere geldi açıladı diye rest attım teli sıfırladım tekrar denemelerimde hiç gelimiyor) Daha iyi çalışan bir sürüm çıkar mı ?

smtzdmr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar ben jailbreak yazısına tıklıyorum ve her tıkadığım da cihazı yeniden başlatıyo ve başkada bişe olmuyo. Sürekli denedim ama her seferinde yeniden başlattı.

nokia3230

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yüklediğim tweakler ayarlarda gözükmüyor
Perefenceloader ve rocketbootstrap yükledim olmadı
iPhone 7 plus

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iPhone 7 plus

Electra uygulamasında tweaks açık mı?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iPhone 7 plus

Electra bazen tam aktif olmuyor iyi kontrol et aktif olduğundan tam emin ol sonra son yüklenenleri sil yeniden yükle

nokia3230

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra bazen tam aktif olmuyor iyi kontrol et aktif olduğundan tam emin ol sonra son yüklenenleri sil yeniden yükle
Electra da tweaks açık ve tam aktif

Tips
Tips
Üst Alt