Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
UICache konusunda sorunlar mevcut galiba. iCleaner Pro, SafeShutdown gibi tweakler yükledikten sonra elle UICache yapmadığım sürece ikonları gelmedi nedense.
IOS 13.x SpringBoard için bazı uygulamalar güncelleme alacaktır ( Tweak icon )

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Acitvator silip deneyin bence

ben iki kere yaptım her seferinde bir kere de oldu her hangi bir sorun çıkarmadı
respring den çıkınca gene çöküyor mecbur yeniden kurdum, şimdi dikkat ediyorum

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
IOS 13.x SpringBoard için bazı uygulamalar güncelleme alacaktır ( Tweak icon )
iOS 13 için evet, daha fazla güncelleme ve düzeltme gerekiyor. Ben 12.4.3 kullanıyorum da, onun için bile düzeltmeler gerekiyor anlaşılan.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
laptopunun tam modelini mesaj olarak site üzerinden gönderir misin

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öyle bir muallakta kaldım ki JB yapsam mı yapmasam mı sürüm yükseltsem mi yükseltmesem mi diye

tomtom

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
fake site icin ozur dilerim arkadaslar, bilerek yapilmadi.
macos mojave (macbook pro) ile tek seferde jb yapildi. (ios 13.2.2)

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
System Info da çalışıyor

orhanbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
1-2 haftaya windows sürümü çıkacaktır elbet. Şimdiden çıkan sürümü inceleyip portlamaya çalışanlar vardır.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@yusuf.ozgul lütfen şuan 12.4 de kullandığımız jb den farklarını açıklayabilir misin macOS üzerinden yükleme dışında
Cihazın kapanıp açılmasında yeniden Bilgisayar ile Jailbreak yapmanız gerekiyor. Diğer kısımlar aynı. Haftalık ipa imzalamaya ihtiyaç yok ve iOS güncellemelerle bu açık çalışmaya devam edebilecek. Elmada kalsa bile çözümünüz olacak yani.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam konuda Sierra demişsiniz. Hangi MacOS sürümünde sorunsuz çalıştırırım? Sierra mı ? Mojave mi ? Birde şu an da 12.4.1 kullanıyorum 13.2.2'ye geçsem iyi olur mu ?
Catalina’da problem yok. Olabildiğince güncel olsun sorun olmaz. macOS üzerinde uygulamanın çalışması başarılı şekilde görmesi yeterli.

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Tweaklerin guncellemesi olsun, stabilite guncellemeleri olsun ben bu hafta bekler bir dahaki hafta jailbreak yaparim. Hali hazirda jailbreak varken kasmanin bir anlamı yok...

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tweaklerin guncellemesi olsun, stabilite guncellemeleri olsun ben bu hafta bekler bir dahaki hafta jailbreak yaparim. Hali hazirda jailbreak varken kasmanin bir anlamı yok...

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Jailbreak varken hemen geçmenize ihtiyaç yok. Bekleyebilirsiniz.

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Catalina’da problem yok. Olabildiğince güncel olsun sorun olmaz. macOS üzerinde uygulamanın çalışması başarılı şekilde görmesi yeterli.
Hocam sistemim eski olduğu için o sürümü desteklemiyor.Mojave indirdim onu kurmaya hazırlanıyorum fakat bu seferde JB yapsam mı yapmasam mı diye kararsız kaldım tweakler azmış zamanla gelicektir ama bilemedim. Birde 12.4.1 için de aynı şey geçerli mi acaba

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam sistemim eski olduğu için o sürümü desteklemiyor.Mojave indirdim onu kurmaya hazırlanıyorum fakat bu seferde JB yapsam mı yapmasam mı diye kararsız kaldım tweakler azmış zamanla gelicektir ama bilemedim. Birde 12.4.1 için de aynı şey geçerli mi acaba
Tweakler zamanla gelecek hocam, biracık beklemek gerekiyor elbette.

Tips
Tips
Üst Alt