Neler yeni

11.3.1 e Güncellesek mi Güncellemesek mi?

Suskun06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tabi ki cihaza ve pil sağlığına göre değişir durum ama siz 11.3.1 e geçtiyseniz artık geri dönüşü yok ya kalacaksınız 11.4 e geçeceksiniz maalesef ben 7 plus kullanıyorum pil sağlığı 96 farklı sonuçlar almamız normal
Jb çıkacak 11.4 e hayatta geçmem 😂

ercan28

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
inşallah bu 11.2.5 den 11.3.1 e geçiş yaptığıma pişman Olmam JB için , şimdi güncelleme yaptık buraya gelecek diye ama bide gelmeyip 11.2.x e gelirse üzülürüz vallahi...

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İos 10.3.1’den geçtim. Umarım jb biran önce çıkar.

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Iphone x electra 1.04 ile 11.1.2 de kalma kararı aldım
Geçmeyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
IOS 11.3.1'e geçmenin nedenleri:

1. Apple gittikçe AppStore'de olan uygulamaları 11.3.x 'e göre güncelliyor yani Yeni sürüm yeni güncel uygulamalar..
örnek: WhatsApp ve Banka uygulamaları

2. IOS 11 - 11.1.2 de Jailbreak ile problem yaşayanlar IOS 11.3.1'e geçsinler.

3. daha önce OTA üzerinden 11 - 11.1.2 sürüm güncelleyenler

4. Tabiki 11.2 - 11.3 arasında olanlar.

Bana göre bunlar IOS 11.3.1'e geçmenin tek nedenleri.

Eğer gerçekten şu anda IOS 11 - 11.1.2 Jailbreak kullanıyorsanız ve Jailbreak'li cihazınız çok iyi çalışıyorsa yani hiç bir problem yaratmıyorsa jailbreak , bence kalabilirsiniz

JailbreakTR

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Diğer konuda yazdım ama burada da belirtmekte fayda var diye düşünüyorum görmeyenler için
11.3.1 sürümüne güncelleme yaparak bekleyen kullanıcılara küçük bir uyarım olacak. Mevcut sürümlerini kaybetmemek için tvos 11 beta profilini yüklemeyi unutmamalarını tavsiye ediyorum. Profillere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
JailbreakTR Special

efsane

Administrator
Cihaz
Kardeşim bişey soracam 11.1.1 de Appcakeden Sadece 2 uygulama kurabildim Ve Çalışır durumda başka Yüklediğim Oyun Olsun Uygulama Olsun hiç Bir Şekilde açılmıyor yüklüyor ancak açmıyor bu kronik bir sorunmu?Yoksa Sadece Bendemi Böyle?

Konuyu her zamanki gibi yanlış yere açıyorsun! AppCake ile indirilen her uygulama çalışmaz.

JailbreakTR

efsane

Administrator
Cihaz
Arkadaşlar merhaba, kardeşimde iphone 6 64 GB İOS 10.3.1 jb li cihaz var. Tss saver den shsh blobları alsak, 11.3.1’e jailbreak çıkınca bloblarla geçebilirmiyiz ?
Yani güncellemek mantıklı mı ? İos 11 kullanmak istiyorda ?
SHSH kayıtını al ve 11.3.1'e geç

Konuyu yanlış yere açmışsın!

JailbreakTR

erkandinlergs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Recovery modda yükledim 11.3.1 i sanırım dfu modda tekrar yüklesem olurmu arkadaşlar ?

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s 10.3.1 den sonrası için tüm shsh kayıtları var.

F.R güncellenir, 11.x jailbreak stabil halini alırsa geçilir. Diğer türlü elinizdeki köfteden mahrum kalmayın. Bu süreç bence en az 1 ay alır.

Shsh kaydı ile geçilen sürümde cihazların özelliğinin bir kısmıda dışarda kalabiliyor...

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Ya arkadaşlar anlamıyorum bu bende sürekli oluyor bildirim geliyor bakıyorum yeni bir şey yok, kapatıyorum yine bildirim geliyor bakıyorum yok.

iPhone 7 Plus
11.3.1
Jailbreak -> loading...

Birlaleee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende iphonex var ve 11.3.1 sürüme telden güncelledim jb kullanmak icin pc den dfu ile yapmam lazım mi önceden hic jb yapmadım
Mesaj düzenlendi:

Ya arkadaşlar anlamıyorum bu bende sürekli oluyor bildirim geliyor bakıyorum yeni bir şey yok, kapatıyorum yine bildirim geliyor bakıyorum yok.

iPhone 7 Plus
11.3.1
Jailbreak -> loading...
Başta yazdım da link ekleyemezsiniz uyarısı geldi yazıyı tekrar yazdım yanı görememen normal :)

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bende iphonex var ve 11.3.1 sürüme telden güncelledim jb kullanmak icin pc den dfu ile yapmam lazım mi önceden hic jb yapmadım
Evet, telefonu DFU moduna alıp iOS 11.3.1’i iTunes üzerinden yükle jailbreak daha iyi çalışırmış bana öyle söylendi bende DFU ile yaptım.
Yedeklemeyi unutma.

iPhone 7 Plus
11.3.1
Jailbreak -> loading...

Birlaleee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet, telefonu DFU moduna alıp iOS 11.3.1’i iTunes üzerinden yükle jailbreak daha iyi çalışırmış bana öyle söylendi bende DFU ile yaptım.
Yedeklemeyi unutma.

iPhone 7 Plus
11.3.1
Jailbreak -> loading...
Eyvallah teşekkür ederim

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hala güncellemeyen varsa bence geç kalmadan yerini alsın electra ekibi çalışmalara başlamış anlaşılan 2C5F2E62-C685-41C1-9C54-F00FC252C31B.jpeg

Billups

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar ben direk iTunes üzerinden dfu recovery falan yapmadan direk 11.2.5 ten 11.3.1 e ipsw dosyasını seçerek yukselttim.her şey sifirlandi.acaba jailbreak olmaz mı?veya sıkıntılı mi çalışır? Merak ettim.1 hafta pc den uzak kalacağım.muhtemelen imzalar kapanır.bir şekilde pc bulup dfu modda mi yuklemeliyim?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ben direk iTunes üzerinden dfu recovery falan yapmadan direk 11.2.5 ten 11.3.1 e ipsw dosyasını seçerek yukselttim.her şey sifirlandi.acaba jailbreak olmaz mı?veya sıkıntılı mi çalışır? Merak ettim.1 hafta pc den uzak kalacağım.muhtemelen imzalar kapanır.bir şekilde pc bulup dfu modda mi yuklemeliyim?
o şekilide güncelleme oluyor.. Bir pc bulup DFU ile güncellemenizi tavsiye ederim.

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bilgisayarım çok yavaş itunes la güncellerken yarıda kalıyor tamamlayamıyor
3utools ile önce dfu moda alıp 2 adet 6 bir adette 5s i kolayca flashlama şeklinde güncelledim.
Bir sorun çıkarmı?

Diğer yandan X için 11.1.2 i terketmedik halen
Kalan varmı başka?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
1- 3utools daki flashlama yönteminden tam emin değili.. sorun olabilir.
2- Eğer x varsa elinizde ve çıktığı gibi 11.3.1 de JB kullanmak istiyorsanız kesinlikle hemen 11.3.1 e DFU ile yükseltin cihazınızı.. Şu anda FutureRestore Face ID de hata veriyor

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
1- 3utools daki flashlama yönteminden tam emin değili.. sorun olabilir.
2- Eğer x varsa elinizde ve çıktığı gibi 11.3.1 de JB kullanmak istiyorsanız kesinlikle hemen 11.3.1 e DFU ile yükseltin cihazınızı.. Şu anda FutureRestore Face ID de hata veriyor
Açıkcası 8-10 tweak kullanan biriyim
Amiral gemilerim carbridge, LockPlus Pro,Cercube
Geliştiricilerin pekçoğu tweetleriyle 11.1 sürümlerine destek vereceklerini açıkladılar
Şuan için elimde 3utools harici itunes la temiz geçiş yapacak düzenek yokken beklemekten yanayım

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürümü yeni yükledim de şöyle bir simge çıktı, ne anlama geliyor bu ? Bilgisayardan yedeği yüklemiştim onunla alakalı mı ?

F19E6728-EA80-408A-9AA8-38F0501CFE72.jpeg

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone x için global mi gsm mi indiriyoruz?

Tips
Tips
Üst Alt