Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hayır @rramazannd netflix için aradığım özellik bedava izleyebilmek biliyormusun bilmem ama netflix ücretli bir uygulama

İos 6+
10.2

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar Social Downloader yerine bütün sosyal medya uygulamalarını çalıştıracak alternatif bi tweak varmı! 6s - 10.3.2 - helix mevcut bende. Social Downloader kuruluyor ancak çalışmıyor.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
netflix ücretli biliyorum, Artı Sorunuz netflix için tweak var mı?

Kullanmadığım için bilgim yok ama ufak bi araştırma yaparım. buraya yazarım olumlu veya olumsuz.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Dock arka planını şeffaf yapmıştım bir ara, Tweak mi yoksa bi' Tweak içerisindeki ayardan mı yapmıştım hatırlamıyorum. Nasıl yapabiliriz?

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dock arka planını şeffaf yapmıştım bir ara, Tweak mi yoksa bi' Tweak içerisindeki ayardan mı yapmıştım hatırlamıyorum. Nasıl yapabiliriz?
Springtomize4 içeriğinden ve dock bölümünden yapabilirsin..

mumuli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
maçkolik reklam kaldırma tweak neydi bilen varsa paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
repomuzdaki inapp tweak iyle reklamları kaldırabilirsin.

mumuli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
teşekkürler bide iprotect halletseniz süper olucak

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Touch id hızlandıran tweak varmı.Yazılımsal olduğunu düşünüyorum , nedeni ios 9 da daha hızlı açılıyordu ios 10 a geçince hissedilir şekilde yavaş okumaya başladı. ios 9 a sürüm düşürünce tekrar hızlandığını gördüm.şuan ios 10 dayım.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Touch id hızlandıran tweak varmı.Yazılımsal olduğunu düşünüyorum , nedeni ios 9 da daha hızlı açılıyordu ios 10 a geçince hissedilir şekilde yavaş okumaya başladı. ios 9 a sürüm düşürünce tekrar hızlandığını gördüm.şuan ios 10 dayım.
Çok fazla Tweak yüklersen veya uyumsuz Tweak yüklersende TouchID de hafif yavaşlamalar hissedebilirsin.

Ben TouchID yerine IOS 10'da >>Tage veya >> QuickDO kullanıyorum + NoSlowAnimation Roket gibi

JailbreakTR

dobisco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Otomatik olarak ram temizleyen bir tweak varmı? ios 6da kullanıyordum ismini unuttum.Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

Administrator
Cihaz
Otomatik olarak ram temizleyen bir tweak varmı? ios 6da kullanıyordum ismini unuttum.Teşekkürler

1.Güç tuşunu basılı tut ta ki "Kapat" çubuğu çıkana kadar ve güç tuşunu bırak..

2. HomeButton basılı tut ta ki Cihaz kendiliğinden Ana sayfaya dönene kadar.

Bu kadar..

JailbreakTR

texasli_samet16

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaslar iyi aksamlar ekranin sol kenarina bastirinca son uygulanalara gecen yer icin 5s 10.3.3 tweak var mıdır teşekkürler

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar ıos 11 için bu roundifications tweak inin bir alternatifi varmı.bu switcher kartlarının köşelerini kavisli yapıyoruz hanı?!!!!!

efsane

Administrator
Cihaz
@efsane6
iphone x ios 11 appheads alternatif mevcutmudur
IOS11 için maalesef şimdilik benzer bir alternatif Yok. Appheads IOS 8.4.1'den bu yana güncelleme almadı.
Alternatif : Pullover ve MessadeHeads vardı ama IOS 11 desteği Yok. Belki IOS 11 için bir alternatif gelebilir.

efsane

Administrator
Cihaz
Arkadaşlar ıos 11 için bu roundifications tweak inin bir alternatifi varmı.bu switcher kartlarının köşelerini kavisli yapıyoruz hanı?!!!!!

IOS 11 için şimdilik öyle bir alternatif Yok

istihBAHARAT

Aktif Üye
JailbreakTR

Rishanan reposunda springplus tweaki var. App switcheer bölümünden bu köşeleri yuvarlatabilirsin. 11 desteğide var. IMG_3280.JPG🤙🤙🤝🤝🤝

Tips
Tips
Üst Alt