Neler yeni

AltServer // Cydia Impactor Alternatifi // Windows

Esproin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba
IOS versiyonum 12.4.1, cihaz 6S 16GB , JB yapabilmemin herhangi bir yolu bulunuyor mu şu anda? Yardımcı olursanız sevinirim:)

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
unc0ver ipa 4.2.1 güncellemesi yapabilir misiniz?
zira unc0ver sitesinde uzun url var. program 55 karakter ile sınırlandırmış. Teşekkürler

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Esproin

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
unc0ver ipa 4.2.1 güncellemesi yapabilir misiniz?
zira unc0ver sitesinde uzun url var. program 55 karakter ile sınırlandırmış. Teşekkürler
Konuyu güncelledim kardeşim, ilk sayfaya 4.2.1 kısa link eklendi.

cahitce

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar pincirs adlı üye sayesinde jailbreak yaptım ancak cydia boş ve şöyle bir hata çıkıyor.

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@cahitce

Sıfır bir kurulum yap ve tekrar Jailbreak aktif et...

Daha önce Yanlış tweakler yüklemişsin...

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
arkadaşlar bu yöntemle iphone 5s 64 bit te jailbreak yapabilirmiyiz konu başında doubleh3lix linki yok gibi anladım
doubleh3lix programın içinden seçilebiliyor, linke gerek yok.
Ayrıca iOS 10 için alttaki linki safaride açıp program yüklemeden jailbreak yapabilirsiniz.

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ayrıca iOS 10 için alttaki linki safaride açıp program yüklemeden jailbreak yapabilirsiniz.
Spyware 10.3.3 için geçerli bir jailbreak için tekrar aktif etme yolumudur?
Mesaj düzenlendi:

Denedim olmuyor spyware daha önce yüklü gibi bir mesaj çıkıp eraser ile silin diyor cydia yokki eraser ile nasıl silinir cydia

Son düzenleme:

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Mesaj düzenlendi:

Denedim olmuyor spyware daha önce yüklü gibi bir mesaj çıkıp eraser ile silin diyor cydia yokki eraser ile nasıl silinir cydia
Cihazınızda JB yoksa size iki seçenek sunar, biri doubleh3lix diğerini hatırlamıyorum, hangisini seçerseniz onun cydia sını yükler ve aktif eder. Cihazda JB varsa direkt aktif eder. Bir kaç defa denemeniz lazım.

ahenkmuh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cihazınızda JB yoksa size iki seçenek sunar, biri doubleh3lix diğerini hatırlamıyorum, hangisini seçerseniz onun cydia sını yükler ve aktif eder. Cihazda JB varsa direkt aktif eder. Bir kaç defa denemeniz lazım.
Spyware çalışıyor cihaz açılıp kapanıyor ama ekrandaki cydia apsine bastığımda açılmıyor bu arada doubleh3lix ipası da yok nasıl jailbreak yapabilirim

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Spyware çalışıyor cihaz açılıp kapanıyor ama ekrandaki cydia apsine bastığımda açılmıyor bu arada doubleh3lix ipası da yok nasıl jailbreak yapabilirim

nioxoin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
ben de winhhtp hatası aldım. 9.3.5 sürümü var, hangi ipaler benim cihazla uyumludur yardımcı olabilir misiniz ?

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Arkadaşlar bu hatayı çözdüm.
Çalıştığım şirkette ayrıca bilgi işlem departmanına da bakmaktayım.
İş yerimdeki PC ile yapmaya çalışıyordum.
Logları kurcalarken gördüm ki Forti Guarda takılmış işlem.
Sayın pincirs dostumun söylediklerini eksik yaptığınıza eminseniz ve böyle bir hata alırsanız ağınızdaki güvenlik duvarları kontrol edin. Aşamazsanız PC yi harici bir ağa bağlayın. Şahsen ben telefonun internetini PC ile paylaşaraktan çözdüm...
Kurumuş çiçek gibi günlerdir JB'siz reklamlı iPhone kullanıyordum :/

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba iyi forumlar. Cihazıma altserver uygulamasını başarıyla kurdum. cihazım üzerinden unc0ver ipa dosyasınıda indirip altserver uygulaması ile imzalayabiliyorum.
Fakat, cihazım 13.3.1 olduğundan dolayı jailbreak yapamıyorum. Spotify ++ uygulamasının ipa dosyasını nasıl yükleyebilirim acaba altserver uygulaması ile ?
iPa dosyasını cihazıma indirip altserver ile açmaya çalıştığımda ''This app is invalid'' hatasını alıyorum.
Çözümünü bilen var mı acaba ? Teşekkürler.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba iyi forumlar. Cihazıma altserver uygulamasını başarıyla kurdum. cihazım üzerinden unc0ver ipa dosyasınıda indirip altserver uygulaması ile imzalayabiliyorum.
Fakat, cihazım 13.3.1 olduğundan dolayı jailbreak yapamıyorum. Spotify ++ uygulamasının ipa dosyasını nasıl yükleyebilirim acaba altserver uygulaması ile ?
iPa dosyasını cihazıma indirip altserver ile açmaya çalıştığımda ''This app is invalid'' hatasını alıyorum.
Çözümünü bilen var mı acaba ? Teşekkürler.
ipa dosyasının internet linkini Custom IPA Link bölümünden programa girmeniz lazım. Şunu da belirteyim, programa gireceğiniz link en fazla 55 karakterden oluşabilir, ona göre kısa link bulmaya çalışın.

karaserhat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba,

55 karakter sınırına takılanlar için sitesini tavsiye ederim. Siteye girdikten sonra tarafındaki download bağlantı adresini kısaltıp patchlemeniz yeterli.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba,

55 karakter sınırına takılanlar için sitesini tavsiye ederim. Siteye girdikten sonra tarafındaki download bağlantı adresini kısaltıp patchlemeniz yeterli.
Evet @karaserhat arkadaşımızın da dediği gibi bu servisi kullanabilirsiniz. Yalnız linki kısalttıktan sonra dosyayı indiriyor mu diye üzerine tıklayıp kontrol edin, çünkü listedeki bazı domainler çalışmayabiliyor.

karaserhat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet @karaserhat arkadaşımızın da dediği gibi bu servisi kullanabilirsiniz. Yalnız linki kısalttıktan sonra dosyayı indiriyor mu diye üzerine tıklayıp kontrol edin, çünkü listedeki bazı domainler çalışmayabiliyor.
iphone 7 13.3 cihazıma başarılı bir şekilde jb yaptım ;)

Not: Custom link olarak çalıştırdım.

Sadece unc0ver imza süresi sorunum kaldı

Tips
Tips
Üst Alt