Neler yeni

Tweak Whoozit Pro

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Sürüm eski diye muhtemelen yapıyor. Usa AppStore dan hesap açıp yükleyebilirsin ?

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
daha önce truecaller kullanan biri olarak şimdi kayıt olurken sorun yaşıyorum fakat otadisabler bende yüklü olmadığı halde numaramı girip kayıt olurken hata veriyor. appstore da bulamadığım için appcake'den indirdim truecaller'ı ondan olabilir mi acaba ?
evet appcakedeki uygulama fake direk sil onu. appstore ayalarlarından mağazayı abd mağazasına çevir o şekilde truecalleri görebilirsin ülkemizde appstorede çıkmıyor aratınca

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet appcakedeki uygulama fake direk sil onu. appstore ayalarlarından mağazayı abd mağazasına çevir o şekilde truecalleri görebilirsin ülkemizde appstorede çıkmıyor aratınca
usa mağazasına çevirdim uygulamayı da buldum ama indirirken "account not in this store" uyarısı alıyorum nasıl swicth ediliyor acaba?F0D452CC-DF98-4C2D-AD67-AA8A61823750.png

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yanında bilgisayar varsa itunes üzerinden değiştirin bendede böyle hata verdi ordan değiştirdim web üzerinden de oluyordur belki
telefonda adres bilgisini tekrar tekrar güncelleyince başarılı bir şekilde çalıştı. teşekkürler.. :)

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar whoozit’i ve eklentisini hem kendi reposundan hemde biggbos’tan yüklüyorum ama respringde kalıyor. Ayrı ayrı ik repodan yükledim, her seferinde kalıntıları filzadan silip icleaner ile temizleyip denedim ama respringden çıkmıyor. En son icleaner den bütün tweakleri kapatıp tekrar denedim sonuç aynı. Her seferinde checkra1n ile jb yapmasıda cabası. Ekstra yapılması gereken varmı, İp7 ios 13.3

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar whoozit’i ve eklentisini hem kendi reposundan hemde biggbos’tan yüklüyorum ama respringde kalıyor. Ayrı ayrı ik repodan yükledim, her seferinde kalıntıları filzadan silip icleaner ile temizleyip denedim ama respringden çıkmıyor. En son icleaner den bütün tweakleri kapatıp tekrar denedim sonuç aynı. Her seferinde checkra1n ile jb yapmasıda cabası. Ekstra yapılması gereken varmı, İp7 ios 13.3

iarrays reposundan yüklüyorsunuz değil mi? 2.0.8 beta 8 sürümü olacak birde yine repodan libiarrays eklentisininde yüklü olması gerekiyor

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@cherkez evet iarrays'tan libarrays eklentisiyle yüklüyorum ama nafile. Şimdi hala onu araştırıyordum. En son checkra1n ile restore yaptım, sonra ilk tweak olarak whoozit yükledim yine respringde kaldı bekledim ama nafile sürekli respringde dönüyor, restart atmadanda telefon açılmıyor..

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şimdi farkettim bende whoozit beta 8 değil 7 çıkıyor, güncelledim kaç kere ama düşmüyor. sizde 8'mi çıkıyor

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Repoyu silip tekrar yükledim beta 8 geldi, yüklesemmi acaba, işteyim jb gidermi diye düşünüyorum

Edit: Yükledim malesef respringden çıkamadı yine

Son düzenleme:

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Repoyu silip tekrar yükledim beta 8 geldi, yüklesemmi acaba, işteyim jb gidermi diye düşünüyorum

Edit: Yükledim malesef respringden çıkamadı yine

"libiarrays eklentisininde yüklü olması gerekiyor " bunu kontrol ettinizmi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Libiarrays olmadan yüklenmiyor zaten, onu yanında indiriyor.

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Libiarrays olmadan yüklenmiyor zaten, onu yanında indiriyor.

Copic, calllogpro gibi başka bağımlılığı olan tweakleri yükleyip kaldırdıysanız, kalkmış olabilir diye söyledim

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anladım, valla hocam 50 türlü yol denedim, aklıma gelen her şeyi yaptım ama yine respringde kaldı. Truecaller'i abd mağazadan yükledim tek kullanacağım artık. Geliştiriciyi takip edeyim bakayım, benzer sorun yaşayan varmı araştırayım.. Teşekkür ederim

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Anladım, valla hocam 50 türlü yol denedim, aklıma gelen her şeyi yaptım ama yine respringde kaldı. Truecaller'i abd mağazadan yükledim tek kullanacağım artık. Geliştiriciyi takip edeyim bakayım, benzer sorun yaşayan varmı araştırayım.. Teşekkür ederim

beta 7 de yapıyordu bu sorunu ios 13 desteği olmadığından ama beta 8 ile destek geldi şuan sorunsuz kullanıyorum, inşallah çözersiniz sorunu

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@cherkez valla beta 7 yüklediğimde kalan kalıntıları heryerden sildim, repoyu sildim, yetmedi checkra1n restore ettim, icleaner ile de sildim ama ya bi yerlerde kalıntı var yada sürüm restore olacak gibi. Neyse vazgeçtim şimdilik kalsın. Herşey için teşekkürler hocam

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Zorlaya zorlaya hallettim
Belki birine lazım olur.
Respringde kalınca tekrar jb yaptım safe modda açıldı. Bu sefer hiçbirşey silmeden icleaner girip bütün tweakleri devre dışı bıraktım (cydia substrate eklentileri) whoozit'e ait'te 7 dosya vardı burda, sadece whoozit'in ilk sıradakini bırakıp diğerlerinide devre dışı bırakıp respring yaptım ve açıldı, whoozit kayıt ekranı geldi hemen. Paypal ile ödemeyi yapıp kayıt kısmını aktifleştirdim. Sonra tek tek icleanerden ilk baştan devre dışı bıraktığım tweakleri aktif yapıp respring yaptım sürekli, ne hikmetse bütün tweakleri aktifleştirdim ama takılmadı sorunsuz devam etti ve şuan kullanıyorum sorunsuz, truecaller'i de tanıdı hemen.. ip 7-13.3

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Zorlaya zorlaya hallettim
Belki birine lazım olur.
Respringde kalınca tekrar jb yaptım safe modda açıldı. Bu sefer hiçbirşey silmeden icleaner girip bütün tweakleri devre dışı bıraktım (cydia substrate eklentileri) whoozit'e ait'te 7 dosya vardı burda, sadece whoozit'in ilk sıradakini bırakıp diğerlerinide devre dışı bırakıp respring yaptım ve açıldı, whoozit kayıt ekranı geldi hemen. Paypal ile ödemeyi yapıp kayıt kısmını aktifleştirdim. Sonra tek tek icleanerden ilk baştan devre dışı bıraktığım tweakleri aktif yapıp respring yaptım sürekli, ne hikmetse bütün tweakleri aktifleştirdim ama takılmadı sorunsuz devam etti ve şuan kullanıyorum sorunsuz, truecaller'i de tanıdı hemen.. ip 7-13.3

Gözünüz aydın güle güle kullanın, olmazsa olmazsa bir tweak, JB sebeplerimin başında geliyor

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende yeni satın aldım, trucaller şle buluyordu çoğunu, donra showcaller de kurdum, birde ordan denedim, baktım bulmadıkları aynı, showcalleri sildim çünkü trucallere geçemedim, reset konfigürasyon yaptım, tekrar trucallere geçti ama şimdi hiç birşey bulmuyor, veriler doğru olmadığı için bulunamıyor diyor

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İkiside kurulu bende ikiside buluyor. Sadece truecaller bazen bağlantı hatası veriyor.. Şimdi baktım sorun yok..

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İkiside kurulu bende ikiside buluyor. Sadece truecaller bazen bağlantı hatası veriyor.. Şimdi baktım sorun yok..

İkisi arasında geçiş olmadı bende showcalleri sildim, bulmuyor acaba yeniden mi kursam

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
uzun zamandır show caller kullanıyorum sorun yaşamadım.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İkisi arasında geçiş oluyor aslında sadece birinin tikini kaldırıp diğerini seçiyorum, önce çıkınca yine tik'i kendi değiştiriyor ama 1-2 kez deneyince oluyor. Geçişi geç algılıyor gibi.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar bu başlık neden bir süre sonra tekrar hortladı anlamadım, şimdi whoozit Pro + TrueCaller ya da showcaller ya da başka birşey çalışıyor mu ? Forum adminlerinden biri bu konuda bizi bilgilendirebilir mi?

Tips
Tips
Üst Alt