Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

glos7777

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@glos7777 şuan için sürümüne yayınlanmış bir jailbreak aracı yok.

Ya ben sabahtandır uğraşıyorum yalanmı onlar ozaman ya, android root felan aşinayımda iphone yabancıyım o yüzden sabahtır videolardaki gibi yapıyorum ama hiç banamısın demiyo. video linki de koyamıyorum yenı uye oldugum için.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Ya ben sabahtandır uğraşıyorum yalanmı onlar ozaman ya, android root felan aşinayımda iphone yabancıyım o yüzden sabahtır videolardaki gibi yapıyorum ama hiç banamısın demiyo. video linki de koyamıyorum yenı uye oldugum için.
O tür fake yöntemler ile reklam ve indirilen uygulama sayesinde para kazanıyorlar. Yani sana reklamı izletiyor ve çıkan uygulamayı AppStore üzerinden indirtiyor. Reklam politikaları gereği reklam üzerinden uygulamayı indiren kullanıcı en az 30sn vakit geçirmelidir. :okay:

glos7777

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
O tür fake yöntemler ile reklam ve indirilen uygulama sayesinde para kazanıyorlar. Yani sana reklamı izletiyor ve çıkan uygulamayı AppStore üzerinden indirtiyor. Reklam politikaları gereği reklam üzerinden uygulamayı indiren kullanıcı en az 30sn vakit geçirmelidir. :okay:
Walla hocam hani 3-5 yorum fake yalan görsem videonların altında yine neyse diyecemde yüzlerce insan nasıl altına çalıştı oldu diyor anlamadım bende :)

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Walla hocam hani 3-5 yorum fake yalan görsem videonların altında yine neyse diyecemde yüzlerce insan nasıl altına çalıştı oldu diyor anlamadım bende :)
insan deyil Bot onlar kendi yorumlari ,.)

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ios 12.1.4 için uygulama içi satınalma ve appsync aramaktayız bilen var mı? alternatif de olur. teşekkürler.

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar ıphone 6s 11.3.1 unc0ver unsupported yazıyor çözümü nedir

Son düzenleme:

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.3.1 ile 11.3.1 farklı yazılımlardır. 11.3.1 jb yapabilirsin, 12.3.1 jb yapamazsın.
Öncelikle hangi sürümde olduğunu tam öğren.
11.2.1 sürümündeyim ve teşekkür ederim ilgiliz için tekrardan

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tahmini kaç aya çıkar peki?
Süre vermek yanlış olur.
Çünkü 12.3 ve 12.3.1 de bulunan açıkların 12.4 de halen bir kısmı kapanmadı 12.4.1 güncellemesi veya ios 13 final sürümünde netlik kazanır.

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Süre vermek yanlış olur.
Çünkü 12.3 ve 12.3.1 de bulunan açıkların 12.4 de halen bir kısmı kapanmadı 12.4.1 güncellemesi veya ios 13 final sürümünde netlik kazanır.
Twitterdan baktım da 1-2 geliştiricisine baya ilerleme kaydetmişler gibi duruyor :okok:

yasin1587

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Liberty sanırım çalışmıyor veya yok ona alternatif tweak var mı?

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazi her kapattigimda uncover profilden silindigi icin jb calismiyor. İmpactor ile yeniden uncoveri cihaza atmam gerekiyor. Bunun cozumu var mi acaba.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazi her kapattigimda uncover profilden silindigi icin jb calismiyor. İmpactor ile yeniden uncoveri cihaza atmam gerekiyor. Bunun cozumu var mi acaba.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ReProvision kurarak oto imzalatabilirsin

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt