Neler yeni

AltServer // Cydia Impactor Alternatifi // Windows

banemax24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
selamün aleyküm usta çok güzel anlatmıssın herşeryi harfiyle yaptımda kapalı ikfi faktörlü hesap nasıl oluşturucam

normlife

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam iki faktörlü doğrulama hatası alıyorum ne yapmam gerek ?

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
HTTP Error 404.0 - Not Found
The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

hatasi veriyor
Mesaj düzenlendi:

altserverden kendi telefonu seciyorum ve ID ve sifre yazinca malesef bu hatayi aliyorum ve unc0ver bu sebeple telefonuma yuklenmiyor cozumu nedir acaba

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
icloud u pc ye yükleyin
2 faktörlü doğrulama açıksa uygulamaya özgü parola oluşturun o parolayı şifre yerine girin. iyi forumlar.

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cevap için teşekkür ederim ama bir turlu dowload yazisindan kurtulamiyorum win 10 pc icin ayri indiriyorum ( microsofrt appstoreden indirmiyorum) ama yinede olmuyor 2 haftadir jb siz duruyorum bayagi sikintili

C

clkgkmn

Guest
uygulama ( altserver ) yükleniyor ama güven vs dediğim halde uygulama açılıp kapanıyor bunun sebebi sürümün uyumsuz olmasımıdır

Not : Bir mesajımda soru niteliğinde belirtmiştim ( iphone se 2020 13.5.1 cihazım )

avsa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
uygulama ( altserver ) yükleniyor ama güven vs dediğim halde uygulama açılıp kapanıyor bunun sebebi sürümün uyumsuz olmasımıdır

Not : Bir mesajımda soru niteliğinde belirtmiştim ( iphone se 2020 13.5.1 cihazım )
aynı sorun bende de var. uygulama yüklendi ama açılmıyor.

Burak111x

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam 2 faktörlü doğrulamayı açmışsak kapanmıyor bu yüzden hiç yapamıyacak mıyız bu işlemleri

Tips
Tips
Üst Alt