Neler yeni

Tweak Callbar XS

Volverineyolverin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çünkü adama mail attım, dear elias çok pahalı indirim yap dedim doların Türkiye’deki fiyatından haberin var mı dedim yemin ediyorum :)) Hemen yapıştırdım 1.99$ dan

Son düzenleme:

merenkisa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar, callbar xs almaya çalışıyorum ama paypal'a yönlendiriyor ve satın alamıyorum. alternatif bir yöntem var mıdır acaba?

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bende callbar xs tweaki orjinal repoda gözükmüyor. Sadece callbar x var. Neden kaldırdılar tweaki ?

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Parasını hakkediyor çok eskiden kullandığım tweak ama telefonun yatay modda iken çağrı gelirse saçmalıyor ve twitter biri bu durumdan şikayet etmiş hiç bir zaman düzeltmeyeceğim demiş. Yani hakkediyor kısmı tartışılır. Para alıp bir şeyin arkasında durmayacaksan yapma.

Yatay modda çağrı gelince yine telefon dikeymiş gibi açılıyor çağrı paneli.
6DAB2369-A0FE-4754-8961-CC9046EE8BF5.jpeg

Son düzenleme:

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
yatay modda saçmaladığı için tweak için parasını haketmiyor diyemem, hayatımda hiç yatay mod da telefon cevaplamadım. çok ilginç olmuş. bu tweak i 1 senedir kullanıyorum bence gayet başarılı. sonuç olarak da bunlar basit geliştirici. bazı kusurları mutlaka olacak, kazandıkları 3-5 dolar. apple çuvalla para kazanmasına rağmen biz hala eksikliklerini kapatmak için jailbreak yapıyoruz..
tweak i crackli değil de parasını verip kullanmanız da güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
@aksneo Parasını ne kadar hak eder bilemem. Ancak geliştiricinin twitterden hatayı bildiren bir kullanıcısına öyle ters cevaplar vermesi çok saçma. İade edilse iade ederim. Hatalar tabi olucak ve hata oldukça onlarda boş vaktinde düzeltecek. Bunu düzeltmek 3-4 saatini ya alır ya almaz. Para alıyorsa yapmak zorunda ...

siz çok para değil demişsiniz ama bunu alan kişi sayısı ile çarptığınızı düşünün.

ek. Yatay modda telefon cevaplamadım demen hiç inandırıcı değil, oyun oynarken hiç mi çağrı gelmedi yada video izlerken bundan bahsediyorum. Telefonu yan tutup görüşecek halimiz yok zaten.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Başta sitenin adminleri olmak üzere ve katkıda bulunan @mctuna @Se7Touch @alknhcgl @uydufly değerli üyelerden callbarxs i kullanan bütün dostlara sesleniyorum;
Merhaba baştan söyleyim "parasını verdim de aldım :D " video kaydı yaptığım esnada çağrı geldiği esnada video kaydı durduruluyor. Ama biliyorum ki callbar uygulaması çalıştığında gelen aramalarda video kaydında ya da fotoğraf çekme modunda bir durdurma olmaması lazım. Bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz, teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt