Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

wrwvget

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar bende se var ilk defa jb yaptım 12.2 sürüm shsh kaydı vs hiçbirşey yok ne gibi sıkıntıları olur

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
12.4 e güncellemek isteyenler geçebilir

İmza kapanıp 12.4.1 yayınlanabilir

berlin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.4 e güncellemek isteyenler geçebilir

İmza kapanıp 12.4.1 yayınlanabilir
cydia impactorle yükleyemiyoruz 81 hatası yüzünden sertifika silsek özel parola oluştursak bile hiçbir işe yaramıyor

dobisco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
imazalat nezaman kapanır tahminen diğer telefona yuklemeye çalışıyorum 1 saat kaldı diyor.

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar güncellemeyi otadan yapacağım ama güncelleme denetlenemedi diyor önceden jb vardı ne yapamam lazım bilgisayar yok

bugra42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
arkadaşlar cihazım iphone 8 ios sürümü 12.4 uncover 3.5.0 yükledim jailbreak yaparken fake port fail hatası verdi ardından biraz bekledm jailbreak tamamlandı reset etmemi istedi ok dedim ama cydia gelmedi acil yardımcı olurmusunuz

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar cihazım iphone 8 ios sürümü 12.4 uncover 3.5.0 yükledim jailbreak yaparken fake port fail hatası verdi ardından biraz bekledm jailbreak tamamlandı reset etmemi istedi ok dedim ama cydia gelmedi acil yardımcı olurmusunuz
bendede cydia gelmedi denilen herşeyi yaptığım halde yardım bekliyorux lütfen

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Benim gibi Xr(A12) kullanıcıları napsın? Bize yine JB yok. 12.3 te mi beklesek 12.4 e mi güncellesek. Ya da hiç gelmez mi ? :(

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
1 hafta tatile gittim geldim 12.4 jb cıkmıs hic sitede yoktum 1 hafta :D

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
12.4’e geçip jb yapamayanlar: %100 reliable değil yani her tıklayışınızda jb yapacak diye bir kaide şu an yok. Yani birkaç sefer denemeniz de gerekebilir şansınıza bir anda da yapabilir. Geliştirmek için çalışıyorlarmış şu an. Jb olmuyor değil yani, oluyor ama bazen zor bazen kolay
12.4 için chimera ile jb yapılamıyor şu an bu arada. Ses çıkmadı onlardan. Sadece unc0ver v3.5.0 var

Sent from my iPhone using Tapatalk

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bilgisayardan yapsaydınız keşke
Mesaj düzenlendi:

unc0ver ipasını silip tekrar yükleyiniz
denedim bir kere pc den tekrar yükledim unc0ver ı bidaha yaptım jb olmadı olana kadar tekrar mı deniyim anlamadım

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
imazalat nezaman kapanır tahminen diğer telefona yuklemeye çalışıyorum 1 saat kaldı diyor.
12.4 için imza kapanmaz iOS12’nin son sürümü muhtemelen dolayısıyla sonsuza kadar açık kalır eğer 12.4.1 falan çıkmazsa. Başka bir iOS versiyonundan bahsediyorsanız hiç belli olmaz

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Benim gibi Xr(A12) kullanıcıları napsın? Bize yine JB yok. 12.3 te mi beklesek 12.4 e mi güncellesek. Ya da hiç gelmez mi ? :(
12.2’de olan A12 cihazlara bile 12.4’e güncellemeyin diyorlar en iyisi siz 12.3’te beklemeye devam edin ne olur ne olmaz. PAC bypassları 12.4’te çalışmıyormuş çünkü

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
denedim bir kere pc den tekrar yükledim unc0ver ı bidaha yaptım jb olmadı olana kadar tekrar mı deniyim anlamadım
evet olana kadar denemeniz gerekiyor ben demin 3. seferde yaptım bir iphone7 12.4 cihazına

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
evet olana kadar denemeniz gerekiyor ben demin 3. seferde yaptım bir iphone7 12.4 cihazına
unco0ver uygulamasından olana kadar jailbrek mi yapmayı deniyim yoksa sürekli unc0ver ı tekrar tekrar mı yükliyim pc aracılığıyla ikinci söylediğim uğraştırıcı oluyor da oyüxden

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.2 jb kullanıyorum tsssaver ile ne olur ne olmaz diye 12.4 shsh blob alacaktım ki galiba server çökmüş :D

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
unco0ver uygulamasından olana kadar jailbrek mi yapmayı deniyim yoksa sürekli unc0ver ı tekrar tekrar mı yükliyim pc aracılığıyla ikinci söylediğim uğraştırıcı oluyor da oyüxden
ilk söylediğinizi deneyin uçak modu açık-kapalı şeklinde deneme yapabilirsiniz

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ilk söylediğinizi deneyin uçak modu açık-kapalı şeklinde deneme yapabilirsiniz
5. deneme de oldu cydia geldi çok teşekkürler. şimdi bu jb tel kapandığında gidiyor tekrar yapmamıx gerekiyor ilk kex jb yaptım o yüxden soru soruyorum kusuruma bakmayın
Mesaj düzenlendi:

cydia da atıyorum öne çıkanlara basıyorum açılmıyor basılı kalıyor gibi göxüküyor bu arada malum tuş boxuk yaxamıyorum o yüxden

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ne kadar özlemişim şu cydia yı ilk denemem de başarılı sonuç teşekkürler pwn
8 plus 12.4 IMG_0119.JPG

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt