Neler yeni

Tweak Callbar XS

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Hayır dostum yanlış yönlendirme ben x deki lisansımı şuan xs de aktifleştirdim bunun için önce x yükleyin aktifleşsin ardından tweak ayar bölümünden transaction id yi not alın yenisini kurup id ve paypal mail adresiyle etkinleştirin

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende lisans numaram vardı. Mail ve lisansı girdiğim halde kabul etmedi. Neyse artık yenisini aldım 😞

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende lisans numaram vardı. Mail ve lisansı girdiğim halde kabul etmedi. Neyse artık yenisini aldım
Tüh kötü olmuş hacım neyse ona da değer çok güzel olmuş XS

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Paypala kayıt olamadan mı almaya çalışıyosun

Kayıtlıyken satın alma ekranında denediğim kartların hepsinden hata verdi.Kredi Kartı,banka kartı,sanal kart fark etmiyor olmuyor hiçbir şekilde

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayır dostum yanlış yönlendirme ben x deki lisansımı şuan xs de aktifleştirdim bunun için önce x yükleyin aktifleşsin ardından tweak ayar bölümünden transaction id yi not alın yenisini kurup id ve paypal mail adresiyle etkinleştirin

daha önce “X” sürümünü satın alanlar için “XS” sürümü %50 indirimli olarak satılıyor. Sen hiç ücret ödemeden X sürümünden XS sürümüne mi geçiş yaptın hocam ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben yinede bu ekranı geçemedim
PayPal ile nasıl hesap açılır, nasıl tweak alınır form da konuları mevcut. Araştırıp öğrenin lütfen.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende lisans numaram vardı. Mail ve lisansı girdiğim halde kabul etmedi. Neyse artık yenisini aldım
XS sürümünü kurunca ilk karşına çıkan Lisans transfer kısmından, üst kısıma; daha önce satın aldığın X versiyonunda PayPal mail adresine gelen İd kodunu, alt kısmına PayPal mail adresini yazdığın zaman, XS sürümü %50 indirimli olacaktı. Geliştiriciye mail atıp %50 geri ödeme isteyebilirsin :)

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
PayPal ile nasıl hesap açılır, nasıl tweak alınır form da konuları mevcut. Araştırıp öğrenin lütfen.

Hocam zaten daha öncede alıp yaptım paypalla şuan olmuyor onun için yazdım.Forumdaki konusunuda tekrar kontrol ettim ama malesef olmadı

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
daha önce “X” sürümünü satın alanlar için “XS” sürümü %50 indirimli olarak satılıyor. Sen hiç ücret ödemeden X sürümünden XS sürümüne mi geçiş yaptın hocam ?

Aynen hocam limneos twitter hesabından duyurmuştu X lisanslar XS e ücretsiz transfer edilecek diye aynen de öyle oldu.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen hocam limneos twitter hesabından duyurmuştu X lisanslar XS e ücretsiz transfer edilecek diye aynen de öyle oldu.

Çok ilginç, bende daha önce X sürümünü satın almıştım ve sadece %50 indirim verdi.

XS Transfer Tweak Açıklamasında da %50 indirim olacağını belirtmiş.

XS Sürümünün yeni bir iOS 12 sürümü olduğu, daha önce satın alınan sürümlerin transfer olmayacağı, sadece X sürümünü satın alanlar icin %50 indirim olacağı yazıyor açıklamada.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@Kenan___
Hocam %50 indirimli aldım ama transfer olduğunu görünce ona canım sıkıldı.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Kenan___
Hocam %50 indirimli aldım ama transfer olduğunu görünce ona canım sıkıldı.
Bende %50 indirimli aldım hocam. Transfer konusunu araştırıyorum şimdi. Reddit’de satın alanlar da %50 indirimle aldıklarını yazmışlar. Burda ücretsiz transfer gerçekleştiren arkadaş istisna olmuş sanırım :))

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam zaten daha öncede alıp yaptım paypalla şuan olmuyor onun için yazdım.Forumdaki konusunuda tekrar kontrol ettim ama malesef olmadı
sitesinden üyelik alın, size Amerika da bir adres telefon numarası ve posta kodu verecek.

VPN kullanıp sunucu ayarlarını Amerika yapın .

PayPal.com a girin, Yen'i bir üyelik alın ( yeni bir mail adresi kullanın ) ülke olarak Amerika seçmelisiniz.

Yen'i alacağınız PayPal hesabı bilgilerini İlk linkten aldığınız Amerika adres telefon numarası ve posta kodunu yazın.

Kredi kartınızı ekleyin.
( yeni bir sanal kredi kartı oluşturun )

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bende %50 indirimli aldım hocam. Transfer konusunu araştırıyorum şimdi. Reddit’de satın alanlar da %50 indirimle aldıklarını yazmışlar. Burda ücretsiz transfer gerçekleştiren arkadaş istisna olmuş sanırım :))

😀 canımız sağ olsun hocam.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Vallahi arkadaşlar ne diyebilir tek kuruş ödemeden xs lisanslandı bende şuan

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Vallahi arkadaşlar ne diyebilir tek kuruş ödemeden xs lisanslandı bende şuan

Hayırlı uğurlu olsun. Telefonunda crack yapan bir uygulama yoksa, ve sen farkında olmadan PayPal hesabından ücret çekilmediyse @limneos ‘ un bug’unu yakalamış olabilirsin :))

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Limneos şimdi Twitter da bu konu ile ilgili bir kullanıcıya cevap yazmış. Callbar X lisansı olupta transfer edince %50 indirim veriyormuş. X lisansı XS sürümünde geçerli değilmiş.
9888

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hayırlı uğurlu olsun. Telefonunda crack yapan bir uygulama yoksa, ve sen farkında olmadan PayPal hesabından ücret çekilmediyse @limneos ‘ un bug’unu yakalamış olabilirsin :))

Cihazıma crack yazılım kurmam valla dostum sitesinden bi ticket atmıştım acaba kendisi mi etkinleştirdi dersin

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazıma crack yazılım kurmam valla dostum sitesinden bi ticket atmıştım acaba kendisi mi etkinleştirdi dersin

Olabilir :))

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben satın aldım adam gerçekten iyi düşünmüş işsevsellik olarak baya iyi ve görsel olarakda güzel tavsiye ederim.

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Facetime video da callbar xs karşıdaki kişiye görüntümüzü durdurmadan işlem yapmamıza izin veriyor mu?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla ben alamıyorum bir türlü alanlardan biri hayrına lisans kodunu versin bende lockplus pro şifresi vereyim ödeşelim :)

hsnk93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nasıl satın alabiliriz

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bu arada yeni farkettim. Biri beni aradığında cevaplama ve reddetme çalışmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Cihaz 5S. 12.1.1

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu arada yeni farkettim. Biri beni aradığında cevaplama ve reddetme çalışmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Cihaz 5S. 12.1.1
bende herhangi bir sorun yok dostum kilit ekranında mı ana ekrandamı oluyor

Tips
Tips
Üst Alt