Neler yeni

AltServer // Cydia Impactor Alternatifi // Windows

takarcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Rehber için teşekkürler, her şey pürüzsüz gibiydi ancak ios 11.4'te olduğum için patladık.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
@BirGaripAdam , @AVCI06 selamlar. Telefonlarınızı bedava alalım. Laptoplara ücretsiz kurulum yapacağım söz :)
@AVCI06 3. nesil ve yukarısı olursa düzgün çalışıyor. 1. nesile bile kurulabiliyor ama checkrain jailbreak destekli bir sürüm olmaz. 3. nesil ve yukarısı bir intel işlemciye sahipseniz iletişime geçebilirsiniz.
Not: Eğer konu apple ise ücretsiz olmasını beklemek en ucuz telefonun iphone olmasını beklemekten daha düşük ihtimaldedir. Bilin istedim.
İyi forumlar.
www.jailbreaktr.com

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Reprovision a uygulamaya ozgu parola giriyoduk onceden simdi asil parolamizi girmemiz isteniyor. Riskli degilmi sizlerin dusuncesi ne acaba sikinti olurmu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

babawer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba iki faktörlü kimlik doğrulamayı kapatamıyorum var mıdır bunun bi çözümü ?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar. Reprovision a uygulamaya ozgu parola giriyoduk onceden simdi asil parolamizi girmemiz isteniyor. Riskli degilmi sizlerin dusuncesi ne acaba sikinti olurmu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben hep asıl parolamı giriyordum, şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. istersen 2. bir hesap alıp onunla imzalama yapabilirsin.
Mesaj düzenlendi:

merhaba iki faktörlü kimlik doğrulamayı kapatamıyorum var mıdır bunun bi çözümü ?
Açılalı 2 haftayı geçmişse bir daha kapatamazsınız.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben hep asıl parolamı giriyordum, şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. istersen 2. bir hesap alıp onunla imzalama yapabilirsin.
Mesaj düzenlendi:

Açılalı 2 haftayı geçmişse bir daha kapatamazsınız.
Tesekkurler

%99 Downloading.....

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu hatayı alıyorum Yardımcı olursanız hoş olur (son adım)

Ekli dosyalar

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba cihazım iphone 11 13.1.3 JB mevcutmudur ?

neosoul

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
bende yeni hesap actım iki faktorlu olmayan ama bolye bir hada alıyorumaasda.jpg

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar biri bana yardımcı olabilirmi ben apple kimliği ve parola ekranında kaldım iki faktörlü parola da oluşturup girdim ama şifre geçersiz diyor Adsız.png

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kapatamıyorum başka ne yapabilirim cihazı sıfırlamam gerekiyıor JB yi kaybetmek istemiyorum

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
peki ios 12.4 çalışıyormu?bide tam olarak yardımcı olabilirmisiniz?kurulum vs adımlarında
bende yeni hesap actım iki faktorlu olmayan ama bolye bir hada alıyorumEkli dosyayı görüntüle 15561

aynı hatayı alıyordum altserver 1.1.2 yi yükledim ve yükleme kısmına geçti sonrasında "SSL Error: winhttp_callback_status_flag_cert_rev_failed" hatası verdi
Mesaj düzenlendi:

aaaaa.jpg

en son bu hatayı almaya başladım. çözüm önerisi olan var mı?
Mesaj düzenlendi:

Telefon ayarlarından tüm ayarları ve içeriği sıfırla dedim sonrasında altserver hata vermeden uncoverı yükledi. İkili doğrulama hatası alan arkadaşlar altserver programlarını güncellesinler

Son düzenleme:

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu yöntem ile unc0rver yüklesek işe yarar mı 13.3 de. Veya şöyle sorayım bu yöntem iOS sürüm kaça kadar geçerli

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Session hatasını update yaparak aştım ama bu seferde Winhttprequest hatası verdi bunu da electra'nın download linkini kısaltarak verdim :D hatasız bi şekilde sistem tray'dan kayboldu icon tamam oldu diyerekten profilleri açtım lakin telefonda gelen giden yok :)

Tips
Tips
Üst Alt