Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yaptım da net bir bilgiye ulaşamadım tapatalk biraz karışık gösteriyor link varsa atabilir misiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar sürekli olarak bu jailbreak ın sertifikası güvenilirlikten çıkıyor her seferinde tweakboxtan yeni sürümü yükleyip jailbreak yapmak zorunda kalıyorum. Bu hep böyle mi olacak

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar sürekli olarak bu jailbreak ın sertifikası güvenilirlikten çıkıyor her seferinde tweakboxtan yeni sürümü yükleyip jailbreak yapmak zorunda kalıyorum. Bu hep böyle mi olacak
Apple sertifikaları iptal ettiği için site üzerinden ipa yüklediğiniz sürece bu durum böyle devam eder.
Pc ile cydia impactor kullanarak ipa yüklersiniz ve haftada bir aynı işlemi tekrarlamak zorunda kalırsınız.
Veya linkden dev hesabına katılarak bunların hiç birisi ile uğraşmazsınız.

monkayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba arkadaşlar, Unc0ver 12.2 Jailbreak yaptım 2 gündür kullanıyordum fakat bu gün unc0ver simgesine dokunduğumda tepki vermedi bende silip tekrar indirmek için Sildim fakat simge halen olduğu yerde! Şu anda ne siliniyor nede başka bir unc0ver yüklememe izin veriyor.
Telefonu resetledim değişiklik olmadı, kapatıp açmaya çalıştığımda da elma simgesinde kalıyor ve açılmıyor. Tekrar resetlemem gerekiyor.
Ve aynı olay İgnition içinde geçerli!
Bu konuda bir fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba arkadaşlar, Unc0ver 12.2 Jailbreak yaptım 2 gündür kullanıyordum fakat bu gün unc0ver simgesine dokunduğumda tepki vermedi bende silip tekrar indirmek için Sildim fakat simge halen olduğu yerde! Şu anda ne siliniyor nede başka bir unc0ver yüklememe izin veriyor.
Telefonu resetledim değişiklik olmadı, kapatıp açmaya çalıştığımda da elma simgesinde kalıyor ve açılmıyor. Tekrar resetlemem gerekiyor.
Ve aynı olay İgnition içinde geçerli!
Bu konuda bir fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler
Ayarlar-genel-profil kısmına girip uncover için yüklenen profil varsa silip tekrar deneyin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

monkayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Profillerde gözükmüyor!
Oradan silindi fakat hala ekrandalar

monkayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İphone/genel/saklama alanından uygulamayı silmeyi denermisin
denedim , siliniyor yazıp oyle kalıyor.cihazı güvenli modda acıp silmeye calıiştım fakat cihazı kapatıp actıgımda elmada kalıyor. bu arada yardımlarınız icin tesekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Moderatör tarafından düzenlendi:

monkayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
@Efsane hocamın dediği yöntemi denedinizmi.
Evet denedim fakat bitime yakın takılı kalıyor ve su anda telefonu acmak ıcın reset attıgımda tekrar aynı yere donuyor .yani ayarları sılme ekranında takılı kaldım :(

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Evet denedim fakat bitime yakın takılı kalıyor ve su anda telefonu acmak ıcın reset attıgımda tekrar aynı yere donuyor .yani ayarları sılme ekranında takılı kaldım :(
Ayarlar ve içerik silmişsin muhtemelen

efsane

Administrator
Cihaz
Hayır sadece ayarları sildim.jb li aracın iceriginin silinemeyecegini biliyorum hocam.
anırım 12.2 yi kaybedecegim .cozum yok gibi :(
SHSH kayıtların varmı ? 12.0—12.2 arası

efsane

Administrator
Cihaz
evet etkin. ayarları sıfırla ekranında sonuna kadar gelip oyle kalıyor. backup dahi yapamıyorum
1. telefonu şarja bağla ve elleme

2. sitesine gir PC’den ve iphone sil işlemini gerçekleştir..

3. Bırak cihaz sıfırlansın , apple logo yanıp sönebilir vs.

Cihaz fabrika ayarlarından başlayana kadar ellemeyin..

WİFİ şart!!

monkayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

WİFİ şart!!
Hocam telefon elmada takılı , wifiye baglı degil dogal olarak silme işlemini bu sebepten gerceklestiremiyorum

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet etkin. ayarları sıfırla ekranında sonuna kadar gelip oyle kalıyor. backup dahi yapamıyorum
aynısı benim başıma geldi. 12.1.2 jailbreakli iken mecburen 12.3 atmak zorunda kalmam ile jailbreaki kaybettim şimdi bekliyorum. kolay gelsin sana hocam.

monkayi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu durumdan kurtulmanin bir yolu York mu Arkadaşlar lütfen biri bir yol göstersin
Mesaj düzenlendi:

WİFİ şart!!
hocam merhaba bu gun telefonu ana ekran dugmesıyle yukselt secenegıne kadar getırdım fakat bana parolayı gır dıyor ve kabul etmıyor parolayı varmı bır yolu cevabınızı beklıyorum saygılar

Son düzenleme:

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu durumdan kurtulmanin bir yolu York mu Arkadaşlar lütfen biri bir yol göstersin
Mesaj düzenlendi:

hocam merhaba bu gun telefonu ana ekran dugmesıyle yukselt secenegıne kadar getırdım fakat bana parolayı gır dıyor ve kabul etmıyor parolayı varmı bır yolu cevabınızı beklıyorum saygılar
daha önceden kullandığınız parolayı denediniz mi?

Tips
Tips
Üst Alt