Neler yeni

Duyuru XenHTML - iWidgets & SBHTML

D

dreguleryuz

Guest
Kilit ekran temasını nasıl yaptınız acaba ?
Xenhtml yüklüyorsunuz. Daha sonra şu bağlantıdan ekran kilidi widgetini indirip filzadan var/mobile/Library/LockHTML klasörüne atıyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

engnavci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Xenhtml yüklüyorsunuz. Daha sonra şu bağlantıdan ekran kilidi widgetini indirip filzadan var/mobile/Library/LockHTML klasörüne atıyorsunuz.

Xenhtml uygulaması ücretli mi ? birde bu işlemi pc üzerinden mi yapıyoruz

D

dreguleryuz

Guest
Xenhtml uygulaması ücretli mi ? birde bu işlemi pc üzerinden mi yapıyoruz
ücretsiz. Bu işlemler için pc ye ihtiyaç yok.

Xenhtml için şu repoyu eklemeniz lazım:

engnavci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ücretsiz. Bu işlemler için pc ye ihtiyaç yok.

Xenhtml için şu repoyu eklemeniz lazım:

11.3.1 sürümüne uyumlu mu peki

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler piksel launcher widget yükledim bir şey aradığımda olmuyor bir şey çıkmıyor safari gibi kullanılmıyormu
20F441BC-47DF-457D-9474-65780218C810.jpeg

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Resimdeki widget için kod girmene gerek yok. Konum servisini kullanıyor.

Kardeşim vidgeti yükledim ama hava durumu gelen göstermiyor xeninfo da yükledim konumda açık ne yapmam gerek yardımcı olurmusun

D

dreguleryuz

Guest
Kardeşim vidgeti yükledim ama hava durumu gelen göstermiyor xeninfo da yükledim konumda açık ne yapmam gerek yardımcı olurmusun
Hocam ben ekstra bir şey yapmadım. Konum servisleri açık şekilde widgeti xenhtml ile kurdum. Konum hava durumu otomatik geldi ekrana.

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ya hocam ben xeninfo yükledim hava durumu felan widget felan hepsi çalıştır ama xenhtml arada sırada hata veriyor ve günde 4 veya 5 defa safe moda düşüyor tweak kapatıyorum cihazda bir sıkıntı yok acaba bu xenhtml yükleyebileceğim farklı repo felan varmı toksa tekrarmı yüklesem

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim ben xenhtml çalıştırdığım zaman tlf arada sırada kendi kendine safe moda düşüyor sorun ne olabilir acaba bana Tavsiye edebileceğin bir şey varmı ne yapmalıyım

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar sayfanın en altındaki yuvarlakları nasıl silebiliriz

Edit: NoPageDots7 tweaki ile yapılıyor.

Son düzenleme:

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben ıconoclasm yüklüyorum fakat hiçbir ayarını yapamıyorum ne ana ekrana bir simge geliyor nede ayarlara bir program..Şu ana kadar yapabildiğim lockscreen temaları resimdeki gibi
650A985B-001C-400E-9CD7-25F646E181C9.png
Çevirilenler hata vermiyor forumdan indirip LockHTML YE atıyorum bir sorun olmuyor genelde.. Ama sorunum ana ekrana hiçbir şekilde yapamıyorum bu konu hakkında Türkçe video desteği vs.. bilen var ise yardımcı olabilirmi.. Şimdiden çok teşekkür ediyorum:okay:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben ıconoclasm yüklüyorum fakat hiçbir ayarını yapamıyorum ne ana ekrana bir simge geliyor nede ayarlara bir program..Şu ana kadar yapabildiğim lockscreen temaları resimdeki gibi
Ekli dosyayı görüntüle 8036
Çevirilenler hata vermiyor forumdan indirip LockHTML YE atıyorum bir sorun olmuyor genelde.. Ama sorunum ana ekrana hiçbir şekilde yapamıyorum bu konu hakkında Türkçe video desteği vs.. bilen var ise yardımcı olabilirmi.. Şimdiden çok teşekkür ediyorum:okay:
Konu içeriğinde paylaştığım indirme linkleri var, onlari indirip dener misin. İndireceğin dosyalarin yolunuda konuda belirtim

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ramazandemiral aynen ıconoclasm ı xarold tweakından yukluyorum fakat düzenleywmiyorum simgeleri ayarlara hiçbirşey gelmiyor.. Birde o ıconoclasm sıtesınden ındıreceğim dosyayı nereye atacağımı bulamadım

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
@ramazandemiral aynen ıconoclasm ı xarold tweakından yukluyorum fakat düzenleywmiyorum simgeleri ayarlara hiçbirşey gelmiyor.. Birde o ıconoclasm sıtesınden ındıreceğim dosyayı nereye atacağımı bulamadım
Iconoclasm neden cihazınızda çalışmıyor, bakmadan bir çözüm sunamıyorum. siteden indirdiğiniz layout.plist dosyası muhtemelen Iconoclasm içindedir. Filza ile klasore erişim sağlayıp layout.plist dosyası varmı kontrol edin.

67MustanG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ramazandemiral A1BF6F38-B8D9-493D-A47D-43CF7C160212.png
Yüklerken böyle hata veriyor
934DC979-C86E-4FBD-92EF-F5E013C18590.png
İlk bi yükledi gibi oldu böyle hata verdi ekranda

8A9FB2BB-A1F6-4D5E-9B0C-E86FB902E792.png
Ekranda şu anda böyle görünüyor

Tips