Neler yeni

Tweak Whoozit Pro

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bir kaç mesaj yukarda güncelleme aldığı ve çalıştığı yazıyor zaten. Tweak zaten 13 desteği var, showcaller de ipa zaten. Truecaller isteyen appstore bölge değiştirip yükler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bir kaç mesaj yukarda güncelleme aldığı ve çalıştığı yazıyor zaten. Tweak zaten 13 desteği var, showcaller de ipa zaten. Truecaller isteyen appstore bölge değiştirip yükler.

Whoozit pro yu sildim, iCleanerde kırıntılarını sildim, temizlik yaptım yeniden yükledim, yine bulmuyor.

Hatta resette yapmıştım

Bi hata yaptım ama nerde??

Sanırım resetleyince trucaller uyumu mu hitti ne?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ivez general içindeki ayarlar normalmi. Bende yeni yükledim sorun yaşamadım henüz, bazen bağlantı sorunu nedeniyle bi süre bulamadığı oluyor sonra düzeliyor.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ivez ek olarak truecaller i locallapstore ile dün deneyince sabaha kadar hiçbirşey bulamamıştı, bu sabah düzeldi tekrar.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ivez ek olarak truecaller i locallapstore ile dün deneyince sabaha kadar hiçbirşey bulamamıştı, bu sabah düzeldi tekrar.

Bende showcaller ile biraz buluyor, ama trucaller bozuldu galiba, ona geçemiyorum geçmeyi denediğimde, reset conf yaptım, yine bulmadı, trucaller bu arada daha çok buluyormuş, çünkü arama listemde bakmıştım,

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sıkıntılıymış bu tweak, ilk kurduğumda aradığım listenin %80 ni buluyordu, şimdi % 20 si çıkmıyor, showcaller trucaller geçişi sorunlu, showcaller daha az buluyor. Yazarına mail attım, bekleyeceğiz
Yükleyenler çok kurcalamasın bence,

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
truecaller localiapstore ile satın almayı gerçekleştirmiyor. Sizde de öyle mi ?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet locallapstore olmuyor, bende bir sürede ban yemiş gibi çalışmadı, sonra düzeldi.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Üzerinden bi gece geçince whoozit pro + trucaller eh işte çalışıyor, %50 üstü buluyor.
2 günlük İzlenimler:
Sabah sanki daha çok buluyor, trucaller ile başta ingilizce bulunamadı yazıyor, o zaman iyi buluyor, ne zamanki Türkçe “veriler doğru olmadığı için” yazısına geçince, bulma oranı düşüyor.
Bunu şöyle anladım, dün bulamadıklarını bugün listeden bakıp sola kaydırınca buluyor, muhtemelende bugün bulamadıklarını yarın bulacak

Son düzenleme:

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar whoozltpro'yu ios 14'de kullanabilen varmı.. Dün güncelleme aldı, cydiada cihazımla uyumlu gösteriyor fakat her yüklememde respring ekranında kaldı. Geliştiricisiyle uzun uzun mailleştik fakat değişen birşey olmadı, geliştiricisi 6s ios 14 de kullandığını ve ios 14 desteklediğini söylüyor fakat ben bir türlü yükleyemedim.
Tüm tweakleri kapatıp denedim yine olmadı. İos 14'te kullanabilen varmı acaba.. (ip 7 / 14.1)

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar whoozltpro'yu ios 14'de kullanabilen varmı.. Dün güncelleme aldı, cydiada cihazımla uyumlu gösteriyor fakat her yüklememde respring ekranında kaldı. Geliştiricisiyle uzun uzun mailleştik fakat değişen birşey olmadı, geliştiricisi 6s ios 14 de kullandığını ve ios 14 desteklediğini söylüyor fakat ben bir türlü yükleyemedim.
Tüm tweakleri kapatıp denedim yine olmadı. İos 14'te kullanabilen varmı acaba.. (ip 7 / 14.1)
iPhone 11 IOS 13.5 Unc0ver JB çalışıyor, Sadece Whatsapp sohbet ekranında bulmuyor. Onu yazdım Twitterde.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@ivez 13.7'ye kadar kullandım sorunsuz, ama 14.1'e geçince kullanamadım bir türlü.. Geliştirici en son çakışan tweak vardır tümünü kapatıp dene dedi ama oda olmadı..

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iPhone 11 IOS 13.5 Unc0ver JB çalışıyor, Sadece Whatsapp sohbet ekranında bulmuyor. Onu yazdım Twitterde.

Hocam bu gayet normal değil mi? Zaten sohbet ettiğin kişiyi tanıyorsun bence olmadı çok saçma olurdu. 😁

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam bu gayet normal değil mi? Zaten sohbet ettiğin kişiyi tanıyorsun bence olmadı çok saçma olurdu. 😁
Bence hiç saçma olmazdı size hiç tanımadığınız birinden whatsapp üzerinden mesaj gelmiyor mu? Bu özellik PhoneCaller da var ve çok kullanışlı.
B11A3821-E873-4261-B80F-1D9DE736F27B.jpeg

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynen, tanımadığım birinden geliyor ve whozlt pro bulmuyor

Bu konuda PhoneCaller daha iyi, aynı anda bir kaç uygulama üzerinden tarama yapıyor. Daha düzgün ve hızlı çalışıyor.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu konuda PhoneCaller daha iyi, aynı anda bir kaç uygulama üzerinden tarama yapıyor. Daha düzgün ve hızlı çalışıyor.
Truecaller’ı tek geçerim hocalar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Truecaller uygulama phonecaller tweak turuecaller, showcaller, getcontact üzerinden arama yapıyor.
Ne demek istediğini anlamadım hocam

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Truecallerda bilinmeyen numarayı bulmak için uygulamayı açıp arama yapman lazım.
Phonecaller ise yukarıda vermiş olduğum bütün uyguların veri tabanında bilinmeyen numarayı bulup arama esnasında, mesajlarda, Whastapp üzerinde gösterir.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Truecallerda bilinmeyen numarayı bulmak için uygulamayı açıp arama yapman lazım.
Phonecaller ise yukarıda vermiş olduğum bütün uyguların veri tabanında bilinmeyen numarayı bulup arama esnasında, mesajlarda, Whastapp üzerinde gösterir.
whoozıtpro ile ilk uyumlu çalışan app truecaller dır ve yukarıda yazdım dediğiniz bütün bilgiler uzun yıllardır mevcut. 3-4 sene oldu ben whoozıtpro yu satın alalı hala aktif olarak kullanıyorum trucaller ile

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
whoozıtpro ile ilk uyumlu çalışan app truecaller dır ve yukarıda yazdım dediğiniz bütün bilgiler uzun yıllardır mevcut. 3-4 sene oldu ben whoozıtpro yu satın alalı hala aktif olarak kullanıyorum trucaller ile

Neyse hocam ben ne diyorum sen neden bahsediyorsun.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Asıl senin ne dediğin belli değil biz tweaklerden bahsediyoruz sen turecellerdan. Sonra zaten whoozitpro kullanıyorum diyorsun. Konuyla yazdıklarına bir bak.[/QUOTE]

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Sürümünüz hala ios 13'mü, 14'te çalışıyormu acaba.

Tips
Tips
Üst Alt