Neler yeni

11.3.1 e Güncellesek mi Güncellemesek mi?

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Macera dolu bir gece oldu
Evdeki iPhone 6 11.2.1 cihazı iTunes üzerinden külüstür bir bilgisayar ile güncellemeye çalıştım
Windows orjinalini hatasından tutunda, ağ kopmalarına kadar yaşanabilecek bütün problemleri yaşadım ve sapasağlam cihaz elmada kaldı.
3utools diye mükemmel bir Flash programı keşfettim, hiç hatasız bu program yardımıyla eşimin iPhone 6 cihazına 11.3.1 kurdum
Şimdi 5s için yazılım indiriyorum onda da kurulum deneyeceğim.
11.1.X serilerinde mutlu olan arkadaşlar bence başınıza dert almayın güncelleyeceğim derken 50 tane hata çıkabiliyor en iyisi shsh kayıt ile devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bende 11.1.1’den güncelledim, sürümümden memnundum ama 11.3.1 daha kararlı daha sağlam.
Bu arada bi servis işinide aradan çıkarmış olduk :D

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende 11.1.1’den güncelledim, sürümümden memnundum ama 11.3.1 daha kararlı daha sağlam.
Bu arada bi servis işinide aradan çıkarmış olduk :D
Profilden sürümü güncelleyiniz efm :)

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Nasıl oluyorsa 3utool iTunes tan daha stabil çalışıyor import-Export çok kolay ve bir sürü ekstra özellik var içerisinde kullanmak lazım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Nasıl oluyorsa 3utool iTunes tan daha stabil çalışıyor import-Export çok kolay ve bir sürü ekstra özellik var içerisinde kullanmak lazım
Apple ile bağlantısı Yok onun için
3UTools , iMazing , iFunbox

JailbreakTR

Volkanyarz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jb hiç kullanmadım şuan sürüm 11.3.1 güncellemeleri hep telden yaptım ilk defa jb yükleyecek biri olarak ne yapmam gerek sürüm daha gelmemiş onu takip ediyorum

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Jb hiç kullanmadım şuan sürüm 11.3.1 güncellemeleri hep telden yaptım ilk defa jb yükleyecek biri olarak ne yapmam gerek sürüm daha gelmemiş onu takip ediyorum
Ana konuda yer alan DFU ile restore linkine tıklayıp adımları takip edin. Temiz bir kurulum iyi olacaktır :okay:

Volkanyarz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Peki bunu yapmazsam jb geldiğinde direk onu yüklesem ne gibi sorunlarla karşılaşırım (şuan ki kurulumun bana ne zararı olur)

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
11.2 den 11.3.1 e geçtim electra jb için.
Baya hızlandı tel
Şarj durumu da iyi ise.
Jb de çıkar ise bu sürüme daha hiç kıpırdamam bir yere...

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Electra jb kullananlar için jailbreaki kaldırmadan mı sürümü yükseltiyoruz ?

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.2 den 11.3.1 e geçtim electra jb için.
Baya hızlandı tel
Şarj durumu da iyi ise.
Jb de çıkar ise bu sürüme daha hiç kıpırdamam bir yere...

Şarj Durumu benim bek hoşuma gitmiyor önceden bir gün fix giden şarj şuan aynı kullanımda yarım gün gidiyor hız ve performans olarak tatmin edici 11.3.1 jb çıkarsa tadından yenmez

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hayırdır hocam gidiyormusun

Yok gitmiyorum da Electra kullananlar bile güncelliyor neden acaba diye sorgulamıyor değilim yani:) Hazır jb varken şarj konusunda sıkıntılı bir Sürüm olan 11.3.1 e neden geçiliyor acaba.Jailbreakin daha kararlı ve sorunsuz olacağı öngörülüyormuş ve daha çok kitleye hitap edecek gibi o sürüm.

yalandunya241

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şarz durumu şöyle oldu bende dfu moda almadan itunes ile güncellemiştim jailbreaklı haliyle aynı şarzı tüketiyordu sonra tekrar dfu mod ile yapınca düzeldi şarz iyi gidiyor

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İmzalar tahmini olarak Ne Zaman kapanı 11.3.1 için?

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yok gitmiyorum da Electra kullananlar bile güncelliyor neden acaba diye sorgulamıyor değilim yani:) Hazır jb varken şarj konusunda sıkıntılı bir Sürüm olan 11.3.1 e neden geçiliyor acaba.Jailbreakin daha kararlı ve sorunsuz olacağı öngörülüyormuş ve daha çok kitleye hitap edecek gibi o sürüm.
Valla bende şu görüşteyim,Jb in talep göreceğini düşünüyorum bu seviyede bir ilgi ile de blobs geri yükleme için mutlaka bir araç çıkacaktır diye düşünüyorum
Şuan hayat benim için 11.1.2 de

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@eskjailbreak Acaba araç çıkarılıp üst sürüme geçiş yaparken sorun yaşayacakmıyız? Orasıda muamma aslında

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu konuda tecrübem yok eskilere soralım varmı yapılmışmı bu şekilde hiç

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.3.1 de nasıl bir pil problemi var daha önce kimseden böyle bir sorun duymadım bende bir problem yaşamadım.

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Reddit de ortalık karıştı
11.1.2 de iPhone x ile blobs kaydı alıp bekleyenlerin gelecekte 11.3.1 e geçtiğinde FaceID kullanamayacağı iddia ediliyor ve açıkcası 11.3.1 direk geçiş öneriliyor
İşler kızıştı takipteyiz

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
BAk 3 saat önce şarj %65 di 3 hic kullanmadan 53 e düşmüş pil sağlığı %84
Tabi ki cihaza ve pil sağlığına göre değişir durum ama siz 11.3.1 e geçtiyseniz artık geri dönüşü yok ya kalacaksınız 11.4 e geçeceksiniz maalesef ben 7 plus kullanıyorum pil sağlığı 96 farklı sonuçlar almamız normal

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt