Neler yeni

Duyuru XenHTML - iWidgets & SBHTML

nureddin500

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ikona basılı tuttuğun gibi parmağı aşagıya kaydırınca boxy devreye giriyor.
Parmağımla basıyorum gene geri kaçıyor istediğim yere koyamıyorum .ayarlarkmı yanlış yapıyorum kendi ayarlarınızın ekran resmini koyabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Parmağımla basıyorum gene geri kaçıyor istediğim yere koyamıyorum .ayarlarkmı yanlış yapıyorum kendi ayarlarınızın ekran resmini koyabilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim
Ayarlarda, tweak içerisinde aktıf görünüyor mu?

nureddin500

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ayarlarda, tweak içerisinde aktıf görünüyor mu?
Hallettim kardeş sağolasın
Sorun
littlex
easyswitcherx
Doubletap lock
Bunları silince quick menü çıktı hallettim
Bunları geri yükledim sorunsuz çalışıyor
Mesaj düzenlendi:

Hallettim kardeş sağolasın
Sorun
littlex
easyswitcherx
Doubletap lock
Bunları silince quick menü çıktı hallettim
Bunları geri yükledim sorunsuz çalışıyor
FF4D49CC-6110-4B84-8A7C-2A58373172D7.png

Son düzenleme:

nureddin500

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kendiniz mi yaptınız bu widgetı?
Mesaj düzenlendi:

@rramazannd widgetlar aktifken doubleTapLock çalışmıyor.Deaktif edince çalışıyor.Ana ekranda widget kullanırken hangi ayarı yapmam gerek doubleTapLock çalışması için ?
Boxy kullanıyorsan ayarlarından enable quick settings kapat bende bu şekilde çalışıyor doubletaplock
Mesaj düzenlendi:

Yok safari'den indirip filza ile ac yaparsin gösterdiğim yola atarsin, sonra anemone'dan temayi, ayarlarfa xenhtml tweak kismindanda da widgeti secersiniz bu kadar.
Hocam filzaya attığım iwidhets ler xenhtmlde gözükmüyor. Filzada. Library de iwidgets dostası yoktu kendim oluşturdum acaba iwidgets yazılışındamı yanlışlık var neden xenhtmlde gözükmüyor widgetlet. Html olanlar gözüküyor

Son düzenleme:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Boxy kullanıyorsan ayarlarından enable quick settings kapat bende bu şekilde çalışıyor doubletaplock
Mesaj düzenlendi:

Hocam filzaya attığım iwidhets ler xenhtmlde gözükmüyor. Filzada. Library de iwidgets dostası yoktu kendim oluşturdum acaba iwidgets yazılışındamı yanlışlık var neden xenhtmlde gözükmüyor widgetlet. Html olanlar gözüküyor

Kusura bakmayin mesajinizi yeni gordum, konuda ilk sayfada nereye atılacağını belirttim incelerseniz çözüme ulaşırsınız.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Üstad bu blackpanterli widgeti nasıl edinebilirim yada iron man şeklinde var mı teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
2 Adet Türkçeye çevirdiğim LS Xenhtml widgetı
1.

2.

Kardeş hava durumu konumu için kodmu girmemiz gerekiyor üstteki widgets için eğer öyleyse konumun kod nerden bulurum

D

dreguleryuz

Guest
Kardeş hava durumu konumu için kodmu girmemiz gerekiyor üstteki widgets için eğer öyleyse konumun kod nerden bulurum
Resimdeki widget için kod girmene gerek yok. Konum servisini kullanıyor.

Tips
Tips
Üst Alt