Neler yeni

Tweak Callbar XS

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Bu adamın emeğinin karşılığını vermek varken crackli kullanacak kadar duyarsız olmamak gerek yarın öbürgün ios 13 te 14 te bu adamı bulamayablirsiniz... Satın alamayan arkadaşlara paypal konusunda yardımcı olabilirim. Saygılar...

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardeş
Dediğinde haklısın ama denemeden görmeden her tweak i de para verip almak mantıklı değil ki.
Belki kullanışsız bir tweak yada ifade edildiği gibi değil.
Ben önce bu crackli ditelerden deniyorum hoşuma gidersede para verip alıyorum.

Mesela call recorder ya da whoizitpro yu aldım.
Social downloaderı da düşünüyorum.
Hoşumagidersedebu call bar xs yi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeş
Dediğinde haklısın ama denemeden görmeden her tweak i de para verip almak mantıklı değil ki.

Dostum sadece hak söz konusu değil ki crack li yazılımlara bakış açınız onları normal gibi görüyor olabilir fakat cihazınızda gerçekşen anlam veremediğiniz sıkıntılara da sebep olabiliyor illa hemen olacak diye demiyorum uzun vadede de böyle etkileri olabiliyor ve siz bunun farkına bile varmıyorsunuz. Ayrıca bir tweaki kullanmadanda hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz sitelerde sonu gelmeyen kaynaklar mevcut zaten. Son olarak CallBarXS crackli kullanımdan sonra orjinal lisans alındığında bir takım etkinleştirme sorunları ortaya çıkıyormuş bu da aklınızda bulunsun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kardeş

Güzel Kardeşim senin denemene gerek yokki geliştirici zaten deniyor.. haa sen dersen kendi cihazımda denemek görmek istiyorum oda sorun değil yani beğenmezsen geri iade edebilirsin 30 gün içerisinde.. YouTube videolar mevcut...

Crack ile sadece o tweakin yolunu kapatırsın bir de şu anda Elmada kalırsan 12.1.3 ve 12.1.4 Jailbreak için en az 11 ay beklersin...

3,4 dolar için JB’siz kalabiliyorsun yani

JailbreakTR

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
limneos ile yöneticiler konuşup sitemize özel indirim alınabilir inanın tüm tweaklarını satın alırım hiç çekinmeden 4 dolar tweakların tanesi ve pahalı geliyor türkiye şartlarında.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Bende aldım kullanıyorum ancak şöylembir durum var yükledikten sonra oldu büyük ihtmal görüşmeler aniden kesiliyor 4-5 kere başıma geldi şuan pasif konuma aldım tweaki başına gelen var mı görüşmesi kesilen vs.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende aldım kullanıyorum ancak şöylembir durum var yükledikten sonra oldu büyük ihtmal görüşmeler aniden kesiliyor 4-5 kere başıma geldi şuan pasif konuma aldım tweaki başına gelen var mı görüşmesi kesilen vs.
Valla herkeste farklı bir sorun çıkarıyor bende de arada aktif olmuyor.arama yapıyor fakat widget ekrana gelmiyor.ama bence bu hatalar jailbreakle alakalı...jailbreak stabil olmadığı için tweaklerde böyle hatalar oluşuyor diye düşünüyorum...

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Güzel Kardeşim senin denemene gerek yokki geliştirici zaten deniyor.. haa sen dersen kendi cihazımda denemek görmek istiyorum oda sorun değil yani beğenmezsen geri iade edebilirsin 30 gün içerisinde.. YouTube videolar mevcut...

Crack ile sadece o tweakin yolunu kapatırsın bir de şu anda Elmada kalırsan 12.1.3 ve 12.1.4 Jailbreak için en az 11 ay beklersin...

3,4 dolar için JB’siz kalabiliyorsun yani

JailbreakTR
30 gün içinde iade olayını bilmiyordum sağolasın kardeş.
Geliştiricilerin çok denediğini düşünmüyorum, mesela carbridge tweak ı ios 12 için güncellendi fakat bir çok soruna neden oldu, geliştirici hala uğraşıyor bu tweakı düzeltmek için
Call bar xs yi yükledim, whoizitpro ile uyumsuz kimin aradığı görünmüyor, eğer alsaydım iade ile uğraşacaktım. Yeni güncellemesini bekliyorum

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eski sürüm Callbar lisansı olan arkadaşlar hayrına bize verir mi XS kullananlar :))

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Kimseyi crackli tweak kullanmaya sevk etmem, gücü yeten alsın çünkü ortada bir emek var ama ben sorun olmadığını düşünerek almıştım. 4 dolar küçük gözüksede parasını verdiğiniz şey çalışmayınca iç gıcıklıyor. Bu yüzden forumda yada reddite satın alanların yorumlarını tweak hakkında bug reportları araştırın ki ona göre satın alma işlemi gerçekleştirin.
Mesaj düzenlendi:

Şu ayarın ne işe yaradığını bilen var mı?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweakde bası hatalar var. Yaptığım aramalarda gözükmüyor, arama yapmıyor; numaraya tıkladığım zaman donuyor, sebebi nedir?

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Tweakde bası hatalar var. Yaptığım aramalarda gözükmüyor, arama yapmıyor; numaraya tıkladığım zaman donuyor, sebebi nedir?
Whoozoltpro kurulumu sende

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bende sorunsuz çalışıyor iPhone X 12.1

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kimseyi crackli tweak kullanmaya sevk etmem, gücü yeten alsın çünkü ortada bir emek var ama ben sorun olmadığını düşünerek almıştım. 4 dolar küçük gözüksede parasını verdiğiniz şey çalışmayınca iç gıcıklıyor. Bu yüzden forumda yada reddite satın alanların yorumlarını tweak hakkında bug reportları araştırın ki ona göre satın alma işlemi gerçekleştirin.
Mesaj düzenlendi:

Kardeşim Türkçe nasıl yaptın....?

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Dosyları editledim de şu gösterdiğim ayarı anlamadım ne yapıyor ses denetimi mi çözmedim ...

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Mesaj düzenlendi:

Arama esnasında ani ses artışı gürültü
kulağı rahatsız etmemek için belli bir ayarda tutmaya yarıyor diye biliyorum. Bu benim tahminim

Tips
Tips
Üst Alt