Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

bulo0541

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
12.4 varken 12.3 kullanmak mantıksız, şuanlık 12.3 için jailbreak yok. Jailbreakli değilseniz 12.4'e güncellemenizi öneririm fakat jailbreak yapmadan önce birkaç saat beklemenizi öneririm.
Birkaç saat beklememizin sebebi ne Hocam?

Efesryl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sa iyi forumlar ben ilk defa jailbreak yapacağım ama kullanacağım tek yer arabamda apple carplay de video izlemek için telefonum 7 plus 128 GB almanyadan almıştım şuan ki sürümü 12.3.1 ama hiç bir fikrim yok nasıl yapacağım hakkında açıklayıcı bir video var mı acaba birde galiba uyumlu hale geldi telefonum için şuan sabaha kapanır falan diyorlar acaba geç mi kalırız yarın yapsak ?
Birde telefonun yedeğini falan almam gerekir mi fotoğraflarım için falan ?

seth_my

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
İphone x 12.3’teyim, jb aracı unsupparted uyarısı verdi. Acaba sadece 12.4 ile mi jb yapabiliyoruz? Yoksa benim cihazı desteklemiyor mu henüz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İphone x 12.3’teyim, jb aracı unsupparted uyarısı verdi. Acaba sadece 12.4 ile mi jb yapabiliyoruz? Yoksa benim cihazı desteklemiyor mu henüz?

12.4 güncelleyin 12.3 jb yok

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@seth_my güncelle telefonu 12.4 öyle jailbreak yap
Mesaj düzenlendi:

@Efesryl Kardeşim telefonu yazılım güncelleme kısmından 12.4 sürümüne Güncelle... daha sonra müsait olduğun bir zaman rahat bir şekilde jailbrek işlemi yaparsın

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@seth_my güncelle telefonu 12.4 öyle jailbreak yap
Mesaj düzenlendi:

@Efesryl Kardeşim telefonu yazılım güncelleme kısmından 12.4 sürümüne Güncelle... daha sonra müsait olduğun bir zaman rahat bir şekilde jailbrek işlemi yaparsın
slm iphone xs ios12.4 jailbreak kurabilme sansimiz varmi acaba ,)

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
5. deneme de oldu cydia geldi çok teşekkürler. şimdi bu jb tel kapandığında gidiyor tekrar yapmamıx gerekiyor ilk kex jb yaptım o yüxden soru soruyorum kusuruma bakmayın
Mesaj düzenlendi:

cydia da atıyorum öne çıkanlara basıyorum açılmıyor basılı kalıyor gibi göxüküyor bu arada malum tuş boxuk yaxamıyorum o yüxden
ios 12 sürümü için çıkan jailbreakler maalesef kapanıp açıldığında yeniden yapılması gerekiyor tethered-untethered olayı araştırabilirsiniz. diğer sorununuzu bilmiyorum.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
bence hemen yapmayın ben yaptım ancak tweak kurdum 1-2 tane donmaya başladı cihaz hardreset ile açtım şimdi tekrardan restore yapıp deneyeceğim ama yeni güncelleme beklemekte fayda var

benim cihazım 7 plus 12.4

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone 6 12.4 başarılı şekilde jb olmuştur. Tek seferde yaptı.

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
cydia da öne çıkanlar/temalar/hesabı yönet hiç bir şeye basmıyor basınca basılı kalıyor gibi oluyor açılmıyor ne yapmam laxım ?

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Çok kritik bir sorum var. Kullandığım apple hesabında iki faktörlü doğrulama açık ve kapatamıyorum. Impactor ile haftada bir sertifikayı yenilemem için özel uygulama parolası almak zorundayım. Çözümü var mıdır acep ?

Hocam başıma kismen Network tweak i kurunca iPhone mesaj gelmeme sorunu geldi o esnada jb sertifikam bitmişti ve tweak i kaldıramıyordum Allahtan safari üzerinden Unc0ver tekrar zar zor bulup kurabildim sonrada tweak i kaldırdım normale döndü herşey !

Gelelim sizin sorunuza ne yapmalısın!

Birincisi githupdan jb aktif ken unc0ver güncel iPa yı filzaya indirip orda yedekte tutmalısın!

Sonra cydia dan provizyon tweak ini kurup 4 günde bir filzadaki ipayı provizyon ile aç deyip yüklemelisin PC ye gerek kalmadan! Bu kadar

Efesryl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Efesryl[/USER] Kardeşim telefonu yazılım güncelleme kısmından 12.4 sürümüne Güncelle... daha sonra müsait olduğun bir zaman rahat bir şekilde jailbrek işlemi yaparsın
[/QUOTE]
Detaylı video var mıdır acaba hep aynı işlemi mi yapıyoruz ?

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Impactor hata veriyor revoke de işe yaramıyor

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Efeseyl kardeşim video var link özel nesaj olarak göderirim şimdi

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iphone x 12.1.4 jb kullaniyorum herhangi bir şikayetim yok.Ama 12.4 e geçmeye deyecek kadar fark varmi geçip jb yapayim

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone x 12.1.4 jb kullaniyorum herhangi bir şikayetim yok.Ama 12.4 e geçmeye deyecek kadar fark varmi geçip jb yapayim
Her zaman yeni sürüm daha iyidir. Ama jb stabil olana kadar beklemek mantıklı geliyor bana.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sonuçta en güncel yazılım hatalar giderilmiş mevcut olduğunuz yazılıma göre ve yeni özellikler eklenmiş bir yazılım

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
cydia da öne çıkanlar/temalar/hesabı yönet hiç bir şeye basmıyor basınca basılı kalıyor gibi oluyor açılmıyor ne yapmam laxım ?
Basili sekilde elini saga veya sola kaydir acilir

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
5. deneme de oldu cydia geldi çok teşekkürler. şimdi bu jb tel kapandığında gidiyor tekrar yapmamıx gerekiyor ilk kex jb yaptım o yüxden soru soruyorum kusuruma bakmayın
Mesaj düzenlendi:

cydia da atıyorum öne çıkanlara basıyorum açılmıyor basılı kalıyor gibi göxüküyor bu arada malum tuş boxuk yaxamıyorum o yüxden
Basili tutup parmagini saga veya sola kaydirip cekersen acilir

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Apple 12.4’ü geri çekiyor elinizi çabuk tutun geçmek isteyen varsa. Bende şu an 12.4 görünmüyor son sürüme 12.3.1 diyor. Korkusundan tir tir titriyor herhalde apple

Sent from my iPhone using Tapatalk

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Apple 12.4’ü geri çekiyor elinizi çabuk tutun geçmek isteyen varsa. Bende şu an 12.4 görünmüyor son sürüme 12.3.1 diyor. Korkusundan tir tir titriyor herhalde apple

Ben geçtim de impactor ile yükleme yapamadım bir türlü 😂 ne revoke oluyor ne bir şey şimdi farklı bir Apple hesabı ile deneyeceğim

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Doğru hatta bazıları itunesden ipsw ile güncellemeye çalışanlara imzalanmamış hatası veriyormuş

Tips
Tips
Üst Alt