Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Appstore güncelleme yerine girince hemen atıyor appstoreden.
Bu sorunu yaşayan varmı?
Cihaz 5s
iOS 12.2
Unc0ver jb.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Liberty lite, unsub, shadow tweaklarını kullanarak appstore jb dışında bırakabilirsiniz.

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
cihazım jailbreaklı , appstore de indirme yapamıyorum .. cihazı kapatıp açınca indirme yapabiliyorum ama bu seferde cydia açılmıyor ve tekrar uncover jb yapmak zorunda kalıyorum yardım edermisnz

Mustafayavuz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5s cihazım var ve ios 12.1 sürümü yüklü. Uncover üzerinden jb yaparken 14/31 den sonra success uyarısı verip yeniden başladı kaldığı yerden devam etmesi için tekrar başlattım jb'yi fakat 1/31 işlemi yaparken yeniden başlıyor ve devam etmiyor sürekli restard ediyor cihaz kendini. Yardımlarınızı bekliyorum.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Cihazda aynı uygulamanın ipa sı yüklüyken hata verir.
chimera ipa yükleyip restorerootfs deneyin bir ihtimal silinir.
Maalesef elmada kaldı açılmıyor Hard reset denedim yine açılmadı bekliyorum batarya biterse belki açılır diye

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
5s cihazım var ve ios 12.1 sürümü yüklü. Uncover üzerinden jb yaparken 14/31 den sonra success uyarısı verip yeniden başladı kaldığı yerden devam etmesi için tekrar başlattım jb'yi fakat 1/31 işlemi yaparken yeniden başlıyor ve devam etmiyor sürekli restard ediyor cihaz kendini. Yardımlarınızı bekliyorum.
uncover proğramını sil tekrar yükle pc den

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba Arkadaşlar 1 Hafta Önce Telefonum Bozuldu tamire götürdüm o süre zamanında telefonu kullanamadıgım için Reprovision İle imzayı yenileme işlemi yapamadım telefonumu tamir ettim Jailbreak aktif degil iken unc0ver giremedim bu sefer daha sonra telefon ayarlarını sıfırladım ve unc0ver yeniden yükledim daha önce sürümünü kullanıyordum yeni sürüm yükledim
ama exploit 1/38 aşamasının ilk adımında telefonu sürekli yeniden başlatıyordu dün gece oldu fakat telefonu kapatıp tekrar açmayı denedigim zaman aynı problem tekrar göstermeye başladı
exploit temi bir problemim var acaba
Cihaz:İphone 7
Sürüm: 12.1.2

Yardımlarınızı bekliyorum

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar iPhone 7 cihazım var 12.0 jailbreak yapayım dedim ama aşağıdaki hatayı veriyor. Otomatik yazılım güncellemesi ile ilgili sanırım ama yazılım güncelleme kısmına girincede hata veriyor. Jb aracını yükleyince oldu. Uçak modunda da yapsam aynı hatayı alıyorum.

12980

12981

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iPhone 7 cihazım var 12.0 jailbreak yapayım dedim ama aşağıdaki hatayı veriyor. Otomatik yazılım güncellemesi ile ilgili sanırım ama yazılım güncelleme kısmına girincede hata veriyor. Jb aracını yükleyince oldu. Uçak modunda da yapsam aynı hatayı alıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 12980

Ekli dosyayı görüntüle 12981
Ota sorununun çözümü konu linkinde spoiler içerisinde mevcut.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Liberty lite, unsub, shadow tweaklarını kullanarak appstore jb dışında bırakabilirsiniz.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. UnSub ile sorunsuz açılıyor, fakat ben hem AppStore++ hem de Eclipse ile kullanmak istiyorum. Bu sorunu aşmanın bir yolu var mıdır? iOS 12.2'de unc0ver 3.4 ile jailbreak yaptım ben de.
Mesaj düzenlendi:

12.2 jb yaptım. iFile açılmıyor, yardımcı olabilir misiniz?
Onun yerine Filza kullanmanızı tavsiye ederim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. UnSub ile sorunsuz açılıyor, fakat ben hem AppStore++ hem de Eclipse ile kullanmak istiyorum. Bu sorunu aşmanın bir yolu var mıdır? iOS 12.2'de unc0ver 3.4 ile jailbreak yaptım ben de.
Mesaj düzenlendi:

