Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki sayın süper moderatörüm kaybettiğimi anladığımda nasıl geri kurtarabilirim ? Birde geliştirici hesabı satın almam fayda eder mi ?
Dev hesabına katılırsan cihazına özel jb aracı kullanırsın, shsh, nonce kayıtlarının alınması veya cihazın elmada kalması durumunda cihazın kurtarılmasında yardımcı olunur.

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dev hesabına katılırsan cihazına özel jb aracı kullanırsın, shsh, nonce kayıtlarının alınması veya cihazın elmada kalması durumunda cihazın kurtarılmasında yardımcı olunur.
Anladığım kadarıyla jb yi kaybedeceğimi anladığımda yada kaybettiğimde bana en iyi yardım edecek developer hesabı dimi sayın moderatörüm ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tamam eğer temiz bir telefona yapmak istiyorsan jailbreaki. İçeriği sıfırla deyip yapabilirsin sıkıntı yok.ben dosyalarını jailbreakten sonra kaybetmemen için demiştim.
Hocam yani sorum şu jailbreakliylen içeriği sıfırlasak tekrar jailbreak yapsak sıkıntı çıkarmı

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Hocam yani sorum şu jailbreakliylen içeriği sıfırlasak tekrar jailbreak yapsak sıkıntı çıkarmı
Çıkar. Elmada bile kalabilirsin. Bununla ilgili çok kez uyardık. Jailbreak kaldırıp öyle sıfırlayın. Daha fazla sorunuz varsa ilgili konulara yazın. iyi forumlar

SapphirEngineer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çıkar. İçeriği sıfırlamak cihazı tam olarak sıfırlamak değildir. Eskiden kullandığınız jailbreakin dosyaları silinmediğinde yeni yüklediğiniz jailbreak ile çakışabilir. Ki bu durum çok yüklemek istediğiniz bir tweaki dosya çatışmasından dolayı yükleyememenizden tutun(eski dosyaları manuel olarak silmek zorunda kalabilirsiniz bizzat uğraşmış biri olarak eğlenceli bir iş olduğunu söyleyemem) cihazı kaybetmenize bile yol açabilir. Bunun için jailbreakliyken içeriği sil diyerek telefonu sıfırlayamazsınız dosyalar kalabilir. Jailbreakli iken jailbreaki silmeniz için iki önceki mesajımda belirttiğim 2 metoddan birini uygulamalısınız. Ben sizin kafanızın takıldığı yeri anlayamadım.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tamamdır anladım çok teşekkür ederim ben sıfırla diyince cihazı gerçekten tamamen sıfırladığını biliyordum ama öyle değilmiş dediğiniz gibi yapıcam sağolun

dravdan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dreambox da da öyleydin sen

Audiorecorderxs 3.0 29k çalışıyor , son sürüm çalışmıyor. İos12.4 iphone 6s plus.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Vay Nihat kardeş selam:)
Aynen öyle, araştırma, geliştirme ve teknoloji hobisine devam.
Sadece conta yakmamak için biraz volumü düşürdük o kadar:)
Grşz
Tşk.

Son düzenleme:

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar cydia da kaynak eklerken yada silerken uzun süre bekliyor sizde de mi öyle acaba 4-5 dk yı buluyor nerdeyse

Mavimsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.4 e kadar jailbreak çıktı diyorlar ama bazı arkadaşlar 12.3.1 çıkmamış diyor kesin Bilgi varsa paylaşırmışsınız

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
12.4 e kadar jailbreak çıktı diyorlar ama bazı arkadaşlar 12.3.1 çıkmamış diyor kesin Bilgi varsa paylaşırmışsınız
12.2 sürümünden sonra sadece 12.4 sürümüne jb yayınlandı.

Mavimsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şuna benim sürüm 12.3.1 uncover kurdum. U seçenekleri ne ayapacağım fotoğrafa baktım bilen biri yardımcı olabilir mi

Mavimsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bir üst mesaj da yazılanı okudun mu ?
Şuan yeni gördüm yazdığını, daha önce hiç yapmadım yeniyim kusura bakmayın, şimdi jailbrak yapmak için telefonu son sürüme mi 12.4 güncellemem lazım ? Applenin son sürümü ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şuan yeni gördüm yazdığını, daha önce hiç yapmadım yeniyim kusura bakmayın, şimdi jailbrak yapmak için telefonu son sürüme mi 12.4 güncellemem lazım ? Applenin son sürümü ?
Evet cihazını itunes ile dfu mode da 12.4 sürümüne güncelleyin ve Konudan uncover ipa indirin. Cydia impactor ile cihazınıza yükleyin ve cihazdan yüklenen ipa ile jb yapın.

Mavimsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet cihazını itunes ile dfu mode da 12.4 sürümüne güncelleyin ve Konudan uncover ipa indirin. Cydia impactor ile cihazınıza yükleyin ve cihazdan yüklenen ipa ile jb yapın.
[/QUOTE
telefon ayarından güncellemelerden son sürüme yükselteceğim bide uncover yükledim ama unvover ayarlarında birçok seçenek var hangisini açıp kapatacağımı bilmiyorum biraz kurcaladım ama emin değilim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Telefon ayarlarından güncelleme yapma.
Yazdığım şekilde yap işlemleri.

Nurullach

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus