Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

eraygndr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.1.1 Beta 3 ipa indirmen gerek diğer imzası açık olanlar jailbreak desteklemiyor ipayı indirdikten sonra itunesten sıfırlayabilirsin

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ben kendi telefonumu sıfırlasam olmaz mı illa 12.1.1 beta mı indirmem lazım. Bir de indirip kurarsam yedeklediğim verilerimi yükleyebilir miyim?

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben kendi telefonumu sıfırlasam olmaz mı illa 12.1.1 beta mı indirmem lazım. Bir de indirip kurarsam yedeklediğim verilerimi yükleyebilir miyim?
yedeği yüklemen için sürümün tekrar aynısı olması lazım sen neden tekrar kurmak istiyorsun cydiayı

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia’da olmayan deb dosyalarını nasıl yükleyebilirim bilen var mı?

Cihaz: iphone 7 ios 12.1.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MinimaLiTe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar ben şimdi v3.0.0~b29 ile jailbreak yaptım v3.0.0~b31 e nasıl güncelleme yapabilirim bilgi verebilecek olan var mı?

eraygndr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
yedeği yüklemen için sürümün tekrar aynısı olması lazım sen neden tekrar kurmak istiyorsun cydiayı

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Telefonu jailbreakli şekilde kullanmak istiyorum. ya da cydia uygulamasınında silinmesi gerek. Ipa atmaktan başka çözüm yok yani herhalde cydiayı silmek için

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
8 plus jb yaptım cyida hiç giremedim daha cydia ya basıyorum ana ekrana atıyor

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
8 plus jb yaptım cyida hiç giremedim daha cydia ya basıyorum ana ekrana atıyor
iphone bul, siriyi kapatıp uçak moduna al düşük güç modu açıksa kapat unc0ver aracından tekrar jailbreak yapmayı dene

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam filza ile nasıl kuruluyor biraz yabancıyım bu konuya. Filza şu an yüklü durumda.
Safariden indirme yapacağınız deb dosyasini aç dediginiz zaman filza ile açma işlemini gerçekleştirin ve sonrasinda filza ile acilinca, deb dosyasina tıklayıp sag ustte yukle, islem tamamlandıktan sonra respring yapin.

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cydia paket yüklerken release.gpg de kalıyor. Var mıdır hocam bir çözümü?

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
cydia paket yüklerken release.gpg de kalıyor. Var mıdır hocam bir çözümü?
BigBoss reposunun down olması nedeni ile, farklı repodan tweak kurmuş olsanız dahi tweak yüklendikten sonra tüm repolardan üst bilgi istendiğinden dolayı o ekranda kalırsınız.

BigBoss reposu düzeldiğinde sorununuz çözülecektir. Sol üstte vazgeç butonuna basarsanız da o ekranı geçersiniz.

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
BigBoss reposunun down olması nedeni ile, farklı repodan tweak kurmuş olsanız dahi tweak yüklendikten sonra tüm repolardan üst bilgi istendiğinden dolayı o ekranda kalırsınız.

BigBoss reposu düzeldiğinde sorununuz çözülecektir. Sol üstte vazgeç butonuna basarsanız da o ekranı geçersiniz.
Teşekkürler :)

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
POSIX: Operation time out. Bu hatayı alıyorum tweak yüklerken ve kurulmuyor çözümü var mı acaba..

Kaptanemo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreak yaptim fakat bigboos reposu ici bos tweak yukledikten sonra respring yapmiyor ne yapabilirim925692569256

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ios 12 için bluetooth cihazların adını değiştiren tweak var mı bildiğiniz? Bu arada bigboss reposunda genel olarak bir sorun var.

Cinar59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
beyler v3.0.0~b31 jailbreak yapıyorum hatasız bir şekilde bitiyor ama telefon yeniden başlarken donuyor kalıyor açılmıyor

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bytafont hata veriyor nerden kurabilirim bilgisi olan var mi

Tips
Tips
Üst Alt