Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
iOS 11 Electra için ekranı ikiye bölüp ayrı ayrı işlem yapabildiğimiz tweak var mı ? Gorgone multiplexer gibi (bunlar çalışmıyor)

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
iOS 11 Safari üzerinden herhangi bir siteden mp3 uzantılı müziği direk müziklere indirebileceğimiz bir tweak var mı ? Filza üzerinden gerekli yer neresiyse oraya taşımada yapabiliriz yeter ki indirebilelim.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
iOS 11 Safari üzerinden herhangi bir siteden mp3 uzantılı müziği direk müziklere indirebileceğimiz bir tweak var mı ? Filza üzerinden gerekli yer neresiyse oraya taşımada yapabiliriz yeter ki indirebilelim.
Safari plus ve mimport tweakleri işinizi görecektir. Konuları mevcut olduğu için oralardan bakabilirsiniz.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
FaceTime’dan konuşurken farklı bi uygulamaya geçtiğimde kameranın duraklatmaması için bildiğiniz bir tweak var mı ?
(Farklı uygulama açınca karşıda ki kişi beni görmeye devam edecek)

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocalarım hangi uygulamanın daha çok pil yediğini görebileceğimiz bi tweak var mı?

mstgezici

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
afc2add ios 11 güncelendimi veya varmı alternatifi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
LittleBrother deneyebilirsiniz. Biraz sorunlu olduğu yazıyor ama siz sadece ekranı döndürme için kullanacaksanız, çözünürlük değiştirecekseniz, sorun olacağını sanmıyorum.
LittleBrother ı indirdim kurdum sürekli safe moda atıyor kaldıramıyorum da bunu nasıl kaldırabiliriz (ios 11.0.3)

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Anlık böyle yükselebiliyor springboard...Anemone temesımı sebep oluyor buna acaba şarjı hızlı tüketme noktasında ?
anemone şarjı fazla tüketiyor bildiğim kadarıyla ben de anemone uygulamasındandır diye düşündüm onu ve en son yüklediğim birkaç uygulamayı sildim şarj durumum biraz rahatladı

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
WhatsApp da video gönderirken süre kısıtlaması var. Bunu yani süre sınırını ortadan kaldıran tweak var mı.
Watusi yi yükledim ama işe yaramadı yada ben yapamadım.
Şimdiden teşekkürler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
WhatsApp da video gönderirken süre kısıtlaması var. Bunu yani süre sınırını ortadan kaldıran tweak var mı.
Watusi yi yükledim ama işe yaramadı yada ben yapamadım.
Şimdiden teşekkürler
Watusi de özellik yoksa çok büyük olasılıkla çözüm bulamamışlardır

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu konu kapandı mı. Hiçbir soruya cevap verilmez oldu da
Konu kapansaydı şu anda yazamazdın buraya... Forumu sadece soru sormak için kullanma aynı zamanda bu soru defalarca sorulan bir soruydu..Arkadaşın yazdığı cevap bir kaç kez tekrarlanmıştı.

Arada bir Forumu takip et 😉

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Keşke bu kadar uzun cevap yazıp atar yapacağına sorunuma cevap yazsaydın
Neyse seviliyorsun @efsane6

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar ios 11 de controlcenter a farklı iconlar ekleyebilecegimiz bir tweak var mı.mesela flipcontrolcenter gibi?????

Tips
Tips
Üst Alt