Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bahsettiğin güncelleme evet indirildi ama kurulmadı. Fakat saklama alanında OTA güncelleme kaldırma gibi bir yazı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ota diye yazmaz ota cümlenin kısaltılmış hali sen onu sil bide konum servisini kapat i

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba. İlkkez jailbreak yapıcam hiç bir bilgim yok. İTune, cydia ve undecimus-v3.0.0-b31.ipa bilgisayarda yüklü durumda. İndirmem gereken başka dosya var mı ? Yoksa adımları özet olarak geçerseniz çok sevinirim. İyi formlar

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@ramazandemiral hocam merhaba ilkez jailbreak kurulumu yapıcam. Üstte bilgisayara yüklediğim dosyaları yazdım başka yüklemem gereken birşey var mı yada haricinde telefonda yapmam gereken birşeyler? Eğer bunlar yeterli ise izlemem gereken adımları özet geçerseniz çok mutlu olurum. İyi formlar

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@ramazandemiral hocam merhaba ilkez jailbreak kurulumu yapıcam. Üstte bilgisayara yüklediğim dosyaları yazdım başka yüklemem gereken birşey var mı yada haricinde telefonda yapmam gereken birşeyler? Eğer bunlar yeterli ise izlemem gereken adımları özet geçerseniz çok mutlu olurum. İyi formlar
cydia felan indirme telden direk yap dostum

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bilgisayradan daha temiz olur diye düşünmüştüm. Telefon için yapmam gereken ne peki ciddi anlamda bilgim sıfır :)))

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Problem with the SSL CA cert (path? access rights?) diye bir hata verdi Cydia

Enissss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba Arkadaşlar,
Biraz önce sürümü mü 12.1.1 düşürdüm.
İgnitiondan uncoveri indirdim sorunsuz şeklide cydia çalışıyor fakat bir hafta sonra app imzasını nasıl yükseltebilirim?

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar iPhone x 11.3.1 deyim iOS 12 jailbreak çıktığına göre hangi versiyonuna geçmem gerekiyor
Mesaj düzenlendi:

Merhaba Arkadaşlar,
Biraz önce sürümü mü 12.1.1 düşürdüm.
İgnitiondan uncoveri indirdim sorunsuz şeklide cydia çalışıyor fakat bir hafta sonra app imzasını nasıl yükseltebilirim?
ReProvision diye bir uygulama var otomatik yapıyor 11 de 12 de çalışıyor ise çok rahat edersiniz

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar iPhone x 11.3.1 deyim iOS 12 jailbreak çıktığına göre hangi versiyonuna geçmem gerekiyor
Mesaj düzenlendi:

ReProvision diye bir uygulama var otomatik yapıyor 11 de 12 de çalışıyor ise çok rahat edersiniz
Dostum hata veriryor reprovision , nasıl çalıştıracağız bunu

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
jailbreak den sonra iclouda apple kimlik şifreyi girdikten sonda saatlerce giriş yapmıyor bunun jb ile ilgisi varmıdır? 🤔

gokaykasap

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
9233

FloatyDock’u yükleyince ikonlar böyle oluyor sebebi ne olabilir?

Enissss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Cevap için teşekkür ederim.
Rica etsem repo adresi alabilirmiyim.

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bahsettiğin güncelleme evet indirildi ama kurulmadı. Fakat saklama alanında OTA güncelleme kaldırma gibi bir yazı yok.

Güncelleme kaldırma gibi bi yazı yok zaten, aşağıda uygulama listesinin en tepesinde olması lazım.

eraygndr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben jailbreak yaptım telefona sonra kapatıp açınca cydia girilmiyor. Jailbreaki kaldırmayı denedim, cydia uygulaması gitmedi hala da girilmiyor nasıl halledebilirim. Sürüm 12.1.2

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben jailbreak yaptım telefona sonra kapatıp açınca cydia girilmiyor. Jailbreaki kaldırmayı denedim, cydia uygulaması gitmedi hala da girilmiyor nasıl halledebilirim. Sürüm 12.1.2
unc0ver programından tekrar jailbreak yap kapatıp açınca jailbreak gider cydiayı tamamen silmek için ipa indirip telefona temiz kurulum yapman gerek

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

eraygndr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
unc0ver programından tekrar jailbreak yap kapatıp açınca jailbreak gider cydiayı tamamen silmek için ipa indirip telefona temiz kurulum yapman gerek

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Peki ipayı inidirip cydiayı nasıl silebilirim cydiayı tamamen silip tekrar kurmak istiyorum çünkü cydia impactordan tekrar kurmayı denediğimde zaten var gibi bir şey diyor.

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Peki ipayı inidirip cydiayı nasıl silebilirim cydiayı tamamen silip tekrar kurmak istiyorum çünkü cydia impactordan tekrar kurmayı denediğimde zaten var gibi bir şey diyor.
12.1.1 Beta 3 ipa indirmen gerek diğer imzası açık olanlar jailbreak desteklemiyor ipayı indirdikten sonra itunesten sıfırlayabilirsin

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Tips
Tips
Üst Alt