Neler yeni

AltServer // Cydia Impactor Alternatifi // Windows

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iphone 7 13.3 cihazıma başarılı bir şekilde jb yaptım ;)

Not: Custom link olarak çalıştırdım.

Sadece unc0ver imza süresi sorunum kaldı
imza süresi sorununu ReProvision tweakı ile halledebilirsin.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
reprovision submitdevelopmentcsr maximum number of certificates generated hatasını aşamadım.
ReProvision'u aç, en altta ortadaki büyüteç ikonuna tıkla, Manage Certificates'e gir, Revoke All Certificates'e tıkla ya da orada listede görünenleri kaldır sonra tekrar dene.

karaserhat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ReProvision'u aç, en altta ortadaki büyüteç ikonuna tıkla, Manage Certificates'e gir, Revoke All Certificates'e tıkla ya da orada listede görünenleri kaldır sonra tekrar dene.
Listeyi temizledikten sonra imzalama başarılı oldu. son 5 gün kala tekrar imzalaması için ayarladım takip ediyorum. Teşekkür ederim desteğin için.

emircan9921

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ReProvision tekrar kullanıma açıldı mı hocam? En son kapatılmıştı.

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Her şeyi kusursuz yaptım. Kısa linkten uygulamayıda kur dedim ama telefona uygulama falan gelmedi.
Unc0veri telefona nasıl getirteceğim?
Telefon iphone 6 versiyon 12 4

Son düzenleme:

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Hayırlı cumalar , ustadlarim win 10 a altserveri kurdum denilen bütün talimatları yaptım , altserveri çalıştırıp Apple ID ve şifre kısmına geldimde gerekli bilgileri dolduruyorum ve altserver çalışmayı durdurdu Windows çözüm arıyor diye sorun la karşılasiyom yardımcı olacak varmı 🥺

dogukanucak_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hayırlı cumalar , ustadlarim win 10 a altserveri kurdum denilen bütün talimatları yaptım , altserveri çalıştırıp Apple ID ve şifre kısmına geldimde gerekli bilgileri dolduruyorum ve altserver çalışmayı durdurdu Windows çözüm arıyor diye sorun la karşılasiyom yardımcı olacak varmı 🥺
Ben de aynı hatayı alıyorum.

hasan4812

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
12007 hatası
Mesaj düzenlendi:

12007 hatası alıyorum ve çözemedim

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
arkadaşlar iki faktörlü kimlik doğrulamam açık ve ipa link şeklinde olanı yaptım sorunsuz kuruldu obür türlüsü olmadı bende

dogukanucak_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar iki faktörlü kimlik doğrulamam açık ve ipa link şeklinde olanı yaptım sorunsuz kuruldu obür türlüsü olmadı bende
Abi bi anlatır mısın nasıl yaptın biz de yapalım. Yani kimlik doğrulaması açık olunca hata vermiyor mu?

keremyalcinx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
uncover'ın 4.0.3 sürümünü pincirs'a upload etme şansınız varmı ?
bu ipa ne yazık ki sorunlu..

Eralpcetinkaya98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Beyler detaylı anlatıyorum yükleyemeyen ya da 12007 hatası alanlar için
Altserver Patcher ı açtığınızda seçeneklerden Custom IPA Link i seçin ve bunu yapıştırın sonra patchleyip AltServer.exe den yine İnstall Altstore a basıp yükleyin adımları takip edin ekranınıza gelecek.
eğer verdiğim link olmazsa öncelikle Unc0ver ın sitesinden istediğiniz İpa yı indirin ve bir klasöre atın bilgisayarınızda sonra Chrome a Web Server for Chrome eklentisini kurup uygulamayı başlat a basıp Choose Folder seçeneğine tıkladıktan sonra ipa yı attığınız dosyayı seçin altta Web Server Url yazan yeri kopyalayıp AltServer Patch e atıp yapabilirsiniz aynı şekilde. ( attığım link Web Server for Chrome bende açıkken çalışır durumda oluyor kapatınca gidiyor ona göre yapın ya da kendiniz yaparken aklınızda bulunsun uygulamayı kapatmayın, henüz uygulamayı kapatmadım yapabilirsiniz )

Son düzenleme:

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Altserver Patcher ı açtığınızda seçeneklerden Custom IPA Link i seçin ve bunu yapıştırın sonra patchleyip AltServer.exe den yine İnstall Altstore a basıp yükleyin adımları takip edin ekranınıza gelecek.
eğer verdiğim link olmazsa öncelikle Unc0ver ın sitesinden istediğiniz İpa yı indirin ve bir klasöre atın bilgisayarınızda sonra Chrome a Web Server for Chrome eklentisini kurup uygulamayı başlat a basıp Choose Folder seçeneğine tıkladıktan sonra ipa yı attığınız dosyayı seçin altta Web Server Url yazan yeri kopyalayıp AltServer Patch e atıp yapabilirsiniz aynı şekilde. ( attığım link Web Server for Chrome bende açıkken çalışır durumda oluyor kapatınca gidiyor ona göre yapın ya da kendiniz yaparken aklınızda bulunsun uygulamayı kapatmayın, henüz uygulamayı kapatmadım yapabilirsiniz )
Hocam bu işlemle uncoveri telefona nasıl kuruyoruz? Ya da kurabiliyor muyuz?

ZEYTAH

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Olmadı kardeş yapamıyorum
1-zaman aşımı
2-Bulut bulunamadı dedi

sinekli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Helal olsun ustam, sayende iki günden beri her türlü siteyi ve aracı denedikten sonra sayende hallettik..

Eralpcetinkaya98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Helal olsun ustam, sayende iki günden beri her türlü siteyi ve aracı denedikten sonra sayende hallettik..
Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)
Mesaj düzenlendi:

Olmadı kardeş yapamıyorum
1-zaman aşımı
2-Bulut bulunamadı dedi
Tamam kendiniz ipayı yükleyip anlattığım gibi ekleyin çünkü o link sadece uygulama bende açıkken etkinleşiyor

Tips
Tips
Üst Alt