Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

feuer54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar telim iphone 8plus sürüm 12.1.1 son 1 haftadır ne uygulama indirebiliyorum nede güncelleme yapabiliyorum. Applestore hesabından çıkış yapıp giriş yaptım ağ ayarlarını sıfırladım cihazı yeniden başlattım vs. hiç biri işe yaramadı. Cihazım jailbreaklı son bir haftaya kadar bir sorun yoktu tweak falanda yüklemedim fakat nafile. Farklı bir çözüm önerisi olan varsa onuda deneyeyim. Teşekkürler.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhabalar telim iphone 8plus sürüm 12.1.1 son 1 haftadır ne uygulama indirebiliyorum nede güncelleme yapabiliyorum. Applestore hesabından çıkış yapıp giriş yaptım ağ ayarlarını sıfırladım cihazı yeniden başlattım vs. hiç biri işe yaramadı. Cihazım jailbreaklı son bir haftaya kadar bir sorun yoktu tweak falanda yüklemedim fakat nafile. Farklı bir çözüm önerisi olan varsa onuda deneyeyim. Teşekkürler.
App Admin kuruluysa bir daha yükle ve dene

efsane

Administrator
Cihaz
Unc0ver'i güncellemek için telefonumu yeniden başlattım jailbreak gittikten sonra unc0ver'i silmeye çalıştığımda silinmiyordu
pcden güncel unc0ver ipasını yüklemeye çalıştığımda hata alıyorum chimera ile restore rootfs yapacaktım installing .ipa'da takılıyor oda ne yapmalıyım
cihazımı restore yapmadan nasıl kurtarabilir ve yeniden jailbreak yapabilirim.
tekrar yükle unc0ver yükle... gerekirse unc0ver de RootFS yap

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar 1 haftadır jailbreak çalışıyor ancak cydiaya giremiyorum her türlü çözümü denedim reinstall cydia seçeneği ile jb yaptım olmadı hard reset attım tekrardan jb yaptım olmadı unc0veri yeniden impactor ile bilgisayardan telefona kurup yeniden jailbreak yaptım olmadı lütfen yardım edin cydia tıklayınca direk atıyor girmiyor sürüm ios 12.1.4 unc0ver sürümü 3.4.0

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar 1 haftadır jailbreak çalışıyor ancak cydiaya giremiyorum her türlü çözümü denedim reinstall cydia seçeneği ile jb yaptım olmadı hard reset attım tekrardan jb yaptım olmadı unc0veri yeniden impactor ile bilgisayardan telefona kurup yeniden jailbreak yaptım olmadı lütfen yardım edin cydia tıklayınca direk atıyor girmiyor sürüm ios 12.1.4 unc0ver sürümü 3.4.0
Unc0ver ayarlardan restore rootfs ile restore edin ve tekrar jb yapın.
Tüm tweaklarınız silinir.

Sora1911

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Unc0ver açılmıyor açıldığında atıyor ki silinmiyor ve ipa olarak yüklenmiyor telefon 1. açılışta elmada kalıyor 2. denememde açılıyor ve app storedan birşey yüklenmiyor ipa olarakta hiçbirşey yüklenmiyor restore yapma imkanım yok lütfen yardım edin.
sorunu çektim:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz
Unc0ver açılmıyor açıldığında atıyor ki silinmiyor ve ipa olarak yüklenmiyor telefon 1. açılışta elmada kalıyor 2. denememde açılıyor ve app storedan birşey yüklenmiyor ipa olarakta hiçbirşey yüklenmiyor restore yapma imkanım yok lütfen yardım edin.
sorunu çektim:
Öncelikle sakin olun :)

Tüm hesaplardan çıkış yapın AppStore, icloud vs.

Sonra tüm ayarları silin Not: sadece “ayarlar” İÇERİK değil ve tekrar unc0ver uygulamasını silin

Sora1911

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Öncelikle sakin olun :)

Tüm hesaplardan çıkış yapın AppStore, icloud vs.

Sonra tüm ayarları silin Not: sadece “ayarlar” İÇERİK değil ve tekrar unc0ver uygulamasını silin
Telefonu aldığımda önceki sahibinin icloud hesabı kayıtlıydı bende filza ile sildim. kendi hesabımdan girip kendi hesabımdan find my iphone açtım
şimdi hesaplardan çıkış yapsamda isteyecek diye biliyorum doğrumudur?

efsane

Administrator
Cihaz
Telefonu aldığımda önceki sahibinin icloud hesabı kayıtlıydı bende filza ile sildim. kendi hesabımdan girip kendi hesabımdan find my iphone açtım
şimdi hesaplardan çıkış yapsamda isteyecek diye biliyorum doğrumudur?
Icloud.com sitesine girince bu cihazı gösteriyormu ? find my iphone yerinde ?

Sora1911

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet ama şöyle ki daha önceki iphoneumda aynı şekilde filza ile silip find my iphone açtım sıfırladığımda filza ile silip eklediğim yeni hesapta find my iphone açık olmasına rağmen yine önceki sahibinin hesabını istemişti birden bire şuanda elmada kalıyorum dfu modda güncelleme yapacağım 12.4 e umarım çözülür.
Mesaj düzenlendi:

12.4 Sürümüne güncelledikten sonra jailbreak ile ilgili hiçbirşey yoktu ve sorunda yoktu telefon direk açılıyordu artık unc0ver'i silebildim umarım 12.4 sürümüne en kısa sürede jb gelir.
Mesaj düzenlendi:

12.4 Sürümünden 12.3'e veri kaybetmeden downgrade ettim sorunsuz hiçbir sorun yok şuan jb'den kalan birşeyde yok unc0verda yok tertemiz 12.3'e jb gelmesini bekliyoru sadece artık yardımlarınız için çok teşekkürler.

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz
@Sora1911

Valla bu dediklerinden hiç bir şey anlamadım yani daha doğrusu Teorik olarak attığın adımlar ve aldığın sonuçlar imkansız...

Neden:

1. Icloud da başka bir hesap ekli ve sen diyorsun ben kendi hesabımı ekledim
>>Bu burada imkansız
2. iphone bul (find my iphone) kapattım veya Filza ile sildim diyorsun

>>bu hiç ve hiç olmaz
3. icloud ve iphone bul etkin’se 12.4’e veya 12.3 restore yaptım diyorsun...

Tüm adımları gerçekleştirmek için Eski sahibinin hesap bilgileri lazım Yoksa imkansız...

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.3.1 jb varmı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ogretmenym

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba iPhone 6 12.1.4 sürümünde unc0ver aracılığı ile jailbreak yaptıktan sonra bugün bir sıkıntı farkettim. Sıkıntı şu ki, AppStore dan herhangi bir uygulama indiremiyorum ayrıca kurulu olan herhangi bir uygulamayı silemiyorum. Ver mı ben gibi bu problem ile karşılaşan ya da çözüm önerisi olan.

Sora1911

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Sora1911

Valla bu dediklerinden hiç bir şey anlamadım yani daha doğrusu Teorik olarak attığın adımlar ve aldığın sonuçlar imkansız...

Neden:

1. Icloud da başka bir hesap ekli ve sen diyorsun ben kendi hesabımı ekledim
>>Bu burada imkansız
2. iphone bul (find my iphone) kapattım veya Filza ile sildim diyorsun

>>bu hiç ve hiç olmaz
3. icloud ve iphone bul etkin’se 12.4’e veya 12.3 restore yaptım diyorsun...

Tüm adımları gerçekleştirmek için Eski sahibinin hesap bilgileri lazım Yoksa imkansız...
Buradaki gibi önceki sahibinin hesabını sildikten sonra find my iphone devre dışı kaldı ve kendi icloud hesabımla find my iphone açtım.
Yinede sıfırlamadan sonra önceki sahibinin icloud hesabını istiyor o yüzden sıfırlamaya korktum ve güncelleme kısmından 12.3'ün restore dosyasıyla güncelledim
hiçbir veri kaybı olmadan ve hesap istemeden direkt 12.4ten 12.3'e downgrade edebildim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hücresel ile bağlanmayı deneyin.
Sorun devam ederse ayarlardan ağ ayarlarını sıfırlayın.

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Kilit ekraninda bildirimler actigimda direk o uygulamaya gitmiyor ana ekrana gidiyor. Mesela mesaj geldiginde kilit ekranindan cevapla desigimde ya direk mesaj uygulamasina giriyor yada ana ekrana gidiyor. unc0ever 12.2 ile jb li. Bu sorunla karsilasan yada cozumu bilen varmi.

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Mer sıleo dan packix ten satın aldıklarım yuklenmıyor yukledımyım zaman para istıyor bugun satın aldım bır pogramı sıloe da gorunmedı nasıl yapacam

Tips
Tips
Üst Alt