Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
ios 15.4.1 jb imkanı var mı yoksa gelme ihtimali nedir?

kamil44

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
jb yaptığı serverlar orasu burası sunucular 1 gün çalışırsa 1 gün çalışmıyor. dev ipa alırsanız sitemize de destek olarak en kolay yöntemde aktif edebilirsiniz 0535 463 01 78
dev ipa konu hakkında bilgi almak istşyorum

umtcntprk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İphone 5s ios 12.5 denemediğim yöntem kalmadı. Yardımcı olabilecek var mı ?

umtcntprk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
v7 den sonra uncover ile 12.5.5 desteği geldi. bence sizin cihazınızda sorun var.
Hocam ben 3u toolsun yönlendirmeleri ile programın içindeki uncover ile denedim dev ipa yok cihazda direkt o şekilde denediğim için olmamış olabilir mi ? Bu konudaki gibi yapmayı deneyeceğim.

brhn07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ip 11 cihazımda 14.4.2 yüklü. son sürüm unc0ver yükledim ancak desteklenmiyor uyarısı veriyor. nerde yanlış yapıyorum

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
ip 11 cihazımda 14.4.2 yüklü. son sürüm unc0ver yükledim ancak desteklenmiyor uyarısı veriyor. nerde yanlış yapıyorum
işlemcisi desteklemiyor olabilir unc0ver. güncelleme notlarına bak

adgu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iPhone 13 - iOS 15.3.1 aldım alalı güncellemedim bu şekilde duruyor cihaz. jailbreak bekle ki gelsin. valla yeni versiyona geçiş yapacam gelmezse. bir iki tweak kullanıyorduk, onu da kullanmaya kulanmaya ihtiyaç bile hissetmemeye başladım.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
iPhone 13 - iOS 15.3.1 aldım alalı güncellemedim bu şekilde duruyor cihaz. jailbreak bekle ki gelsin. valla yeni versiyona geçiş yapacam gelmezse. bir iki tweak kullanıyorduk, onu da kullanmaya kulanmaya ihtiyaç bile hissetmemeye başladım.
Troll store ile uygulama ipalarını süre sınırı olmadan yükleyebilirsin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

duman74

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 12.9'
3 nesil İpad pro 12.9 14.3 jailbreak yapamiyorim yardimci olacak varmi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3 nesil İpad pro 12.9 14.3 jailbreak yapamiyorim yardimci olacak varmi
Pc de 3 u tools ile yapabilirsin:. Jb den sonra trollstore ile uncoveri süresiz yap. Cihaz kapanıp açılınca jb gider, uncover trollstore ile süresiz olduğundan her kapanmada uncover ile jb yi aktif edebilirsin.

Aksi durumda ya cihazı kapatmayacaksın ya da her sefer uncover i tekrar haftalık imzalayarak jb yapacaksın.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ChandlerMurielBing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Untethered olduğuna göre bu yöntemle jb yapılan cihazlarda iCloud by-pass yapınca şebeke ve iservices çalışması pek olası değil doğru mu?

fero411

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
iphone 6s+ ios 14.4 alstore yukledim ,unc0ver Unsupported diyor...

ssmasher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
merhabalar.iphone 7 14.6 sürüm yüklü cihazım var. Uncover yükledim fakat 14.8 e kadar desteklemesine rağmen a10 işlemcisinden dolayı unsupported yazıyor. checkra1ın ile flash bellek yardımıyla jailbreak yapmıştım fakat cihaz kapanınca jailbreakte gidiyor.
Bu iphone 7 A10 işlemcili cihazı nasıl jailbreak yapabilirim ? 14.6 sürümüyle yapabilir miyim yoksa başka bir sürüme yükseltmem gerekir mi ?

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaslar merhaba iphone 5s cihazim var kullanilmiyordu carplay da video izlemek icin jailbreak yapmak istedim ancak 3utools uzerinden ne uncover nede baska jailbreak uygulamasi ile olmuyor uncover de unsupported diyor ama aslinda surum uyumlu eski ios surumu yuklu ios 12.5.7 surumu

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Arkadaslar merhaba iphone 5s cihazim var kullanilmiyordu carplay da video izlemek icin jailbreak yapmak istedim ancak 3utools uzerinden ne uncover nede baska jailbreak uygulamasi ile olmuyor uncover de unsupported diyor ama aslinda surum uyumlu eski ios surumu yuklu ios 12.5.7 surumu
12.5.7 de carbridge çalışmıyor. Sanırım üretici güncellememiş. Bende çok denedim ama yüklenmiyor hata veriyor. Ama ben 15-20 gün önce denemiştim. Şuan bilmiyorum.

Tips
Tips
Üst Alt