Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Günaydın arkadaşlar ios 12.4 imzası kaç gün sonra kapanır sizce ?

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet senin cihaza yapılıyor ama hiç güncelleme . Sorun yoksa öyle kullanmaya devam et .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bataryası çok kötü gidiyor artık sürüm eskisi gibi optimize olamıyor çok şişti o yüzden 12.4 kurmayı planlıyorum.

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
iphone se 11.4.1'de kalmalı mıyım yoksa 12.4 e geçmeli miyim arkadaşlar?

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jb yaptıktan sonra ne zmaan telefonu yeniden baslatsam kilit ekrani fotom değişiyor. Nedeni nedir acaba. Sari bir hayvan resmi geliyor.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Safariden indirme yapabileceğim tweak ismi neydi ? Hatırlayamıyorum.

wrwvget

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
12.4 se unc0ver 3.5.0 ile jb yaptım çalışıyor 3.5.2 veya3.5.3 ile güncellemeye gerek varmı

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar yukarda güncellemeleri dfu ile itunesten yükle demişsiniz ben direkt ayarlardan yaptım 12.4 ü sıkıntı çıkmaz değil mi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Appsync unified 41.1-noa12 yükledim 3u tools ile birsürü ipa denedim yükleniyor ve açılmıyor. Aynı ipaları cydia impactor ile yükledim sorun olmadı. reprovision da appsync yüklü iken sertifika göremedim ama appsync silince süre çıktı. appsync olunca 3u tools dan neden direk yüklenince çalışmıyor anlamadım.

appsync mi arızalı ben yanlış bir işlem mi yapıyorum? Yardımcı olurmusunuz?

SapphirEngineer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appsync unified 41.1-noa12 yükledim 3u tools ile birsürü ipa denedim yükleniyor ve açılmıyor. Aynı ipaları cydia impactor ile yükledim sorun olmadı. reprovision da appsync yüklü iken sertifika göremedim ama appsync silince süre çıktı. appsync olunca 3u tools dan neden direk yüklenince çalışmıyor anlamadım.

Uyumlu yazıyor ama 3utools ile sıkıntı olabilir Filza üzerinden ipa yükleyebilirsiniz belki sıkıntı çıkmaz

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Bir kaç güncelleme yayınladı ama tam çalışmıyor olabilir. Geliştiriciye yazabilirsin çalışmıyor diye.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Nerede destekliyor? 12.1.2 destek olmasın senin bahsettiğin?!?
Pardon yanlış yeri okumuşum sitesindeki.

Ama coolstar’a packix reposu hediye A12 cihaz aldı. Belki onun için çalışabilir. 12.4’e geçip beklemek mantıklı olabilir.

Emrhadymn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba!
6s serisi için destekliyor mu 12.4 jailbreak?
Okuduğum kaynaklarda adı geçmiyor. Bilen varsa yeşillendirebilir mi?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba!
6s serisi için destekliyor mu 12.4 jailbreak?
Okuduğum kaynaklarda adı geçmiyor. Bilen varsa yeşillendirebilir mi?
Destekliyor. Şu an ben 6S’de kullanıyorum. Ama Chimera. 👍 Unc0ver’da destekliyor sorun yok.

Emrhadymn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Destekliyor. Şu an ben 6S’de kullanıyorum. Ama Chimera. 👍 Unc0ver’da destekliyor sorun yok.

Teşekkür ederim cevabın için.
Chimeradan memnun musun? Karşılaştırma yapacak olursan hangisi daha iyi performans sağlıyor?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkür ederim cevabın için.
Chimeradan memnun musun? Karşılaştırma yapacak olursan hangisi daha iyi performans sağlıyor?
Chimera tokatlar geçer diyorum. Çıktığı günden beri kullanıyorum Cydia unuttum. İyi ki de unutmuşum diyorum.

Mavimsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.4 için İgameguardian nasıl kuracağım repo adresi felan yardımcı olabilecek var mı

viast

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba A12'ler için kısmen JB diye bişeyler yazılıyor. 3.5.3 ile xs max e JB yapabilir miyim ?

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Pardon yanlış yeri okumuşum sitesindeki.

Ama coolstar’a packix reposu hediye A12 cihaz aldı. Belki onun için çalışabilir. 12.4’e geçip beklemek mantıklı olabilir.
Valla daha önceden güncellemeyin bekleyin 12.2 de demişlerdi hala bekliyorum. Bilseydim ben hediye alırdım şimdiye kadar madem çıkaracak )))

Tips
Tips
Üst Alt