Onun yerine Filza kullanmanızı tavsiye ederim.
Appstore de tweak kullanacaksanız, unsub vb. tweak aktif olduğu için kullanamazsınız.
Appstore nin çalışması için çözüm olarak restore ve jb yapabilirsiniz.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Sorunun kaynağı Eclipse çıktı Cr4shed ile kontrol ettiğimde. Bu olmadan App Store sorunsuz çalışıyor, AppStore++ da öyle. Anlaşılan dark mode tweakleri ile iOS 12.2 sürümünde App Store'da sorun çıkarıyorlarmış. Şimdilik bir güncelleme gelene kadar App Store'da Eclipse'i devre dışı bıraktım.

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ota sorununun çözümü konu linkinde spoiler içerisinde mevcut.
Aynen onu uygulayınca yaptım jailbreak. Peki anemone bu hatayı veriyor bunun çözümü nedir?
12984

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Sorunun kaynağı Eclipse çıktı Cr4shed ile kontrol ettiğimde. Bu olmadan App Store sorunsuz çalışıyor, AppStore++ da öyle. Anlaşılan dark mode tweakleri ile iOS 12.2 sürümünde App Store'da sorun çıkarıyorlarmış. Şimdilik bir güncelleme gelene kadar App Store'da Eclipse'i devre dışı bıraktım.
AppStore ++ güncelleme aldı dün IOS 12.2 için

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynen onu uygulayınca yaptım jailbreak. Peki anemone bu hatayı veriyor bunun çözümü nedir?
Ekli dosyayı görüntüle 12984
Unc0ver de yani cydia da anemone tweakını kullanmayın fazlaca sorunlu. İthemer veya snowboard ı öneririm.

Yine de sorunun çözümü için repoyu ekleyin ve rocketbootstap ve anemone yi tekrar yükleyin.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben Kendi Sorunumu Çözdüm Unc0ver Version 3.1.0 Sürümünü tekrar yükledim bu 5s olan arkadaşta öyle yapsın konuda mesajını görmüştüm bel ki öyle düzelir

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
sürümüm ios 12.0 benim 12.2 sürümüne shsh kaydım var 12.2 sürümüne geçiş yapabilir miyim ?

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12986
Arkadaşlar tel jailbreak vardı bir tweak yükledim teli yeniden başlattım jailbreak gitti kaldırdım unvoveri bilgisayardan geri yükliyim dedim bu hatayı veriyor ne yapmam lazım konu yanlış yerdeyse kb mayın

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
@fearveli, Cydia Impactor penceresinde sol üstte yazan "Impactor" sekmesine gelin ve "Insecure SSL" seçeneğine tıklayın. Ardından tekrar IPA'yı yüklemeyi deneyin.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekli dosyayı görüntüle 12986
Arkadaşlar tel jailbreak vardı bir tweak yükledim teli yeniden başlattım jailbreak gitti kaldırdım unvoveri bilgisayardan geri yükliyim dedim bu hatayı veriyor ne yapmam lazım konu yanlış yerdeyse kb mayın
Aynı Hatayı bende Aldım Dostum
Cydia İmpactor Farklı versiyonunu indirip halletim
Deneyebilirsin

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@fearveli, Cydia Impactor penceresinde sol üstte yazan "Impactor" sekmesine gelin ve "Insecure SSL" seçeneğine tıklayın. Ardından tekrar IPA'yı yüklemeyi deneyin.
13015
Dediğinizi yaptım böyle dedi bu kezde yükleniyordu bitmesine yakın bu şekil

Sora1911

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Unc0ver'i güncellemek için telefonumu yeniden başlattım jailbreak gittikten sonra unc0ver'i silmeye çalıştığımda silinmiyordu
pcden güncel unc0ver ipasını yüklemeye çalıştığımda hata alıyorum chimera ile restore rootfs yapacaktım installing .ipa'da takılıyor oda ne yapmalıyım
cihazımı restore yapmadan nasıl kurtarabilir ve yeniden jailbreak yapabilirim.

Tips
Tips
Üst Alt