Neler yeni

Tweak Callbar XS

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@Se7Touch
Her ikisinde de hocam. Sizin cihaz nedir? Acaba 5s ekran küçük diye mi oluyor bu sorun?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
@Se7Touch
Her ikisinde de hocam. Sizin cihaz nedir? Acaba 5s ekran küçük diye mi oluyor bu sorun?
Bende 8pls var zannetmiyorum neptune fluidity veya litrlex tarzı iphone x arayüzü tweaki kullanıyormusunuz

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Adama beyaz arka plan koy dedim süper olur dedim koymuş evvallah

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende 8pls var zannetmiyorum neptune fluidity veya litrlex tarzı iphone x arayüzü tweaki kullanıyormusunuz

Kullandığım twikler bunlar fakat birini aradığım da ilk seferin de sorun yok ikinci seferin de arama yaptığım da ana ekrana hiç bir şey çıkmıyor yada kilit ekranındayken de açma tuşuna basıyorum ondan da cevap vermiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Kullandığım twikler bunlar fakat birini aradığım da ilk seferin de sorun yok ikinci seferin de arama yaptığım da ana ekrana hiç bir şey çıkmıyor yada kilit ekranındayken de açma tuşuna basıyorum ondan da cevap vermiyor

Hocam bu callbar xs lisanlı mı satın mı aldınız

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Büyük ihtimalle callbar bağlantılı tweakları diğer tweaklarla çakışıyo buda sorun oluyodur sende

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

Dostum sana iki adet şüpheli söyleyebilirim birisi kuvvetle muhtemel Phone Tools ikinci pek zannetmiyorum ama Home Gesture bunları bi iCleaner le bi devre dışı bırakıp dene olmazsa

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dostum sana iki adet şüpheli söyleyebilirim birisi kuvvetle muhtemel Phone Tools ikinci pek zannetmiyorum ama Home Gesture bunları bi iCleaner le bi devre dışı bırakıp dene olmazsa
Tamam bit kapatayım

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu hata bende de birkaç defa oldu ki zaten Twitter da paylaşılan bir hata. Tweakleriniz ile alakalı değil. Güncellemeler ile çözülecektir.

patrow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Kullandığınız sürüm ios 12 mi bettersettings uyumsuz görünüyor

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
9920
İgnition App 100 adet Callbar XS kodu veriyor. Şansını denemek isteyen katılabilir.

mehmetakifsimsek

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar cracklenmiş versiyonu mevcut:

h t t p s : / / 🎈🎈🎈🎈🎈

Bu repodan Limneos'un çoğu tweaki crackli halde mevcut.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ewet ben kullanıyorum çok iyi bir sorun yok

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

h t t p s : / / yasak repo

Bu adamın emeğinin karşılığını vermek varken crackli kullanacak kadar duyarsız olmamak gerek yarın öbürgün ios 13 te 14 te bu adamı bulamayablirsiniz... Satın alamayan arkadaşlara paypal konusunda yardımcı olabilirim. Saygılar...

Moderatör tarafından düzenlendi:

mehmetakifsimsek

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu adamın emeğinin karşılığını vermek varken crackli kullanacak kadar duyarsız olmamak gerek yarın öbürgün ios 13 te 14 te bu adamı bulamayablirsiniz... Satın alamayan arkadaşlara paypal konusunda yardımcı olabilirim. Saygılar...

Paypal konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Zaten limneosun çoğu tweaki satın alınmış durumda fakat mevcut paypal hesabım hata veriyor.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Paypal konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Zaten limneosun çoğu tweaki satın alınmış durumda fakat mevcut paypal hesabım hata veriyor.

Tabi ki hacım elimden geldiğince destek olurum bankalarımız arası havale olursa akşama bile olur eft olacak ise pazartesi günü yine ilgilenebilirim. Çünkü cidden bu adam hakediyor.

mehmetakifsimsek

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tabi ki hacım elimden geldiğince destek olurum bankalarımız arası havale olursa akşama bile olur eft olacak ise pazartesi günü yine ilgilenebilirim. Çünkü cidden bu adam hakediyor.

Hakediyor tabii ki zaten paypal problemi yüzünden satın alamadığımı kendisine tweet attım fakat dönüş alamayınca

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hakediyor tabii ki zaten paypal problemi yüzünden satın alamadığımı kendisine tweet attım fakat dönüş alamayınca

Anlıyorum dostum sen de haklısın tabi aynı sıkıntıyı bende çektim bin türlü zorlukla şansa bi hesap kurabildim o sebeple bildiğimden yardımcı olmak istiyorum insanlara dediğim gibi vakıf ziraat deniz hesaplarım var eğer sende de bunlardan biri var ise bedelini söylerim sana alırız pm den ulaşabilirsin istersen.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

h t t p s : / / 🎈🎈🎈🎈🎈

Evet peki sizden ne alıyor biliyor musunuz?

Udid kaydınız, İPhone bilgilerinizi alıyor. Görmediğimiz daha nicesinide aldığına hiç şüphem yok.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Evet peki sizden ne alıyor biliyor musunuz?

Udid kaydınız, İPhone bilgilerinizi alıyor. Görmediğimiz daha nicesinide aldığına hiç şüphem yok.
Sıkıntı yok yusuf usta arkadaşımda paypal mağdurlarındanmış beraber halledicez inşallah.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar XS modası başladı tweaklerde yani bu tweak sadece XS’lerdemi çalışıyor?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar XS modası başladı tweaklerde yani bu tweak sadece XS’lerdemi çalışıyor?
Yok kardeş 7 plusta full çalışıyor

Tips
Tips
Üst Alt