Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
12.3 düşür derim ama 12.3.2 yazılımı 8 pluslarda kamera sorunu için yayınlanmıştı. (portre modunda derinlik efekti olmadan fotoğraf kaydetme sorunu)
Kararsızım açıkcası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sabahtan beri uğraşıyorum sanırım jailbreak yapabildim ancak masaüstünde cydia yok neden gelmedi bilgisi olan varmı unc0ver ayarları bu şekilde
1270312704
12702

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kararsızım açıkcası

12.3.1 güncellemesinin ayrıntıları
Mesajlar’da Bilinmeyenleri Filtrele özelliği etkinleştirilmiş olmasına rağmen bilinmeyen kişilerden gelen mesajların yazışma listenizde görülmesine neden olan bir sorunu giderir
Mesajlar’da konu gruplarında bilinmeyen kişilerde İstenmeyen Yap bağlantısının görünmesini engelleyebilen bir sorunu giderir

Sorunlar önemli değil diyorsan sürüm düşürebilirsin. Aksi takdirde sürümünde kalabilirsin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@kyazmaci468 arkadaşım her konudan bir soru soruyorsun, gidiyorsun başka konuya
Sorduğum sorulara cevap vermiyorsun.
Yüklü olan unc0ver ipasını sil ve cydia impactor ile bilgisayar kullanarak düzgünce yükle.

Cannados

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar unc0ver final sürümü yayınlandı konuda gözükmüyor bilgisi olan?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Jailbreak sorunları için linkteki konuyu kullanalım arkadaşlar

SpAC3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba benim telefonum iphone 5s ve ios 12.1.4 kullanıyorum. Ben uncover ve chimera, ikisinden de denedim desteklemiyor diyor. Sorunu bilen ve yardımcı olabilcek var mı ?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba benim telefonum iphone 5s ve ios 12.1.4 kullanıyorum. Ben uncover ve chimera, ikisinden de denedim desteklemiyor diyor. Sorunu bilen ve yardımcı olabilcek var mı ?
daha 5s ve 6 ya destek yok

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

daha 5s ve 6 ya destek yok
Chimera az önce A7-A8 desteği eklendi. Hatta 12.3 betalarını da kapsıyor. Ama hepsini değil.

12715

Merhaba,iphone 6 için destek verildi mi arkadaşlar ?
Chimera için evet. Unc0ver için hayır.

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Chimera’nın işleyişini hala anlayamadığımdan pwn’ı bekleyeceğim. Pwn Geosnowun exploitini kullandığını söyledi şimdi mi jb istersiniz yoksa daha stabil bir jbyi daha sonra mı sunmamı istersiniz diye sordu. Anket yapsa daha iyiydi belki bugün destek gelir :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Chimera’nın işleyişini hala anlayamadığımdan pwn’ı bekleyeceğim. Pwn Geosnowun exploitini kullandığını söyledi şimdi mi jb istersiniz yoksa daha stabil bir jbyi daha sonra mı sunmamı istersiniz diye sordu. Anket yapsa daha iyiydi belki bugün destek gelir :)
Cydia’da ne yapıyorsan Sileo’da da aynısını yapacaksın. Başka bir işlevi yok 😂😂😂😂😂😂 Repo ekle, tweak kur. 😂 Daha hızlı, daha stabil tabi. 😂😂

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar kahvaltı yaptım odama gittim telefon şöyle bir hata vermiş ekranda iphone hücresel güncelleme başarısız yazıyor sim kartını cıkarttım takdım hep aranıyor yazısında kalıyor cihazı kapatıp actım hard reset attım hala aynı iphone hücresel güncelleme başarısız oldu yazıyor tek çözümü sanırım restore diyolar 12.1.4 sürümündeydim lanet ettim 12.3.1 restore edicem sanırım

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar kahvaltı yaptım odama gittim telefon şöyle bir hata vermiş ekranda iphone hücresel güncelleme başarısız yazıyor sim kartını cıkarttım takdım hep aranıyor yazısında kalıyor cihazı kapatıp actım hard reset attım hala aynı iphone hücresel güncelleme başarısız oldu yazıyor tek çözümü sanırım restore diyolar 12.1.4 sürümündeydim lanet ettim 12.3.1 restore edicem sanırım
Sanmıyorum ondan olacağını. Bekle biraz. Geçenler de böyle bir sorun olmuştu Türk Telekom da. Ben de senin gibi düşünmüştüm akşama düzeldi.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sanmıyorum ondan olacağını. Bekle biraz. Geçenler de böyle bir sorun olmuştu Türk Telekom da. Ben de senin gibi düşünmüştüm akşama düzeldi.
iphonenizi güncelleyin diyor ekranda öyle yazıyor ağ ayarlarını sıfırladım hala aranıyor bazende ünlem işaretinin yanında servis yok iphonenizi güncelleyin diyor

thebest73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
H
Unc0ver ipasını cihazınıza yüklediniz mi yoksa cydia impactor da halen sorunmu yaşıyorsun.
Hala sorun yaşıyorum hocam.. ilk önce 1.resimdeki hatayı verdi.. baktım konuda revoke yapın diyo yapınca da 2.resimdeki hatayı verdi.. uyarılarında hepsini yaptım yani Siri dahil kapalı ama olmadı hocam.. cydia impactor yüklemedi maalesef.. iPad 6.nesil ios12.2

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar 12.2 Jb ile keyif sürerken AppStoreden uygulama indiremiyorum diye yapmamam gereken bir hata yaparak(telefon ayarlarını sıfırlamak) jailbreakimi kaybetmiş bulunuyorum.DFU moduna alarak telefonu kurtardım ama sürüm kaybettim.Şuanda 12.3'teyim.Sizce 12.3'e JB gelir mi? Resmen hevesim kursağımda kaldı :(

xxxbaltaxxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar 12.2 Jb ile keyif sürerken AppStoreden uygulama indiremiyorum diye yapmamam gereken bir hata yaparak(telefon ayarlarını sıfırlamak) jailbreakimi kaybetmiş bulunuyorum.DFU moduna alarak telefonu kurtardım ama sürüm kaybettim.Şuanda 12.3'teyim.Sizce 12.3'e JB gelir mi? Resmen hevesim kursağımda kaldı :(
Geçmiş olsun. Çalışmalar var ama göreceğiz.

Tips
Tips
Üst Alt