Neler yeni

11.3.1 e Güncellesek mi Güncellemesek mi?

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Az önce 11.3.1 e güncelledim
Bakalım ya kafayı vuracak yer arayacağız yada cydia ile falan çok memnun olacağız

Hadi bakalım hayırlısı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dfu ile kurulum yaptım 11.3.1 e sonrasında dili Türkçe yaptım herşey Türkçe ama apple store İngilizce kaldı bunu nasıl düzeltebilirim 2 cihazdada aynı sorun var.Bölge dil herşeyi düzelttim ama olmadı

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dfu ile kurulum yaptım 11.3.1 e sonrasında dili Türkçe yaptım herşey Türkçe ama apple store İngilizce kaldı bunu nasıl düzeltebilirim 2 cihazdada aynı sorun var.Bölge dil herşeyi düzelttim ama olmadı
biraz sonra düzelir.. DFU ile yapınca o şekilde olabiliyor cihaz tamamen sıfırlandığı için

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
App Store profili içerisinden region and country seçeneğini Türkiye yaptınız mı?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Gaza geldik jb varken güncelledik hayırlısı bakalım. @gokmenecer hocam en çokta senden gaza geldim.Gümrükten mal kaçırır gibi habire konu açtın :)))

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Gaza geldik jb varken güncelledik hayırlısı bakalım. @gokmenecer hocam en çokta senden gaza geldim.Gümrükten mal kaçırır gibi habire konu açtın :)))
Valla ilk ben güncelledim zaten :) Ama X ler için mecburi bir durum FR den dolayı ki Jailbreak de gelecektir eploit bi çıksın hele şenlenecek buralar yine tweaklerle :sigara:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@efsane6 Yandın derken? Korkutma hocam beni bak jb yapıcam diye 5 tane iPhone x aldım sattım neden böyle korkutuyorsun:))

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Hep öyle diyorsun ama güncelliyorsun sonuçta

JailbreakTR
Yok be ya normalde 10.2 jb deydim.
Saat aldık 11 isteyince mecbur geçtik
Saati sattık 11 elimizde patladı.
Apple her türlü zorluyor.
10.10 yosemite daki itınes güncellemesi de çalışmıyor, apple artık diyor ki yenileyin aletleri..

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bence bu gece yada yarın gelir jailbreak 11.3.1 için

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Ian Beer will release the iOS 11.3.1 exploit tomorrow. Upgrade your device to iOS 11.3.1 to ensure compatibility. #iOS1131 #jailbreak

Hayırlı olsun şunun surasında yarına ne kaldı

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hepimize hayirli olsun lakin dfu ile rest cakamadik ileride cok sıkıntısını çekeceğiz.

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar, doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama yardımınıza ihtiyacım var, aklıma takılan bir soru var. Benim sürümüm 11.3'tü 11.3.1 ipsw dosyasını indirip itunes üzerinden güncelledim dfu mode falan hiçbirşey yapmadan düz bir şekilde güncelledim işte. Bir sorun çıkar mı telefonu komple sıfırlamak istemedim açıkçası. Acilen birşey söylerseniz ona göre doğrusu neyse onu yapayım. Cihazım iphone 6 bu arada.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhabalar, doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama yardımınıza ihtiyacım var, aklıma takılan bir soru var. Benim sürümüm 11.3'tü 11.3.1 ipsw dosyasını indirip itunes üzerinden güncelledim dfu mode falan hiçbirşey yapmadan düz bir şekilde güncelledim işte. Bir sorun çıkar mı telefonu komple sıfırlamak istemedim açıkçası. Acilen birşey söylerseniz ona göre doğrusu neyse onu yapayım. Cihazım iphone 6 bu arada.
En iyisi DFU mod ile sıfırlamak

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
benim bir sorum olcak benim sürümüm 11.1.1 di 11.3.1 yükseltim defu modunda ama icloud geri yükledim yeni bir iphone olrak değil

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
benim bir sorum olcak benim sürümüm 11.1.1 di 11.3.1 yükseltim defu modunda ama icloud geri yükledim yeni bir iphone olrak değil
Bende bu şekilde yaptım, inşALLAH Sorun olmaz

iPhone 7 Plus
11.3.1
Jailbreak -> loading...

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
icloudtan yedeği gerei yüklediysen sorun olmaz. itunes ile pcden aldığın yedekte sorun oluyor. Detaylı yedek aldığı için

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar ben bu sürümü ıpsw den bilgisayara indirsem.bunu daha sonra telefona yükleyebilir mıyım.yanı su an 11.1.2. deyim.diyelim 11.3.1 e jailbreak geldi bende geçmek istedim bunu yükleyebilirmiyim ı tunes yada başka birsekilde....?

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
11.3.1 imzası kapanırsa hayır.

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İmzalar kapanırsa yükleyemezsin hocam. Tek şansınız SHSH kaydınızı alıp FutureRestore güncellemesi beklemek olur onunda kesin olup olmayacağı muamma.

Tips
Tips
Üst Alt